Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Najlepiej wypierdolic sie rano i wieczorem 7 razy w tygodniu :)) Dupsko umięśnione że hmmm....(polecam dobrego jeżdzca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy :P bardziej dynamicznie się pocę :classic_cool: a to pod pierzynką to dodatkowe wypociny na dobre rozciąganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious -----> OzP nie rób :P bo to tuczące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious jak nic to po co dieta?:) Ja tam lubie rano do kawki dobre ciacho wszamac ;) mmmmrrrrr bardziej niz seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta :) Dziś mam wolne, więc spodziewajcie się wielu kulturalnych postów z mojej strony, jako że mam dobry humor. :D Może macie jakieś pytania, co Was nurtują okropnie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moge jesc i jesc a wiecej niz nie przybiore na wadze...Waze tak od ok 3 lat....teraz chce zrzucic:) Dla ciekawskich..tak mam 19 lat a dokladnie 19 i pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious 19 lat i się juz tak drakonsko głodujesz?:O kurcze jak bedziesz w moim wieku to ci włosy powyłazą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę kultura od was wręcz promieniuje :) Ale ok....nic na sile...zmykam do pracy skoro tutaj taka tolerancja...Wzruszyc się mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious---> a co cie tak dziewczynko uraziło ? :o Przeciez jesteśmy dla Ciebie wyjątkowo mili, powinnaś czuć się wyrózniona... Wszyscy to potwierdzą ;) Zyczę miłego dnia ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious :)🖐️ kurcze a chciałam ją uświadomić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious - no no Kobbitko, skoro wklejasz swoją fotełe z wiekiem i miejscem zamieszkana to ludziska włażą i oglądają. Storczyku - może wybierz się na całodniowe zakupy ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwi nie dziwia się wiekiem...:) Ciakawa świata zmykam do moich dzieciaczków... Pozdrawiam i spacznego cicha do kawusi....:) Ja pokusze sie o marcheweczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×