Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

hehe bede sklerotyczka z depresja popadajacą w marazm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze powiedziawszy prawiczków omijam szerokim kołem tylko raz zdarzyło mi się zamienić jakieś słowo- bodajże przedwczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko:) jakos mi to nie przeszkadza :D bosz rozkłada mnie na całego :O męża też....... :( powoli spadam jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Tak się to teraz nazywa? Rozkładanie? :D Ech, ta dzisiejsza młodzież... ;) Uprasza sie jednak o schowanie pod kołderkę - nie ze wstydu a zdrowotnie. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
jestem sławna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari mnie znowu boli gardło:O z grypy w zapalenie gardła to tylko ja mogę przeskoczyć:O Jutro do łopaty ide:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdycham rozłożyło mnie zupełnie :( za to w kuchni jak codziennie rozmowy o gównie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tamarii jesuuu ledwo piszę mózg muszę włączyć ale nie wiem gdzie zgubiłam przycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj tez chora jestes? :-O ide na sniadanie, musze miec sile zeby zmagac sie z bolem egzystencji:P a tak na powaznie to musze lyknac cos na te zatoki bo nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chora Artur jest chory i mała całą noc się budziła żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ikuś jak by co jestem na tlenie i gg--można sie wyspowiadać:classic_cool: Ikuś jak to o gównie? WCZORAJ kucharz coś wiedział co na pierwszy rzut oka jest wiadome,ale o co tak naprawde chodzi wie tylko ...ON a dziś pochwalił sie umiejętnością kopiowania i wklejania (może ma nową szybszą wyszukiwarkę) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami zazwyczaj kucharz pisze tak, że tylko on wie o co chodzi ale w dobrym tonie jest udawać- że się wie o co biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike witaj w klubie :P mnie sami i chyba zaraziła w niedziele :P .... ledwo zyje ...do pacy nie polazłem ,z nosa niagara a i kaszel gruzliczy powala o sciany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Cześć Laski ! Ja jestem zdrowa, ale tylko na ciele :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a ja na ciele i duszy:O Doszłam do wniosków podobnych do Twoich...przegrywam życie na kafe i czuje sie Z TYM FAKTEM coraz gorzej:O a miało być tak pięknie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Wszystko będzie dobrze, skoro miałyście siły na czytanie wiadomego elaboratu to znaczy, ze zuch dziewczyny i się byle przeziębieniu nie dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj, co to ma byc za chorowanie, ja tylko moge :) wkońcu 4 tygodnie to już coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×