Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ps. Ja też nie kasuję nic z poczty,ale ktoś chyba przypadkiem to robi, bo to niemożliwe że ciągle coś znika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasła jeszcze nie mam, cierpliwe czekam. jestem ciagle śpiąca. Widze ze się rozszalałyście z zakupami. ja wszytsko kupuje w sierpniu, bo teraz koncymy remont. Ale moja mama juz zakupuje różowe ciuszki dla wnusi a tato wkółko oglada płyte z USG!!!! Czujecie? Nawet ja tam wszystkie dobrze nie widzę, a on twierdzi, ze widzi na tym filmie wszytsko i cieszy sie o ekranu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci wysłałam na ten mail co Ty przysłałaś, a teraz wysłalam Ci na tenj koło nika, spradź za chwilkę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam, dzieki. Ale mamcie super brzuszki. Ja tez cos doslałam, ale mniej aktualne - bo z poczatku czerwca. Ale wkrótce wyslę aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzis zaszalalam w sklepach i dokupilam dla maluszka pare rzeczy. Zostaly mi jeszcze kosmetyki do dokupienia i wozek. No i dla mnie wszystko do szpitala, bo na razie kupowalam tylko dla synka :) W ciagu weekendu poruszylyscie tyle tamatow, ze nie wiem od czego zaczac :) Po pierwsze primo: Brzusiowa--> nie denerwuj sie tym swoim mezusiem. Moze przejdzie mu jak juz zobaczy malenstwo na swiecie, bo teraz to moze byc dla niego wciaz \"wirtualna\" sprawa. Po drugie primo: Tymczasem--> opowiesc bardzo zyciowa. Mam nadzieje,ze nie znasz tej historii ze swojego zycia... Po trzecie primo: nie warto przejmowac sie tesciowymi :) Poza tym przez tydzien bede slomiana wdowa - maz wyjechal w delegacje na tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wariatki:) Dziś trochę a właściwie znowu w ogródku i w kuchni i posprzątała i pranie zrobione,obiadek na 2 dni więc wszystko jest:):)w tym tygodniu dogadałam się z mężulkiem że kupujemy same artykuły higieniczne dla mnie po porodzie i dla maleństwa:) Małgoś39---->wiem mam pojęcia jak ci pomóc z tymi papierami:o a tak swoją drogą to ta koleżanka twojej córki to niezłe ziółko jest nic tylko pozazdrościć mamie jak jej wytłumaczyłam na czym polega szczerość:) Mg29--->racja kochaniutka ja mam już tyle pokarmu i muszę nosić wkładki laktacyjne i strach pomyśleć co będzie jak mojej córce posmakuje mleko mamusi nic tylko do cycka uwiążę i będę z nią tak paradować cały czas przy cycku:):) Agatek---->ja jak usiądę to tak mnie mała skopię że aż się odechciewa i wolę leżeć ale ile można;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka------->może skręcimy u Ciebie jakąś imprezkę :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma----------> zrobimy soczki, pyszne żarełko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzucholeeeeeeee :-P Dzięki za te kości i gnaty, ale się uśmiałam :D:D:D:D:D Byłam u lekarza, zaś mówiła, żeby głowy swojej nie dała, bo pimponek coś się wstydzi :-P i naprawdę rzadko się jej to zdarza, że nie może powiedzieć pacjentce na 100% :) Ale podwyższone parametry wskazują na dziewczynkę :) Moje małe serduszko waży 1207g A ja przez te 3 tygodnie nic nie przytyłam.......... No muszę napisać do teściowej zażalenie, że te gnaty małokaloryczne :D:D:D:D:D:D Ja nie wiem co jest z tą pocztą :( Znowu wysyłać te zdjęcia????????? No to zaraz wyślę!!! ZNÓW!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie i widzę że dużo się dzieje na wąteczku Mery, jestem w szoku, trzymaj się dzielnie, sercem i myślami jestem z wami. Byłam w szpitalu przez tydzień, w piątek wyszłam. W poprzednią sobotę wstałam rano i poleciała mi krew. Od razu pojechałam na IP. Oczywiście przyczyną było moje łożysko centralnie przodujące. W szpitalu krwawienie ustało na 1 dzień i w niedzielę w nocy powtórzyło się. KTG ok, bez skurczy, USG ok. Niestety to może się powtarzać. Dostałam 2 zastrzyki ze sterydami na rozwój płucek. Muszę cały czas leżeć. Następnym razem jak trafię do szpitala to może zostanę do końca ciąży. Zuzia ważyła 1080 gram w 27t4d i nie zapowiada się na gigantyczną dzidzię :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy wasze dzieciatka juz sa odwrocone w pozycji do porodu?? glowka w dól???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapraszam na imprezke!! Mozecie zostac u mnie do piatku :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ale by bylo super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaDz--> to odpoczywaj duzo. Dzieki temu mozesz byc najbardziej aktywna na tym forum :) taki sposob na nude :) Na pewno bedzie wszystko dobrze. W koncu juz WIELKI DZIEN coraz blizej :) Moje dzieciatko zmienia pozycje 100 x na minute,wiec watpie,zeby wytrzymal juz w pozycji glowa w dol :) Ide 3 sierpnia na usg,to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie położenie podłużne główkowe brzusiowa : w którym tygodniu twoja mała tyle ważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatika już się pakuję :D:D:D:D:D Marta DZ przykro... Najważniejsze, że już jesteś w domu!!! betix moje maleństwo dziś na usg było widać główką w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa : to kamień spadł mi z serca bo myślałam że moja za mało waży ale widzę że jest ok jak na ten tydzień. A BPD mierzyli u ciebie? bo mi wyszła mała główka i długie nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix---->jaka ja ostatnio wylądowałam na pogotowiu bo mi wody odeszły to małą jest już gotowa do wyjścia tak lekarz powiedziała i kazał przygotować torbę do szpitala bo stwierdził że maluch niecierpliwy jak mama w gorącej wodzie kąpana więc tak już ułożyła się do wyjścia:):) Brzusiowa--->to git jak wszystko ok z tobą i maleństwem tyle się ostatnio denerwowałaś a do \"Mamuni\"to owszem zadzwoń z pretensjami i zapytaj czemu kości bez mięsa:p MartuśDZ---->trzymaj się dzielnie Myszko,ciesze się że wróciłaś i wszystko dobrze z Wami:) Renatika----->ty tak nie chwal dnia przed zachodem słońca:)bo jakbyśmy tak wszystkie tak do ciebie wpadły takie duże,głodne,nie wyspane z wiecznymi bólami to błagała byś żeby nas poodbierali:):)ale skoro nalegasz......gdzie zbiórka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzusie! Dziś nadrobiłam forum. Jakoś ostatnio jestem nie teges... tez tak macie? Zycie ze mnie uszlo normalnie. :( Nie mam humoru (masakra) a najlepiej to jakbym lezala caly dzien w lozku, lezala, bo spanie tez mi ciezko idzie. Do tego wlaczylo mi sie narzekanie ehhh biedny moj mezus, no nie ? :D:D:D Agatek-gagatek wyslalam maila z prosba o haslo :) strasznie chce obejrzec wasze brzucholki, moj jest coraz wiekszy i mam szpica (!!!) :D:D:D MARY - gratuluje! badz dzielna ze swoim synusiem :) moze i troszke za wczesnie, ale najwazniejsze, ze synuś jest zdrowy i silny. Kolezanka urodzila w 23 tc (!) teraz Kacperek ma 3 latka jest zdrowiutki i strrrraaasznie energiczny :). Zaczynam kompletowac sprzet, bo widze, ze Wy juz na ukonczeniu, a ja dopiero zaczynam... dobrze, dobrze, bede sie miala kogo poradzic :P Buziole dla Was :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatko! Fajnie,ze do nas wrocilas! Ja malo spie i ciagle sie krece. Szczegolnie ciezko znalezc pozycje jak maly kopie gdzies pod zebra, w szyjke macicy lub po prostu gdzies w bok :) Tak sie dzisiaj zastanawialam,czy jak juz urodzimy,to czy tez pozostaniemy w kontakcie :) Super by bylo,co? Dzielic sie informacjami o naszych pociechach :) PS.. Wciaz na Was czekam... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata xyz juz wysłałam ci hasło, poogladaj sobie nasze brzuchy od razu ci sie humor poprawi i wrzuc swoj dla porownania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka --- to widze, ze to nocne czuwanie kazda z nas dotyka, ehhh :D Agatek --- dzieki bardzo, biore sie za ogladanie :) kurcze nie wiem jak bedzie z moim brzucholem, bo moj mezus utopil w rzece aparat i teraz cosik sie zacina :/, ale postaram sie :) oki zmykam ogladac brzucholki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie burza.. strach się bac... renatinka, ja juz spakowana;) mogęzabrać ze sobą pieroi z jagodami, bo mi właśnie teściowa przyniosła. a moja córka tez ma długie nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - ja dzisiaj tez spiaca jakas... To mile ze tata w kólko oglada usg wnusi, u mnie jakos przeszlo bez echa - pokazalam (4D), obejrzeli i tyle. A teraz plyta lezy i kurz zbiera. Renatinka - ja juz spakowana... leeeeeceeeee ;-) Ale Nieznajoma ma racje - jakbysmy tak wszystkie wpadly i zaczely narzekać którą co boli... ;-) Brzusiowa fajnie masz - ja przez 3 tyg przytylam jakies 3 kilo hehehe Niezle tempo! Martusia - dbaj o siebie i dziecko, duzo wypoczywaj... Betix moj synus juz w 20 tyg byl odwrocony glowka w dol, teraz tez tak jest. Lekarz mowi ze malo prawdopodobne, aby sie odwrocil dupką. Agata_xyz - ja mam to samo... zero życia, energii, wszystko boli, ledwo chodzę... Żyć nie umierać ;-) Mam nadzieje że jak synuś się urodzi energia wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×