Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

czesc:) kasia - moj maly tez dzisiaj cos maloruchliwy ;) nawet pospalam kapke dluzej i rusza sie sporadycznie a jutro bedziesz miala usg??podejrzysz malego? na bole pepka moze jakis balsam stosuj przeciw rozstepom,uelastycznia bardziej skore nieznajoma - ojeeeej :( ale na szczescie nic powaznego sie nie stalo :)wyobrazam sobie jaki stres przezylas ja o ubrankach narazie nie mysle,bo remontujemy pokoik powoli a na koncu bede w szafie ukladac ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka:-) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow..pi erws za dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia alla23.............24.....03.10.09...synek...mazow.....p ierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia Mewka123........29...07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009..synek......wlkp.... drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..synek 230;……pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia……. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie..drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. .druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie.....pi erwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lub elskie........druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee, jutro to tylko po zwolnienie jade - tak bez rejestrowania się, ale poproszę żeby chociaż posłuchał serduszka. Dzisiaj juz tak pepek nie boli, moze wczoraj jakos mały naciskał na niego? Fajnie SURI ze Twoj maluch bedzie mial swoj pokoik, nasz na razie bedzie z nami w sypialni, ale w przyszlym roku planujemy przeprowadzke, to mu zrobimy krolestwo! Tylko farb nie wdychaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mamy dwie Martynki z 07.10! Ja ciagle mysle nad imieniem. Hmmm Pawełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - u mnie Pawelek byl na 2 miejscu zaraz po Dawidku :) podoba mi sie to imie :) Łukasz tez jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełek to całkiem dobry wybór! :P dziewczyny nie było mnie jeden dzień a tu do czytania kilka stron...normalnie się zmęczyłam ;) dzięki za wskazówki w sprawie opalania, właśnie mam zamiar trochę powystawiać się na słonko o ile pogoda dopisze... ale gdzieś przeczytałam, że podczas opalania podobnież w organizmie kobiety wytwarza się jakaś witamina...chyba D i ona powoduje twardnienie kości co nie jest dobre dla rozwijającego się maluszka... i stąd moje wątpliwości, ale jak wy się wystawiacie na słonko to i ja trochę skorzystam :P co do pępka to już od kilku tygodni mam wystający... :o witam nową październikową mamusię Mewkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka, witam w naszym gronie;) ja dzis zupłnie bez energi. zmęczeyłam si samym wstawaniem. normalnie nie ma czym oddychać. co do ciuszków, to ja raz w miesiącu zamawiam pare na allegro - nowe z hurtowni. teraz czekam na śpioszki 62 z napisem: kocha mojego tatusia jak ubiore w nie córcie to mąż zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj synek tez ma takie spioszki, super sa ;-) Perełko, nic nie slyszalam o wit D i jej zlym wplywie na malucha... Kurcze, moze lekarza najlepiej zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :D Brzusiowa- ja biorę magnefar b6 i w sumie już po paru tabletkach minęły mi skurcze łydek, więc polecam :) No fakt dzisiaj znów od rana upał, wzięłam prysznic i już czuję że się pocę :O Dzisiaj zamierzam sobie zrobić wlasną pizzę, mam straszliwą ochotę, zaraz pędzę do sklepu po skladniki. Moja Martynka dalej kopie jak szalona, caly brzuch się trzęsie, ale daje mi popalić, a mąż tylko się smieje zamiast powiedzieć coś corce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam tylko zapytać
w jaki sposób robiłyscie test z glukozą?? 50 i pobranie po godzinie czy 75 i pobranie po godzinie i dwóch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pobranie na czczo, potem 75 g glukozy - potem pobranie po 2 h jesli masz 50g to po 1h Czytalam tez ze po 75g pobieraja i po 1h i po 2h, ale ja tak nie mialam (nie wiem czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od lekarza jaka dawke dostaniesz. 75g daja jesli przy 50g wyszlo zle. Ja od razu dostalam 75g!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie:) Dziękuje wszystkim za przejęci się wszystkim wam pokolei:) Tak jak wczoraj usnęłam tak dopiero teraz się obudziłam spała jakieś 16 albo 18 godzin woooow:) Co do pępka to mi nie wypycha i chyba nie będzie boja mam taki dość głęboko schowany pępek:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam:) ja miałam robioną glukoze 50 i 1 h. mewka- witam a pępek to mi jeszcze nie wyszedł bo miałam głeboki ale sie zmniejszyła dziurka;) rumianella- fajne są te ciuszki z napisami też sobie mam zamiar kupić moja dzidzia to też leniwa jest ale kopnie mame dla orjętacji żeby sie nie martwiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki 👄 Ja jutro zaczynam 27 tydzień :) Właśnie wróciłam ze szpitala, byłam na spotkaniu z położną, którą biorę na poród :) Cuuudowna kobieta :D Namawia na poród rodzinny, ale michu pada jak widzi kroplę krwi a także bladzioch :-P się robi jak wchodzi do szpitala :D:D:D Także mówiłam, że będziemy we dwie :) Od razu ją uczuliłam, że ma się przygotować na ogólną panikę i krzyki :D:D:D:D:D:D:D A co.... Niech kobieta wie :) U mnie nadal cieplutko, jeszcze dziś skoczę sobie po jakąś sukienkę i spodenki, bo ciuchy się do mnie kleją :( Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa, ja tez bede chciala położną. Tylko u nas jest w szpitalu nowy ordynator, który nie pozwala miec własnej połoznej i ma ksywe rzeźnik!!!!! wiec jak do końca wakacji nic sie nie zmini to bede rodzic w legnicy - mieście oddalonym o 20km... szkoda, bo zawsze to lepiej blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, żę im bliżej domu, tym lepiej :) U nas jedna lekarka ma ksywę "cerówa", nie chciałabym, żeby mnie szyła :D:D:D:D:D Ale rzeznik hihihihhihi współczuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Brzusiowa,ale sie usmiałam \"cerówa\" :-D Ma kobita fach w reku, moze kiedys pracowała w repasacji rajstop :-D Rumianella, rzeżnik:-D Pewnie przyjemnie jest rodzic na takim oddziale przy tak wykwalifikowanej kadrze :-D Ciekawe, w jakim chodzi fartuchu;-) Moj pepuszek juz nie jest Rowem Marianskim ,ale pozytywne w tym jest to,ze moge zobaczyc ,jak mi go przy porodzie wiązali :-P Do tego przypadłosc zwana \"lustrzyca\", juz nie widze swojej \"niewymownej\";-) Tylko z uzyciem lusterka;-) I na koniec waga ;-) Od poczatku ciazy 12 na plusie..... Ja byłam dla swietego spokoju u gina w sprawie mojego tętna i powiedziala,ze w ciazy to normalne, ale jak mam byc spokojniejsza, to lepiej to dokładniej zbadac. Natomiast nadmiar płynu na majteczkach to po prostu upławy......tez zwiekszone w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie czy moge sie kapac w jeziorze, wybieramy sie na weekend z mezem i tak sie zastanawiam, a przy takim upale chodz na chwile bym sie schlodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli nie łapiecie często infekcji to pewnie że wskakujcie do jeziorka, ja ciągle jadę na furaginie :( więc u mnie odpada...co najwyżej mogę wskoczyć pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział ze kapiel w zaden sposób nie zaszkodzi dziecku tylko łatwiej o infekcje pochwy w ciazy wiec ja zrezygnowałam ale ze wzgledu na czeste zapalenia pecherza przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo już sama nie wiem...... Ja nie łapię infekcji, używam emulsji LACTACYD i mi się jeszcze póki co to nie zdarzyło... Tylko się cholerka boję :( Moja siostra to chodziła ze mną jak była w ciąży na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie było mnie tu trochę i mam tyyyleee do przeczytania!!! :-O Podłamałam się trochę tą moją cukrzycą ciążową - wiem, że to nie koniec świata, ale nie podoba mi się! W poniedziałek byłam w poradni diabetologicznej, siedziałam tam od 8 do 14 (masakra!), wyszłam z przepisaną dietą i z wypożyczonym glukometrem, następny taki sam dostałam gratis w aptece. Kłuję się teraz 4 razy dziennie i staram się jeść tak jak mi każą, ale stosowanie diety w ciąży nie jest łatwe, moja silna wola ma chyba wakacje :-D. Lalune, jaki masz poziom glukozy po posiłkach? Bo mierzysz też 2 godziny po? Ja mam w przedzaile 80-90. W ogóle to cały czas strasznie duszno u mnie, wożę dziecko na zajęcia taneczne, przyjeżdżam do domku, kładę się i śpię i ostatnio wcale nie włączałam komputera :-(. Właśnie, zabieram się za czytanie zaległości, a sporo tego! Pisareczki kochane ;-) Pozdrawiam wszystkie Brzuszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×