Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dziewczyny dziękuję za wszystkie pocieszenia :) dużo to daje naprawdę ;) Nieznajoma- fajnie, że już zakupiliście łóżeczko, ja to na moje za każdym razem sobie patrzę jak przechodzę obok pokoiku Martynki, :) nie mogę się doczekaś aż zobaczę tam moją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery27, siostrzyczko od slinotoku, trzymaj sie dzielnie....maluszek juz jest dzielny, w koncu urodził sie w rocznice bitwy pod Grunwaldem, a my tam wygralismy:-)Modle sie za niego...bedzie dobrze kochanie:-) MG29-------->lec do lekarza, z tymi chorobskami nie ma zartow... Ja wcinam mlodziutkie jabłuszka na zmiane z morelkami, mniam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma, ty sie tak nie denerwuj;-) Lepiej otworz okno i sprawdz, czy komp umie latac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllooo Księżniczki wysłałam film na nasza pocztę produkcji własnej "Moje 29 tygodni"trzeba kliknąć zapisz,zapisze się wam na kompie i możecie śmiało obejrzeć :):):)Starałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mi sie nadal nie chce spac. No i wyszperalam w necie adresy do super ksiazek on-line. Mozna sobie sciagnac http://hotfile.com/dl/4551183/05ee675/Tracy. Hogg-Jezyk.Dwulatka.rar http://hotfile.com/dl/4554755/e2e4850/Grazyn a.Banaszek-Rozwoj.niemowlat.rar http://hotfile.com/dl/4556437/4a5b808/Longin .Marianowski-Od.poczecia.do.narodzin.rar http://hotfile.com/dl/4548292/413beb8/Barbar a.Kowalewska-Kantecka-Pierwszy.rok.razem.pdf http://hotfile.com/dl/4564569/9bbe77f/Joanna .Rodziewicz-100.zabaw.dla.dzieci.3-letnich.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, Ty tylko po necie buszujesz hehe :) u nas straaaaszny upał od samego rana...a w nocy to się z nas lało, zero powietrza...marzy mi się basen, tylko w tym stanie raczej to niemożliwe, no chyba że namówię męża na zakup basenika do salonu hehe :) póki co patrzy na mnie jak na wariatkę i nie chce się przekonać do mojego pomysłu. :D ja już po sniadanku :) i mam postanowienie, że ograniczam slodycze do zera!!! nie mogę tyle tyć cholercia!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Renatinka za linki, wlasnie sciagam Pierwszy rok razem. Fajny ten topik, usmialam sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Aniołki :) Renatika--->współczuje kochanie tej nocy ale wiesz że aktywne dziecko masz:) Angela24---->a czym ty się cholercia przejmujesz twoja dupa twoja jedz sobie ile chcesz smacznego:)na zdrówko:)pamiętaj że jesteś w ciąży więc możesz sobie pozwolić na chwilę zapomnienia 9 miesięcy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery -maluszek jest silny przy obecnym sprzęcie ,technice wszytko będzie dobrze .Dbaj o siebie ,żebyś nie podupadła na zdrowiu . Całuję i myślami jestem z wami. Ojej jak znosicie te upały ??jest strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzis raczej ze wzgledu na upaly nie moglam spac. Po prostu jakos mi sie nie chcialo. Maly sie obudzila dopiero jak poczul,ze ja tez nie spie i sie tak o 4 rano bawilismy :) A ksiazki tez juz sobie posciagalam. Na pewno sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dopiero wykąpałam zjadłam śniadanko i czekam na męża i mojego brata pojechali na zakupy ciekawe co tym razem kupią ostatnio jak się razem wybrali to obydwoje za małe buty kupili:):)a mówią mi że nie dorobiona jakaś jestem w ciąży:)co mamcie na obiadek dziś??? bo ja pomidoróweczkę i zrobię jakąś mieszankę owoców morza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) No niemozliwy dzisiaj skwar, wyszłam tylko do piekarni po chleb, a spociłam sie jak k****a w kosciele ;-):-P nieznajoma------->ja tez nie moge cos nocami spac....:-( Angela----->ja tez musze przestac jesc słodycze.....niedługo nie bede sie miescic w ciuszki ciazowe, kurde mol :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ u mnie dzisiaj juz po upałach jakies 21stopni jest i wieje wiatr, ale ja jak mowiłam dobrze sie czuje jak sa upały wczoraj poł miasta obleciałam( na nogach) a mojej mamy nie mogłąm wyciagnac zeby poszperałą ze mna w malutkich ciuszkach, ale kupiła mi w lumpeksie (wiem wiem niedługo mnie nazwiecie lumpkowa mama:P) sweterek malutki i pajaca z weluru z firmy cheroke za całe 6zł tak wiec czasem mozna upolowac cos;) wiecie ze ja prawie codziennie przegladam te malutkie ciuszki i nie moge sie nimi zachwycic, układam, licze ile czego mam i tak praktycznie dzien w dzien; a brakuje mi juz bardzo mało rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek---->super ten śpiworek muszę o takim pomyśleć a jak ci się podoba to możesz być lumpkowa mamusia Wczoraj zrobiłam taki super filmik w power poincie z ulubiona piosenka i nie mogę wrzucić go na youtube cholerka no a tak chciałam żebyście go obejrzały ale za to mój mąż popadł w zachwyt i tak się cieszył że aż mu się łezka w oczku zakręciła bo taki super filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie nie ma dzis czym oddychac. Nie mam nawet sily wyjsc na zakupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj fajny chlodek...ale pewnie bedzie lało pozniej...Nic mi sie nie chce gotowac, juz mam dosc stania w garach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czym będziecie smarowały pupę dziecka? Bo ja mam już Sudocrem, Linomag i bepanthen (ten ostatni to mozna tez na brodawki). Troche mnie ponioslo, ale chce byc zabezpieczona na kazda ewentualnosc hehe. Czytalam ze sudocrem to juz ostatecznosc, jak pojawi sie zapalenie czy cos. Z kolei moja kolezanka smaruje corke sudocremem na codzien i jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agatek świetne to okrycie i tyle funkcji ma a cena też niczego sobie :) Nieznajoma- no ja probowałam róznymi sposobami odczytać ten twój plik, ale bez skutków :/ K-Z- kasia - ja jeszcze kosmetyków dla małej nie kupowałam, ale w poniedziałrek zamierzam, więc dzieki za podanie nazw tych kremów. no upal okropny :O palce u rak mam takie opuchnięte, że nawet ciężko mi się je zgina, nie mówiąc już o mojej lewej ręce zdrętwiałej ech... :O jeszcze 80 dni do porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie taz taki upał nie ma czym oddychać z chęciom bym gdzies pojechała nad wode ale nie chce ryzykowć. wczoraj miałam taki skórcz nogi w łydce że az sie popłakałam bo nie wiedziałam co robić z tego bólu ale męzulek był w pogotowiu. Dziewczyny macie coś już kupione do szpitala dla siebie i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale suuuppperr!! Wlasnie trwa mega burza! :) Wrocilam z zakupow i po kilku minutach zaczelo lat!! A ja dzis kupilam dla synka chusteczki Pampers. W Rossmanie jest promocja: 3+1 gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×