Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ja jak pierwszy raz odchodziłam od mojego, to płakał, prosił na kolanach, nie miał siły po chwili nawet mówić............... A teraz??? Byłam już wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tymczasem---->znam ta historię ale troszkę z innej strony kiedyś wam opowiem:( Brzusiowa,Aniabion--->nic nie poradzimy musimy się tylko modlić w razie gdyby co jakbyśmy syna miały żebym ani ja ani Ty ani żadna z nas pod żadnym pozorem nie były takie jak teściowe:o zołzy już mi nawet nie przeszkadza to że ona taka jest(są) na co dzień ale wie że jestem(jesteśmy)w ciąży to nawet wtedy da w kość i nie bierze pod uwagę tego że to krew z jej krwi bo synalek tatusiem będzie tylko myśli żeby gnębić do końca ahhhhhh ja tylko czekam aż się czkawką odbiję.Nigdy nie zrozumie mojej teściowej można być troskliwym ale bez przesady mój mąż a jej syn ma 26 lat skończone a ona się pyta czy ma ugotowane,wyprane ,wyprasowane no na litość pana czy gdyby było inaczej to byłby ze mną ponad 4 lata??Ją najbardziej boli to że wyniósł się z gniazdka rodzinnego i zakłada swoją rodzinę tylko żonę sam sobie wybrała a nie mamusia......mam jednak nadzieję że z czasem ją zrozumie albo ona siebie to pal licho że mnie(nas) krzywdzi ale najbardziej syna rani jak widzi że smutny przez nią chodzi bo ja(my)smutne jesteśmy i kończąc dodam na wesoło że w domu to ja spodnie noszę i mam jaja bo on sobie nawet z własną matką poradzić nie może:):):)Głowy do góry Aniołki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsza dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. .. drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......̷ 0;…pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.....23...18.10.09....synek........kujawsko-pomorskie....druga dzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p ierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkie ciezarne. musze sie przyznac ze oststnio tu chyba zagladalam z przeszlo miesiac temu, no...opusialam sie troszke ale to chyba przez brak czasu. ja sie zastanawiam nad imieniem D dawid adrian albo dominik. ktore wam sie najbardziej podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wrócił..... I kuzwa zapytał czy będę jadła to mięso.... Ja pytam jakie mięsko :D:D:D:D:D Mamunia dla mnie dała!!!!!!!!!!! Ale dziewczyny!!! Zazdroście mi, mam najwspanialszą teściową na świecie, kuzwa jakąś kość dla mnie dała :D:D:D:D:D:D:D:D:D Na szczęście już jestem po kolacji, bo Bóg wie jakiej tam przyprawy dodała :-P Idę się położyć brzuszki, pa kochane 👄 Na 10-tą wizyta u ginki, jak wrócę to napiszę jak się ma mój okruszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa nie martw się myśl o pozytywach lepiej dla maluszka- ten tekst maluszka przecudny. Angela - ja prawie codziennie jeżdzę do sklepów z artykułami dla maleństwa i mam malutko bo nie umiem się na nic zdecydować. mąż ma mnie dość wychodzę ze sklepu z płaczem bo on się denerwuje.... ja nie wiem jaką wanienkę kupić - czy profilowaną czy nie jak już coś zobaczę w sklepie to sprawdzam w internecie cenę na 100 róznych stronach ale i tak nie wiem co i gdzie kupić. jakie wy kupiłyście wanienki? S.U.R.I. ja też bym poszła do fryzjera ale perspektywa oglądania przez dłuższy czas mojej mocno zaokrąglonej twarzy w lustrze mi się nie uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Moja teściowa to taki numer odpier....................,ma zadłużenie w bankach na 70 tyś. Wczoraj dzwoniła siostra męża z tą informacją. I podobno ma zamienić te wszystkie kredyty na jeden konsolidacyjny pod zastaw mieszkania. Nie znam się na prawie na kredytach . Kiedyś teściowa spisała coś w sadzie i 1/3 mieszkania jest męża. Boję się ,że może mieć kłopoty jeżeli teściowa dalej nie będzie spłacać długów . Dziewczyny będę wdzięczna za jakie kol wiek informacje prawne . Pozdrawiam życzę miłej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Brzusiowa - Twoja teściowa dała dla Ciebie przynajmniej kość do ogryzienia - jak ja pojechałam po odbiór moich to nic nie zostało :-)))) Jeszcze kilka lat temu bym się denerwowała a dziś kładę lagę - takie sytuacje już mnie nie ruszają. Skupiam się na dziecku a niedługo dzieciach i pracy (bo tam póki co mnie doceniają) a reszta ....... Pamiętam jak 10 lat temu kiedy wróciłam ze szpitala po urodzeniu syna teściowie przyszli do mnie w odwiedziny. Teściowa wzięła małego na ręce i zawołała "w co cię ta mamcura ubrała!!! Całą szyję masz na wierzchu!!!!) Wrrrr.... Ale żeby być sprawiedliwym trzeba powiedzieć, że i pozytywne momenty się zdarzały i teściowie zaskakiwali mnie mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzusie:-) Tymczasem---------->wymiekłam, MAMCURA , :-D :-D :-D brzusiowa---------> ty obgryzasz kości?? ;-) :-D A moze to lubisz, tylko nie wiesz, a tesciowa wie wszystko :-P małgorzata--------> niech twoja tesciowa zyje wiecznie :-D :-D Po wczoraj szej wizycie w szpitalu u poloznej, w ogole nie mogłam zasnac.Bylo fajnie, bo oprowadziła nas po całym szpitalu,ale jak zobaczylam sale porodowa, to dostalam stracha,ja nie wiem, jak to bedzie :-/Boje sie przerazliwie.....brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie kilka dni i z ledwościa nadrabiam zaległości w czytaniu. Mery - co sie stalo, ze Maksymilianek pojawił się na świecie tak wczesnie? Trzymam za was kciuki i jestem pewna, ze wszytsko będzie dobrze. Mój brat jest wcześniakiem urodzonym w siódmym miesiącu i teraz nikt by w to nie uwierzyl, ze to wcześniak. MG - nie martw sie żadnym półpaśccem! NA to wczlae nie jest az tak łatwo zachorować. Brzusiowa_ co ja moge ci napisać... Głowa do góry, brzuch i cyc do przodu i śmiej sie wszystkiemu na przekór!!! Betix - mi się podoba dawid Do tych co maja małe brzuchy- moja koleżnka urodziła w ta sobote córeczkę. Siłami natury;) Przytyla w ciazy tylko 10 kg i brzuch miała maleńki, a Córeczka waży 3850 imierzy 57 cm!!!! Acha, o co chodzi z tymi zdjęciami, loginami, hasłem, filmami? Ja tez chce ogladać i dodawać swoje? Ale gdzie to jest? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzata - niestety nie znam sie na tych aktach prawnych tymczasem - tesciowe to czasem sie nie kontroluja z tekstami :p na to \"mamcura\" chyba bym cos odpalila jej kasia - no tez sie waham czy isc do tego fryzjera ;) generalnie to nuzy mnie juz ten stan ciazy,moze to glupio zabrzmi ale wole dzidzie chyba jakby obok mnie spala a nie brykala mi w brzuchu pol nocy ;) aaaa jakos dzis nie w sosie jestem snilo mi sie dzis ze bylam juz w szpitalu i tak chcialam urodzic ze wchodzilam po schodach w gore i w dol :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - dla mnie naladniejsze to Dawid :) naszej dzidzi tak na imie wlasnie chcemy dac :) brzusiowa - raz mialam podobny przypadek,tesciowa mojego M sie pytala czy dac mu flaczkow do sloika,chcial to mu dala, mnie sie nawet nie spytala i jak sobie je podgrzewal w domu i wyciagnal 2 talerze to mowie mo niech moj talerz schowa bo mamunia tylko na 1 porcje dla niego dala :p troche go to ruszylo i bylo mu przykro ze tak to odebralam,potem w koncu w zart to odebralam i olalam sprawe co do tesciowych to czasem mam wrazenie ze matki corek bardziej mysla o swoich zieciach niz tesciowe o synowych (chociaz napewno nie jest to regula na 100%) ale dystans jest i wiadomo ze predzej dam pod opieke dzidzie mojej mamie niz tesciowej,chociaz generalnie jest ok jak na tesciowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Witam serdecznie w mnie słoneczko ale bez upałów;-) Od samego rana gotuje, piorę, sprzątam nawet upiekłam ciasto ;-) moje chłopaki lubia coś słodkiego przekąsić ;-) Teściowa to u mnie temat rzeka...................w czerwcu minęło 5 lat jak jesteśmy małżeństwem , mamy 2,5letniego synka i ona cały czas chciała nas pokłócić , rozwieść dopiero jak zaszłam drugi raz w ciąże (znoszę ją fatalnie) chwila uspokojenia ale ja cały czas jestem czujna ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja wam powiem dziewczyny, że mój mąż jest jedynakiem a co dziwne nie jest mamusi synkiem, ona jest za nim bardzo, ale tego nie okazuje, a on od od wielu lat nie mówi jej \"mamo\" tylko zrwaca się bezoosobowo....mi to odpowiada, ja jestem na pierwszym miejscu :) nie zniosłabym maminysynka, który by liczył się tylko ze zdaniem matki.... Kasia444 ja mam taką: \'http://www.allegro.pl/item683937504_wanienka _profilowana_z_odplywem_prima_baby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - :D jasne ze Cie zauwazylam,ja niewtajemniczona w hasla i loginy, tez mnie troche tu nie bylo bo M mial urlop masz ten sam termin co ja,tez Ci tak dzidzia rozrabia w brzuchu i bola Cie stopy?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Agatek zalozyła współną pocztę wyślijcie maila na adres: pazdziernik2009@wp.pl a wyslę wam hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki ;-) U mnie dzisiaj słonecznie, ale chłodno - lepiej się czuję. Moja teściowa też jest dobra agentka. Ostatnio w Boże Narodzenie dała prezent mojemu dziecku, mojemu mężowi, a o mnie tak przypadkiem zapomniała... I nie chodzi tu o jakiś śmieszny prezent, ale dziwnie się czułam. Ostatnio jak u niej byłam, to mi powiedziała z wyrzutem, że teraz M nie przyjeżdża do niej codziennie po pracy... Odpaliłam, że jakby po 10 latach małżeństwa przyjeżdzał do mamusi, to chyba byłoby coś nie tak! Nie jeżdżę tam i nie zapraszam, żeby się niepotrzebnie nie denerwować. Mi też strasznie puchną nogi, bym musiała cały czas leżeć, to byłyby trochę lepsze. Jak jest chłodniej na dworze, to nie jest aż tak źle. Jeszcze 2 miesiące z kawałkiem do końca. Małgorzata - nie wiem, czy bez podpisu Twojego męża teściowa będzie mogła wziąć kredyt pod hipotekę. Mogłaby, gdyby była jedynym właścicielem. Jesli Twój mąż podpisze, to wydaje mi się, że mogą jedynie zabrać zastawione mieszkanie i nic poza tym. Ale w tych umowach są też pewne haczyki i trzeba je dobrze czytać, a szczególnie to, co pisze tymi najmniejszymi literkami:-P. Dlaczego nie ma mnie w tabelce? Dopisywałam się przecież :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam ponownie:czy ktos wykasowywał zdjecia z naszej poczty? Ja widze tylko 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ponawiam pytanie dagar czy ktos kasował zdjecia? bo jak cos to moze wrzucajcie je najpierw do kosza stamtad zawsze je mozna wyciagnac;) ja zaraz wysle swoje jescze raz tylko u mnie strasznie dłuuugooo to idzie bo mam słaby internet betix mi sie podoba imie dominik bo moj maz tak ma na imie ja dla dziewczynki myslałam o imionach: Dominika, Nadia, Iga lub Kornelia i tez sie nie moge zdecydowac angela ja kupuje zwykła wanienke a do tego kupiłam plstikowy lezaczek na ktory kładzie sie dziecko w kapieli, miałam podobny dla synka i jak dla mnie super rozwiazanie widze ze tu historie o tesciowych..oj o mojej tez by duzo mowic choc teraz od jakis dwoch lat jest super, tez broniła swojego syna kiedys az do momentu gdy wyladował na izbie wytrzezwien i wtedy klapki z oczu jej spadły, teraz wystarczy ze sie jej poskarze a moj maz ma przerabane:P ale nie zawsze było tak wesoło na poczatku to bylismy bardzo blisko rozwodu..oj duzo by opowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri; Moja córka bardzo rozrabiaw brzuchu. ja dalej pracuję, a ona nie lubi jak siedze przy biurku i wyraźnie mi to komunikuje. Stopy mnie bolą ale nie jakos trasznie. Za to w łóżku nie moge sobie wogóle znaleźć miejsca. A ty jak sie czujesz? Acha, to zaraz wyslę tego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella------>ja tez nie moge sobie znalezc miejsca w łozku, malo tego, nie pamietam,kiedy przespalam cala noc......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas czytam to pismo o darowiźnie 1/3 spadku po zmarłym ojcu . Bez prawnika ciężko zrozumieć te wszystkie sygnatury . Podział był w 2005 a teściowa wykupiła mieszkanie w 2008-lub 09 I tutaj mąż nie jest uwzględniony .Nie wiem ile można zrobić za plecami spadkobiercy .. Jedna stara baba potrafi wyrządzić krzywdę całej rodzinie . Do tego ta okropna siostra męża ,która w ubiegłym roku skłóciła nas z teściową oczywiście zaraz po tym jak ta wzięła kredyt w banku bała się ,że może skapnie coś mężowi . A ,skapło mu 4 materace plażowe i wycieraczka .I powiedziałam wtedy ,że tą stara wariatkę trzeba leczyć !!!Ja mam 40 lat i co wyskoczę na plażę z materacem i kaczuszką ?Córka też nie płazuje w ten sposób . Mama moja też dzwoni i napędza samą siebie i mnie ,strachem ,obłędem. Córka jest w tej Anglii u znajomej córki .Na początku było mówione ,że płaci tylko za jedzenie ,ale jak to zachłanni Polacy teraz jak koleżanka tu była (dzisiaj leci do domu)mąż ich odwozi wspomniała ,że jednak córka będzie musiała coś zapłacić za mieszkanie.Nic się nie odezwałam .Zadzwoniłam do córki ta nic o tym nii wie podziała ,ze jest dorosła sama się rozliczy nic mam nie wtrącać. I ja nie potrzebnie powiedziałam mamie ,że chcą od córki kasę za pokój .Ta teraz wydzwania opowiada takie rzeczy ,że jej coś zrobią jak nie zapłaci ,takie pierdoły mówi ,że się sr.............ć chce. Powinni zdjąć z anteny W-11 i detektywów starzy ludzie wariują od tych programów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio podkładam sobie jedną poduszę pod brzuch, drugą między nogi i jakoś tak mi się lepiej śpi. Ale też czasem jak wstanę, to potem nie śpię jakieś 3 godziny :-O, a wstaję 2-3 razy na siku :-P. Jeszcze trochę i nie będziemy wstawać na siku, tylko na karmienie. Nie będą bolały nas nogi, tylko ... . Dzidziuś nie będzie budził tylko nas, ale wszystkich :-D :-D :-D :-D :-D Cieszmy się dziewczyny mimo wszystko spokojem. Jaka by ta ciąża nie była, to docenimy ją po porodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata - wizyta u prawnika kosztuje w granicach 100-200zł, a być może mogłabyś potem spać spokojnie, a tak się niepotrzebnie zadręczasz! Szkoda Twoich nerwów, bo może wszystko bedzie ok. My ostatnio bardzo emocjonalnie podchodzimy do problemów. A z tymi programami w telewizji, to masz 100% racji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgorzata zgodze sie co do tego w11 i detektywów wariuja po tym oj wariuja chyba trzeba napisac do tvn-u :) mg 29 ja tez spie z poduszka miedzy nogami tak jakos lepiej sie spi choc ze spaniem to ja poki co nie mam problemu, gorzej jest w dzien mam wrazenie ze powinnam byc cały czas w ruchu bo jak tylko usiade na chwile to dostaje takie kopniaki ze czasem az zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:-) No wlasnie tez nie wiem o co chodzi z tymi zdjeciami, brakuje, tych poprzednich maili. Ja nic nie kasowalam ;-) Tymczasem - smutna historia, ja bym nie potrafila wybaczyc :-( MG- ktos chyba skopiowal jakas stara tabelke, dopisz sie kochana Betix - ja bym wybrala Dawid chyba Brzusiowa, jak smakowal gnat od tesciowej ;-) ;-) Zazdroszcze Ci ;-) Kasia - ja chce najzwyklejsza, duza wanienke. Kupilam tez gabke na dno, ale nie wiem czy bede jej uzywac ;-) Malgorzata - ciezka sprawa, lepiej poradzic sie fachowca w sprawach prawnych Dagar- tez boje sie porodu brrrrrr Rumianella - masz juz te haslo? Wyslij maila na pazdziernik2009@wp.pl Ja tez nie moge sobie miejsca w lozku znalezc. Mam poduszke - weza, troche pomaga Tez mi nogi puchna, czuje sie jak slonica. do tego czuje jakby mi sie juz kosci miednicy zaczely rozchodzic... dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja własnie przyjechalam ze sklepu, nakupiłam trochę kosmetyków dla mojej malej, plus pare innych rzeczy trochę kasy się wydalo, ale na mojego skarba nie będę oszczędzać....własnie wcinam bigos bo strasznie zgłodniałam :) Ja noce ostatnio nawet przesypiam, pomijając wstawanie do wc, no i ostatnio zaczęły mi drętwieć całe nogi ech....ale już przecież coraz bliżej końca, jakoś przetrwamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×