Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość LzW
Sami :O :O 😭 :( :( Wiem, ze mam dziś w sobie dużo ekspresji no ale cóż, w końcu lezę na wirtualnym łożu śmierci i czasu coraz mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ja sie szykuje do wirtualnej śmierci spisze testament za chwile:O acha wczoraj w godzinach nocnych poczta tlenu zeżarła mi wszystkie @ i foty ludzi z kafe:( nawet garstka wspomnień została mi odebrana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami zawsze możesz kliknąć w moją stopkę :P lusiu przyznam się szczerze, że ograniczyłam się tylko do końcówki umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tamarciu, kiedyś trzeba pożegnać nawet i wirtualną matkę :( Miejmy nadzieję, ze przynajmniej Twój straszy brat wróci, żeby było Ci raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Iftar pochwaliła sie umiejętnością czytania ze zrozumieniem i sztuką liczenia.Gdzieś tam na śiwiecie ,jakaś matka dostała dar w postaci 8-rga dzieci:) cieszmy sie wszyscy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? zaglądnij przez okno do kuchni,tylko tak by Cie nie zauważono :O sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tamari, mam dla nas dobre wieści, możemy spokojnie nie zawracać sobie wspomaganiem demografii naszej drogiej ojczyzny, bo ostatnie dane wskazują, ze bardzo żywo się do tego zabrały nastolatki i znacząco się w tej dziedzinie życia społecznego udzielają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.2 to spokojnie da sie(nawet samej)wychować:classic_cool: Przyznam sie ze teraz mam frajdę bo widać już efekty mojego wychowania.Mogę już z dzieckiem porozmawiać na rozmowy bardziej ambitne niż''mamo kup mi zielony samochodzik'':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Lusia:) ja umywam rece od mojej powinnosci zaludniania tego "cudnego" swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tamari, przybijam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Sami, czy chcesz powiedzieć, że nie dostrzegałaś pokładanego w Tobie zaufania, które zawierało się w stwierdzeniu "mamo kup mi zielony samochodzik"? Dziecko dzieliło sie z Tobą najintymniejszymi pragnieniami, mówiło o swoich pasjach, a Ty potraktowałaś to tak płytko... jak mogłaś?! ;) Fajnie sobie plotkujecie, milo się Was czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, tanie komplementy to nie z nami ;-) PS. no a serio, komplementów nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało;) Ja tego nie traktowałam płytko, moja kieszeń po jakimś czasie zbuntowała sie,gdyż w stwierdzeniu''mamo kup mi zielony samochodzik'' były ukryte wskazówki --(taki jak ma Mareczek,nie z tego taniego sklepu,z otwieranymi drzwiami,resorówka nie na sznureczku itd) ;) to nie takie proste jak sie wydaje JEDNAK ps też nie chciałam mieć dzieci,bo śmierdzą wyją :O no ale....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami a ja sie z Toba nie do konca zgodze bo moj maly chrzesniak nie ma nawet 3 i pol roku a mozna z nim pogadac na rozne tematy, nawet o smierci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ,rozmowy z dziećmi są fascynujące,bo widzą to samo ale inaczej to komentują. pamietam jak mój syn mi powiedział(5 lat) jak umrzesz to pójde do Pana Boga dam Mu najładniejszy rysunek i mi Ciebie odda,bo nie zabiera sie światu ludzi potrzebnych..prawda mamo (a mama łzy w oczach i rybka:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaznaczam dziewczynki i chłopczyku , że mnie nie ma ale jestem:P to na wypadek gdyby moje kochane przyjaciółki chciały wykorzystać sytuację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć podjadający
"Mogę już z dzieckiem porozmawiać na rozmowy bardziej ambitne ..." Zdanie dnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia rozmowa z moim chrzesniakiem -cycki sa ładne ja: ktore? on:wszystkie ja:nieprawda, nie wszystkie on:ja mam ładne tylko, ze male ja:eeeeeeee? on:i mam ładnego siusiaka ja:eeeeeee?? on: ty tez masz?? ja: nie mam siusiaka on: masz tylko ze kawalek ja: nie mam wcale on: ucieli ci?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niego jestem KIMŚ wiec co mnie to obchodzi że dla reszty świata jestem nikim? zaraz sie rozczulę :O zmieniamy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×