Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

No hej! Ale dzis upal!!! Wlasnie koncze piec ciasto i zaraz smigam na zakupy, bo potem to sie ugotuje!! Zawsze uwielbialam upaly, ale w tym roku mecza zamiast cieszyc :( A potem po poludniu na imprezke nad jezioro,wiec bedzie przyjemnie :) Nieznajoma--> mi sie bardziej podoba to lozeczko,ktore podoba sie twojemu mezowi. Zalezy jak bedziesz miala w pokoju dla dzieciaczka. GORACO MI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardziej podoba białe, ale w domu mam drewniane ;-) sprzed 8 lat. Teraz tylko jeszcze dokupie turystyczne. Ale rzeczywiście zależy jak to będzie w pokoiku wyglądało, ja na poczatku będę miała łóżeczko obok łóżka w sypialni i nie pasowałoby mi białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, ja bym wybrala pod kolor mebli (czyli te Twojego meza) Poza tym te drugie ma wszedzie szczebelki - bedziesz mogla podgladac malenstwo z kazdej strony ;-) My mamy w sypialni bardzo ciemne meble z jasnymi frontami i lozeczko zamawiam takie jasnobrazowe. Ale to tak bardziej z mysla o jego przyszlym pokoiku - na pewno jakies jasne mebelki bedzie mial. Nigdy nie zamowilabym ciemnego lozeczka - czytalam gdzies opinię mamy ktora zauwazyla kolor lakieru na raczkach dziecka, tak jakby farba schodzila z lozeczka (moze miala jakies nieatestowane lozeczko, nie wiem). Poza tym starsze bobasy lubia zostawiac slady zabkow na poreczy lozeczka ;-) Na jasnym nie bedzie tak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ale upalny dzien, ja na 2 wybieram sie do lekarza mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze, troche sie denerwuje jak przed kazda wizyta. Dziekuje za haslo do poczty jak tylko zrobie zdjecie brzuszka to napewno wstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czarowne Brzuszki:-) Ale dzisiaj straszny upał, a rankiem było tak fajnie chlodnawo....ja jutro jade do Smyka na tzw. wstepne zakupy, juz nie moge sie doczekac ;-) nieznajoma-------->powiem ci,ze moja tesciowa, jak pamietasz, ma na wszystko dobre rady i mam podejrzenie,ze wystarczy slowo, a zamieszkałaby z nami pod pretekstem pomocy.... ale sie nie doczeka :-P Renatinka--------> kochana, ja wszytsko robie na kolanach, nawet obieram ziemniaki, tesciowa każe, synowa musi :-P Chociaz powiem wam,ze ostatnio mnie zaskoczyla, bo przyszła z tesciem, rozmontowali moje stare biurko i...........myła podłoge........na kolanach oczywiscie :-D Ma chyba jakis kompleks ;-) :-P Dziewczyny, jak radzicie sobie z upławami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....weszłam na nasza poczte i tam nic nie ma :-( Tylko zdjecia nieznajomej......co sie stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na uplawy to stosowalam clotrimazolum, lactovaginal i chyba nystatyna ale skoncze stosowanie 2 tyg i znowu powraca, moj gin powiedzial ze musze to zniesc wiec pozostaja tylko wkladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla23, ja dodatkowo biore jeszcze luteine i moze sa one wtedy bardziej obfite....rzeczywiscie zostaja wkladki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Ja dzis w kuchni caly dzien :) Ciasto skonczone, chlodzi sie w lodowce, rybka po grecku tez, jeszcze salatka grecka :) A z uplawami nie mam za duzego problemu. I nawet ostatnio cos mi sie mleczko uspokoilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich chciałam powiedzieć, że 15 07 2009 o godzinie 13.20 urodziłam synka Maksymilianka ma 1300 kg 38 centymetrów w 28 tc stan jest cięzki ale stabilny dostał 8 punktów jest w Poznaniu w klinice dla wcześniaków pani doktor która się nim opiekuje powiedziała że jak na takiego maluszka jest silny i radzi sobie dobrze Jak znajde chwike to napisze co u nas teraz cały czas będe w poznaniu zamieszkam u przyjaciółki żeby być przy malutkim jak najwięcej Ja czuję się dobrze dokuczają tylko himoroidy które wyszły po porodzie ale dam sobie rade Życzę wszyskim donoszenia i pomyślności trzymajcie za nas kcióki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery! Szok!!! Nie martw sie. Najwazniejsze,ze malenstwo jest pod dobra opieka. Na pewno wszystko sie ulozy. Trzymam za was kciuki bardzo,bardzo mocno i caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba wybralismy imie, wiec wpisuje :) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow....pierwsza dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow....pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pierwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....pierwsza dzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.... drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pierwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..pierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pierwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......……pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pierwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pierwsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie...druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Mery ale nas zaskoczylas! Az sie poryczalam...Nic sie nie martw, wszystko bedzie dobrze! Trzymamy za Was kciuki i jestesmy z Wami calym sercem! Teraz maja taki sprzęcior ze i mniejsze dzieciaczki dają rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, a probowalas wyrzucac smieci na kolanach? Mowie Ci, sama przyjemnosc hehehe Powiedz tesciowej zeby sprobowala, bo ponoc fajnie na kregoslup robi A z uplawami, ale taki fizjologicznymi, ktore nie sa objawem choroby, nic sie nie zrobi, w ciazy tak ma byc i juz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery SZOK!!!! Dobrze, że synuś silny i dobrze sobie radzi, najtrudniejsze te kilka dni na poczatku. Dzidziuś jest pod dobrą opieką i wszystko bedzie ok! Jesteśmy z Tobą! Myślę, że jesteś na Polnej - tam są dobrzy specjaliści, wszystko bedzie dobrze! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dopisuję, bo mnie nie ma wcale w tej tabelce :-( Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsza dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. .. drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......̷ 0;…pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p ierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery jestem w szoku..łzy mi si do oczu cisną...ale nie martw się będzie dobrze i koniec:-) wszystkie tu trzymamy za dzidzię kciuki by szybko przybierała na wadze i zdrowo rosła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam i kupiliśmy łóżeczko według gustu mężulka:)czekam na dowóz:):):) Mery27--->kochanie mówi się że im większa wiara rodziców w dziecko tym szanse i nadzieję większe więc My wszystkie Mamusie Pazdziernikowe się dołączamy im nas więcej tym lepiej trzymajcie się Aniołeczki:) Maksymilianie, waleczny mężczyzno. Życzę ci zdrówka, wspaniałego dzieciństwa, żebyś rósł na chwałę Bogu i ku pociesze rodziców. Żebyś (każdego) 15 lipca pamiętał jak drogi jesteś rodzicom i jak ciocie Internetowe trzymają kciuki za Ciebie😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Mery najważniejsze ,że maluszek przekroczył kilogram -mniejsze szanse na retinopatię itd.Czeka was rok badań , kontroli, rehabilitacji , wczesnej interwencji ale jeżeli wszystkiego dopilnujecie to będzie ok. ja urodziłam pierwszego synka w 30tc waga 1570- początki były cięzkie ale teraz jak ma 2,5roku nikt nie chce wierzyć , że to wcześniak. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery -bądz silna wszystko bedzie dobrze grun to że maluszek jest silny napewno sobie poradzi trzymamy kcuki. ja miałam upławy i to durze a teraz jak mi ostatnio gin przepisał na infekcje to mi przeszły. renatinka - ale masz smaki mi na taki upał to nie chce sie nic robić. ZACHWILE SIE UGOTUJE!!!! POMOCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam wczoraj u brata i miał coś tam na plecach. Dzisiaj poszedł do lekarza i się okazało, że to półpasiec - to jest prawie to samo, co ospa. Jestem załamana, bo wiem, że choroby zakaźne w ciąży sa bardzo groźne, a mogłam też załapać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam zupkę pomidorową i sałatkę z kalafiora:)mniam:) Właśnie oglądałam "Gotowe na wszystko"uwielbiam ten serial i się popłakałam bo w tym odcinku Lynette Scavo została postrzelona w markecie oglądam powtórki bo uwielbiam ten serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj polatałam po sklepach i nakupiłam sporo rzeczy, wiecie ze ja w te upały czuje sie lepiej niz jak jest chłodniej, nie wiem moze to dlatego ze teraz cisnienie na dworze wyzsze i mam wiecej energii, a jak chłodno jest to tylko bym spała i nic mi sie nie chce kupiłam dzisaj zamiast rozka (bo mam 3 stare) okrycie uniwersalne dla dziecka 3 w 1 i bardzo mi sie podoba kurcze dalej jestem w szoku ze mery urodziła ciekawe co sie stało ze tak wczesnie, oby tylko wszystko było juz w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery :( kochana trzymaj się dzielnie, a z maluszkiem będzie dobrze, musi być, wyrośnie Ci piekny syn, zobaczysz. 👄 🌻 Ja dzisiaj w lepszym humorze, chociaż upał doskwiera, wierzę, że z moją Martynką też będzie OK i mam zaufanie do mojej ginki, napewno zrobi wszystko by moja mała była zdrowa. a ja nie mam siły nawet wyjśc do pobliskiego sklepu, tylko wyręczam się meżem...ale w poniedziałek też chcę zakupić dla malej pare rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24---->no,pewnie że wszystko będzie dobrze pamiętaj żeby kierować się nie tylko kobiecą ale tez matczyną:)intuicją:)😘 Ja jak już kupiłam łóżeczko to teraz dopiero się ze mną zacznie mój mężulek to już się śmieje że otworzyłam puszkę pandory ale co \"Jak się nie uważało jak się robiło to teraz trzeba robić jak się uważa\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×