Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Hej Ike :) Mówiłem, nie stój na korytarzu? Mówiłem. A teraz jesteś chora. Wiedziałem. No tylko Cię lać i patrzeć czy równo puchniesz... :classic_cool: Sami, no proszę Cię, chciałaś kupić dziecku samochhodzić bez otwieranych drzwi i na sznurku?! Podcinasz skrzydła artyście już od małego... Albo od kolan, nie wiem w sumie... ;) A Ty jesteś dla niego KIMŚ, to wielka odpowiedzialność... :classic_cool: LzW - TANIE komplementy? Normalnie powinienem strzelić focha :classic_cool: TAmari, Twój chrześniak potrafi posługiwać się żelazną logiką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS czy twoje słowa mam odebrać jako modną teraz przemoc w rodzinie? a co do lusi- spokojnie możesz puścić focha;) tak czy owak oficjalna randka przełożona jest na jutro o ile żadna z kafeteryjnych hien mi cię do jutra nie podbierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy-----no tak ale na moje usprawiedliwienie(marne ale jakieś)dodam ze jestem kobietą wiec nie rozróżniam resorówki od zwykłego zielony to zielony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ja nie podrywam Mało stanowczego🌼 bo wiesz kto mnie interesuje:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, to nie przemoc w rodzinie tylko urozmaicenie życia erotycznego :classic_cool: Jeśli nadal będę miał tyle pracy co wczoraj to randka na jutro mi pasuje ;) Ale kawałek czwartku i piątek mam zajęty :( I nie jestem do podebrania! [strzela focha] :D Sami, słabe usprawiedliwienie ;) Powinnaś zapoznać się z bieżącymi trendami w produkcji resoraków, aby dawać dziecku przykład :classic_cool: "zielony to zielony" :O Tak może powiedzieć tylko laik :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Lepiej przy mnie nie poruszajcie tematu motoryzacyjnego, bo mnie dzidy mocno dzisiaj wkurzyli. Tylko za to, ze nie mam już miejsca w dowodzie rejestracyjnym mam im zapłacić 72 złote 50 groszy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, chciałem zagrać Ci na ambicji a nie podbudowywać ;) LzW ale brutto czy netto? :) Ja znalazłem proste rozwiązanie - często zmieniam samochody :) Na brak miejsca w dowodzie nie narzekam :) Tylko jak głupi kupuję takie same furki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- twoje słowa uspokoiły mnie bardzo- ba- prawie uzdrowiły tak czy owak na wszelki wypadek pozostanę czujna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Opłaty są tylko w netto. Ja też się nosze z zakupem nowego, ale dowód się przyda, bo rodzice mają dość wystawne auto i wymyślili, ze przyda im się jeszcze takie mniejsze na wypadek chęci poczynienia wypadów po polnych rozdrożach lub w razie odmiennych poglądów na kierunek podróży w tym samym czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS to że nie jesteś do wyrwania- uspokoiło interpretacja przemocy- uzdrowiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Hello! 🖐️ :) Jak się udało życie przeciwne do dziennego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Słodka, na razie to ja nie mam nic na oku, bo czekam na powrót zaufanego doradcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka słodka:) dostalam meeeeeeeeeeeeeeeega dlugiego meila od naszego kafeteryjnego kolegi i odpisanie zajmie mi chyba z pol godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ms- uważaj to może być zaraźliwe:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, po raz drugi w dniu dzisiejszym dziękuję za komplement, zawsze to lepiej sprawiać wrażenie pięćdziesięciolatki niż sześćdziesięciolatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Tamarcia. :) 🌻 Od jakiego kolegi? Czyżby pana Psełdonima? No, Ike, widzę, że zostałaś powtórnie przygarnięta. :D Co do samochodów, to zauważyłam, że jak mężczyźni przy wyborze tegoż zwracają uwagę na użyteczność, tak kobiety - na wygląd. W końcu to i tak mąż płaci za jego utrzymanie (albo firma), więc może palić, jak smok. :D A w kuchni dziś zupa z fekaliów? Jakoś mi apetyt przeszedł...:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic więcej nie powiem bo redakcja pewnego szmatławca nie śpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×