Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ja to sobie nie wyobrazam zeby moj maz gapil sie tam i nagrywal kamera jak w tym programie, lepiej niech siedzi przed sala i tam trzymał kciuki. Musi facet miec sporo cierpliwosci zeby byc przy porodzie, moj maz mowi ze nie wytrzymalby tego bo wie ze ja cierpie a on nic niemoze z tym zrobic, ta bezradnosc... Na zgage nic nie biore, wlasnie bylam na dlugim spacerze, wypilam kakao i moze jakos przespie noc, te sposoby wyczytalam w jakiejs gazecie,aaaa i ze pojedzeniu nie wolno lezec ze to wlasnie wplywa na niestrawnosc bo jedzenie sie cofa, takze dzis zobacze czy mi to pomoze i jutro zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja rodziłam bez znieczulenia i wiem ze mozna dac rade, moj maz jak juz mowiłam wyszedł kiedy były skurcze parte ale powiem wam ze ja koncowki to za bardzo nie pamietam i jakis dwoch godzin po tez nie:O ale jakby wlazł z kamera a nawet i z aparatem celował miedzy moje nogi to bym go zdzieliła czyms, jak dla mnie chłop to chłop i zawsze bedzie patrzył na \"opakowanie\" i nie chce zeby tam patrzył i nie chodzi tu o zadne zaufanie itd...ja nawet nie mam ochoty sie z nim kochac po prostu wydaje mi sie ze myslałby ze kocha sie z wielorybem, kurcze nie wiem ile wytrzyma ten post ale ja nie chce by ogladał mnie naga z takim brzuchem i wielkimiiiii piersiami łeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka--> no cos ty! Moj maz ciagle moglby mnie taka ogladac hehee Sam tak mowi! Mowi,ze dla niego kobieta w ciazy to spelnienie kobiecosci. Uwielbia te wszystko kraglosci. Moze to wlasnie my kobiety sie za bardzo nakrecamy,ze nie spodoba im sie to i tamto,ze zauwaza tu tluszczyk,tam rozstepy,itd. Moze oni wcale tego nie widza,tylko naprawde widza w tym piekno :) W koncu kazda z nas jest piekna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek----------> moj maz tez posci;-) ja to znowu wiecznie cos sobie tam wciskam, lactovaginal, luteine, nystatyne....zawsze cos;-) alla----->ja tez wlasnie pije kakao;-) Czy podobaja sie wam moje zamowione spiochy?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co w pierwszej ciazy to praktycznie do dnia porodu sie kochalismy i nie mialam takich problemow, a teraz :O tragedia po prostu z mojej strony oczywiscie choc nie mamy zadnych przeciwskazan do \"postu\" i moj maz twierdzi ze przesadzam to jakos kompletnie nie mam ochoty brrrrrrr chyba sobie viagre na czarnym rynku kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar sliczne te spiochy ja widziałąm u nas takie body tylko o wiele tansze bo po jakies 8zł i ztego powodu własnie nie zamawiam prze allegro bo u nas w sklepach jest taniej(jak sie wie w ktorym:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek------------> :-D :-D :-D Mozna juz kupic ja normalnie, nie musisz na czarnym, tylko pomysl, co powie twoja dzidzia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek------->ja nie widzialam w sklepach :-( Jedyny napis, jaki widzialam to "jestem super siostra", aaaaaaaaaaaa juz zamowilam...........nie moge sie ich doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar---->śpioszki słodziutkie super:) Agatek---->ja to mam chcice dopiero mogę dzień w dzień nawet po kilka razy tylko jak chłopa rozpieszczę to nie wiem co potem:) Renatika--->mój mąż oczu oderwać nie może jak idę się kąpać to on ze mną lubi na mnie patrzeć,twierdzi że kobieta w ciąży to cud natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie śpicie... ja jestem masakrycznie śpiąca, ale nie mogę zasnąć, kręcę się... mąż juz śpi, a ja wcinam kalafior. w dodaku meczy mnie zgaga... co mam zrobic zeby zasnąć? zaraz zaczne czytć książkę. dagar - ja mam takie śpiochy, tez z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie ale to przez meza ktory mi cisnienie podniosł i spac mi sie odechciało, ale w koncu wypadałoby sie połozyc tym bardziej ze od 6 na nogach jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na początku Renatinka -Ja teraz śpię 4 pokoje dalej :) Najlepiej wysypiam się sama zwłaszcza teraz kręcę się i budzę w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Malgosiu--> mam nadzieje,ze nie. Od 5 lat mnie tak trzyma :) Zawsze jak wyjezdza,to ja chodze niewyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to samolubne, ale jak miło ze nie jestem osamotniona w tym niespaniu;) to która opowie jakąś fajną bajkę do snu;) (POCHŁONĘŁAM KALAFIOR I BUSZUJĘ PO LODÓWCE... OJ TA BEZSENNOŚĆ BĘDZIE MIAŁA KEPSKI WPŁYW NA MOJĄ WAGĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez nie spie jeszcze, zaraz sie klade. Rumianella - od kalafiora nie przytyjesz hehe Nie przejmuj sie ja tez buszuje po lodowce w nocy. Niestety nie znam zadnej bajki, a boje sie ze tez nie bede mogla zasnac. A na zgage to napij sie mleka, chociaz w polaczeniu z kalafiorem moze byc niewesolo ;-) Renatinka - ja sama tez nie lubie spac, nie moge zasnac. Nie ma to jak sie przytulic ;-) Dagar - super spioszki, mam takie niebieskie, tez z allegro, tylko te moje maja rozpiecie w kroku, a te chyba nie? Agatek - ach te chlopy... nie stresuj sie kochana mezem. U mnie tez roznie to bywa z ochota. Chociaz nie przejmuje sie tym jak teraz wygladam, bo mezusiowi sie podobam (chyba) ;-) Ostatnio to w ogole nie mam sily ani ochoty na nic, ale ponoc w 3 trymestrze tak bywa :-( Jesli chodzi o znieczulenie, to u mnie w szpitalu nie daja, tak wiec jestem przygotowana na ostra jazde. I nie ma mowy o zagladaniu w krok w trakcie porodu! Podejrzewam i tak ze maz bedzie tylko na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny czy wszystkie jeszcze spia?:) ja zaraz zabieram sie za gołabki wiec troche mi zejdzie a pozniej na wizyte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki :) dagar - bardzo mi sie te spioszki podobaja,jak dostane takie w sklepie to koniecznie kupic musze :) ja gdzies od tygodnia gorzej sypiam,nawet M spi teraz w drugim pokoju bo przy mnie sie nie wysypial, budze sie w nocy,wstaje sikac, pic a on rano do pracy idzie wiec lepiej mu samemu sie spi :( agatek -tez jakos czasem ochoty mi brak,czlowiek poza tym jakis taki niezdarny bardziej,niby przytylam 6kg ale ciazy mi to na ciele i w igraszkach jakos jak 65kg slonica sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz mam dobry humor od rana, bo dzwonil do mnie facet z firmy kurierskiej i po 14 dostane posciel dla mojej dzidzi :) Hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-------->stronka rewelacyjna:-) Kochane, ja tez nie moge spac w nocy :-( Czesto wstaje siusiu, krece sie i duuuuuzo mysle. Moze to tez stres nie pozwala nam zasnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jezor do ziemi :) Wlasnie wypralam dywan w salonie hihihi Na sucho, taka pianka, ale chyba ciagle mnie trzyma to wicie gniazda heheh A co tu dzisiaj taka cisza??? No i racja - stronka rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka-------------> to wicie gniazda jest kosztowniejsze niz wicie gniazda przez ptaszki :-D............ja na razie do porzadkow wykorzystuje kazdego, kto przyjdzie :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam u Was dziewczyny???????? U mnie śmierdzi od wczoraj, mieszkam w centrum miasta, a wali gnojem :-P tak, że szok..... Ale pranie powiesiłam, pewnie przejdzie :( Właśnie mi się chyba kabel od pralki zjarał, pewnie kontakt zalałam wodą, aż iskry szły, ale wyłączyłam ehhhhhhhh Mąż niech pózniej spróbuje, ja nie będę się narażać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze brzusiowa, czy szykujesz jakas niespodzianke dla meza??? :-D :-D Podejrzewam,ze bedzie porażająca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmieni mu się charakter :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I będzie bardziej kochany buahahaahha, kto wie, że taki wstrząs na niego podziała :) Muszę się Wam pochwalić dziewczyny, że byłam wczoraj z moim misiem u teściowej na jak wychodziliśmy raczyła rzec do męża, że MA (!!!) rano zawiezc swojego brata do domu ( nie mieszka w tym mieście co my), a mój luby odpalił NIE MAM CZASU, a ja nie wiem skąd mi się to wzięło, ale wybuchłam takim śmiechem.... :D:D:D:D JEJ MINA______ BEZCENNA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×