Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dawno nie było tabelki więc uaktualniam: NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........ 30............ 11października Zuzia MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz..........30............ 11października.........Zuzia............ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam słonecznie dagar jak czytałam o twoich cycach że ci leci mleczko to tak zerkłam na swoje czy mi coś leci a tu prosze coś wyleciało przeźroczystego ale to nie bylo mleko a wam co poleciało pierwsze? dziewczyny nie martwcie sie bedzie wszystko dobrze musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz..........30............ 11października.........Zuzia............ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.......Nadia Aleksandra Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na szczęście jeszcze nic nie leci :P a co do wspomnień z porodu to moje będą pewnie jedne z pierwszych :o ostatnio termin przesunął mi się na 26 września... ale na pewno się z Wami nimi podzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - ja pamietam ze mialam mierzone polkole mozgowe bo jeszcze mi to pokazywala ale jakos opisane tego nie mam tym LV,nie wiem dlaczego tez tak patzre na ta nasza tabelke i troche sie gubie,mozeby aktualizowac ja i jak do jakiegos czasu niektore z nich sie nie pokaza to moze usunac??moze tylko sie zapisaly i wiecej nie wejda,bo tez zauwazylam ze wiekszosc osob od daaaawna nic nie pisala martadz - jaka Ty chudzinka jestes,tylko brzusio widac :)przynajmniej nie bedziesz miala duzo kg do zrzucania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki zbiera się na sentymenty??? Wytrwamy!!! I po porodzie będziemy sobie opowiadały o pierwszej kąpieli, pierwszym ząbku, pierwszych kroczkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
DziEki dagar ale to nie tak rozśmieszylo bo wcześniej nic mi nie lecialo a tu jak u ciebie przeczytalam to poleciało he he. perełka no jak coś to bedziesz sie dzielić MartaDZ ślicznie brzusio piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia, ja co jakis czas mam mokra koszulke;-)Szczegolnie szaleje prawy cycus;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez aktualizuje :) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz..........30............ 11października.........Zuzia............ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... synek Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.......Nadia Aleksandra Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ U mnie tez na poczatku prawy cycus byl bardziej aktywny. Teraz dzialaja razem :) Najczesciej pod prysznicem :) I tez sie nie poddaje i zostaje z Wami do porodu i dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie cycochy jeszcze odpoczywają, mają czas się rozkręcić :P Dziewczyny czy może wiecie, jak to jest ze zwiedzaniem szpitala? czy trzeba się umawiac na oglądanie oddzialu, czy normalnie można w jakiś dzień przyjechać i nas wpuszczą. Bo na ogół piszę w inforamcjach o szpitalu, że można zwiedzać oddział przed porodem, ale tylko tyle informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się zapisałam do szkoły rodzenia w szpitalu, w którym chciałabym rodzić i zwiedzanie pewnie będzie w ramach zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy już każda z was się zapisała do szkoły rodzenia??? bo ja dopiero zaczynam się zastanawiać czy w moim przypadku jest sens? i tak czeka mnie cesarka, a poza tym nie mogę za bardzo szarżować. Ale z drugiej strony to chociaż bym się nauczyła opieki nad maleństwem. i bądź tu mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jak najbardziej zapisz sie,chocby ze wzgl na opieke nad malenstwem,ja tez planuje sie zapisac,moze tak w przyszlym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Cześć dziewczyny, a ja się cieszę że do Was dołączyłam ;) I tez wytrwam do końca! U mnie mleka nie widać, w ogóle jakby piersi mi stanęły w miejscu, na początku rosły a teraz już nic. Ja miałam pępowinę badaną, tzn przepływy w pepowinie. i jakies tętnice maciczne. Mam podane rózne parametry, ale jakie są granice dla tych wartości to nie wiem. W piątek jade do gina to mi pewnie coś powie. ps. K_Z_ jakoś tak anonimowo - dopisałam Kasia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Renatinka, dostałam pościel tę z kwiatkiem, która Ci sie podobała - zamówiłam kwiatek ecru - śliczna jest, dobra jakość, mogę polecić (i za jaką cenę!) i pasuje do moich łososiowych ochraniaczy i baldachimu :P Hehe ale faza. Zamowiłam tam u nich od razu pieluszki - 7 tetrowych i 4 flanelowe - bardzo ładne, kolorowe. Ja na szkołe rodzenia chciałam pójść - ale bardziej zeby poznać szpital (bo to w moim szpitalu) i położne, ewentualnie umówić się z którąś na poród. Ale nie ma miejsc :( A Wy? Bierzecie położna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak was czytam i czytam i mam wyrzuty sumienia bo mam wrazenie ze za malo przejmuje sie swoim stanem, za tydzien mam usg polowkowe(troche pozno ale moj gin na urlopie) i bede miec zwykle usg 2D , ale nie wybieram sie dodatkowo na 3D i nie myslcie ze to ze skapstwa ale ja po prostu nie widze takiej potrzeby do szkoly rodzenia tez sie nie zapisuje bo wiem mniej wiecej co mnie czeka a zycie i tak samo pokaze jak bedzie a wczoraj mylam samochod i kolezanka na mnie nakrzyczala ze nie powinnam tak sie meczyc w ciazy,kurcze no ja chyba jakas dziwna jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nic mi nie leci :P Tyl;ko jestem coraz cięższa i bardzo puchną mi nogi . Też dopytywałam na badaniach prenatalnych czy dają 100 % pewność Pani profesor odpowiedziała ,że żadne badania nie dają takiej pewności. Amniopunkcja może wykluczyć całkowicie choroby genetyczne. Badania prenatalne dają usg 75 % krew markery 90 % zgodności . Trzeba być dobrej myśli to bardzo trudny okres dla nas . Agatek i bardzo dobrze ,że nie skupiasz się tylko na \"brzuchu \"tez tak chciałam zaszalałam na początku z dwoma etatami ,ale nie dałam rady i teraz czasu dużo i głowa pełna myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela kupiliśmy x-landera XA zielonego. Wg mnie jest boski. Dzisiaj kupiłam też śliczny kombinezonik w Smyku. Jakie przyjemne są zakupy dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Agatek} JA TEŻ NIE BYŁAM NA 3D CZY 4D :-P JAK KTO WOLI CZASEM ŻAŁUJĘ, A CZASEM NIE MYŚLĘ O TYM, BO KIEDYŚ NAWET DZIECKA NIE POKAZYWALI NA USG 2D ZWYKŁYM I BABKI PRZEŻYŁY :D SPOKOJNEJ NOCKI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
AGaTEK-gagatek ja też ne byłam na 4D i też uważam że nie jest mi potrzebne i nie zapisałm sie doszkoły rodzenia bo i tak bedzie co życie i czas pokarze pomogą mi przy ym bliscy i jakoś sie człowiek nauczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jakoś dziś mam kiepski humorek, całe popołudnie przespałam, chce mi się płakać, ale nie mam powodów do płaczu We wtorek byłam na badaniach, wszystko ok, tylko żołądka nie było widać, ale to ponoć się zdarza jak dziecko sobie beknie, mają zobaczyć przy następnym USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My tez w poniedzialek ogladalismy wozki i tez sie chyba zdecydowalismy http://www.allegro.pl/item659316173_0724_wozek_gleboko_spacerowy_abc_design_astro.html cos takiego, tyle,ze jeszcze nie kupujemy. Wozek nie zachwyca mnie wizualnie, ale jest super praktyczny: duza gondola (co dla nas z pazdziernikowymi dzieciaczkami jest wazne), gondola ma wygodna raczke do przenoszenia, leciutki wozek i leciutka gondola (najlzejsze ze wszystkich,jakie ogladalismy,a ogladalismy sporo :) ), latwy w prowadzeniu i maksymalnie szybko i latwo sie go sklada (a to dla mnie wazne, poniewaz maz czesto podrozuje). Tez mi sie bardzo podobaly xlandery,ale okazaly sie okrutnie ciezkie!! Ten wozek ma wszystko,czego szukalismy,wiec chyba zdecydujemy sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj byłam na usg połówkowym z maleństwem wszystko dobrze jest zdrowe i wszystko ma na swoim miejscu i najprwdopodobniej to chłopiec czyli synek będzie miał brata a my drugiego urwiska:) Plamienia miałam chyba dlatego, że mam bardzo nisko ujścia łożysko i wysiłek nawet niewielki może spowodować plamienia tak, że do końca musze na siebie uważać i nie wykonywać żadnego wysiłku NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz..........30............ 11października.........Zuzia............ MERY27...........27.............8/12pazdziernika....chłopiec80% ..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... synek Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.......Nadia Aleksandra Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mery! Bardzo sie ciesze,ze sobie zdrowo rosniecie!! Odpoczywaj i dbaj o Was :) A wiecie jakie moje malenstwo jest kochane? Ostatnio przesypia cale noce i mnie nie budzi. Ale rano, chwilke po tym,jak ja sie przebudze, wtedy zaczyna sie prawdziwa gimnastyka poranna w brzuszku. Az caly brzuch mi chodzi jhhihihi kochane malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×