Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość nowe forum dla mam
Z dniem wczorajszym powstało nowe forum dla mam, ciężarnych i staraczek. Jesli macie ochotę przyłączyć się do nas to serdecznie zapraszamy :) Plusem tego forum jest to, że mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy, w ten sposób unikniemy nieprzyjemnych sytuacji, w których na forum maja dostęp niezalogowani i obrażają innych użytkowników. Forum jest ciagle w fazie rozwijania się, dlatego możecie je razem z nami współtworzyć :) Zapraszamy :) http://cafe-mama.phorum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
MERY gratulacje synusia :)uważaj na siebie i dużo odpoczywaj. a moja dzidzia tez rano daje o sobie znać. Teraz częściej chodze siusiu jaki miałam wcześniej spokuj tak przez noc teraz 4 razy na noc ech ale tak już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Gratulacje Mery! Migotka nic sie nie martw, ja tez tak czesto mam - chce mi sie wyć i nie wiem czemu ;) Hormonki ;) Agatek - ja martwię się dzieckiem, cały czas myśle o nim, ale co do czego, to myję okna, targam zakupy itd.. Ehh A ja synka czuję głównie wieczorem - w nocy to kompletnie nic (albo śpię ;)) a nad ranem to bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, słyszałyście juz o tym przypadku z lodzi? 3-latka zgłosiła sie bólami brzucha na pogotowie i okazało sie , że rodzi, a nic nie wiedziała, ze jest w ciązy. Trabia o tym w wiadomosciach. Urodziła chłopczyka.... Nieźle... ale jak można nie zauważyć że jest się w ciązy?????? z drugiej strony, patrzcie ile stresów ją ominęło. Nie robiła badań, nie stresowała sie wynikami...;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękuję za słowa uznania dla mojego brzuszka hehehe Ja na szczęście przesypiam całe noce tylko czasami jak wieczorem za dużo się napiję to budzę się o 4-5 rano i dalej nie ma już spania bo mała zaczyna tańcować :) a mi się marzy taki wózek: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=974 albo: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERY gratuluje chłopczyka :) do łazienki to ja wstaje niestety teraz i nawet z 10 razy przez noc w tym z 5 zanim zasnę jest to już lekko wkurzająće wczoraj wieczorem przed zaśnięciem dzidzia harcowała i mieliśmy z mężem ubaw tylko dzisiaj jak powiedziałam synowi to lekko naburmuszony bo on jeszcze nie czuł dzidzi bo albo śpi albo go nie ma:) dzisiaj 4d ,dzięki dziewczyny za słowa otuchy ja nie wiem dlaczego tak się denerwuje chyba po prostu tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-latka????????????? {Renatika} te nasze maleństwa są identyczne chyba hehe Moja kruszynka też już mnie nie budzi, grzecznie śpi :-) Ale jak np ostatnio mój brat do mnie dzwonił i wyrwał ze snu, to gdy tylko powiedziałam kilka słów, okruszek zaraz jak na trampolince :D:D:D I było po rozmowie i po spaniu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Mery} gratuluję chłopczyka :-) Ja też miała te plamienia i też od nisko osadzonego łożyska, teraz już jest lepiej, ale cały czas na luteinie dopochwowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mi już kolejny raz się śniło że urodziłam dziecko i nic nie miałam dla niego, żadnej wyprawki, pewnie dlatego, ze jeszcze nic nie kupiłam, bo mam dostać od szwagirki. Jutro do nich jedziemy, więc rozeznam się na co mogę liczyć, a co muszę dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje mamy nstp. faceta :)oj dziewczyny będą miały wzięcie . Ja jestem dalej nastawiona na Chicco już nie oglądam wózków ,ale uważam ,ze jest najbardziej przemyślany . http://www.babyclub.pl/product-pol-2473-Wozek-trojfunkcyjny-Trio-Tour-4-kolor-22-Chicco.html Mam dokładnie ten kolor mam nadzieje ,że młody dżentelmen będzie się dobrze czuł w zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) No, juz po wizycie. Wszystko jest OK. Niestety, czeka mnie jednak picie gluzkozy i powtórne toxo.Ale co tam, zostały juz tylko 4 mce;-) Dziewczynki, mam pytanie, czy odczuwacie w okolicach pachwin bóle? Dzisiaj pytałam o to ginke,ale powiedziala,ze to prawdopodobnie od wiązadeł , ktore rozciagaja sie wraz z macica.Dodam,ze nie jest to przyjemny ból :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery---->gratuluje facecika:-) Widze,ze tez meczycie sie z plamieniami. Ja tez jestem na Luteince, ja plamie z polipa, ktory umiejscowił sie na szyjce macicy, jakby ćwok nie miał gdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Małgorzata też się nad nim zastanawiałam - jest lekki, dopracowany, amortyzacja na tylne koła, gondola mocowana w aucie, łatwo się składa. Ale inne modele też kuszą....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bólu w pachwinach nie mam, ale mam za to inny, lekko wsydliwy problem. od wczoraj zauważyłam, ze swędzi mnie jedna warga sromowa i postanowiłam sie temu lepiej przyjżeć. No i mam na niej taka jakby mała rankę. Nie wiem, czy to jakas infekcja (w upławach nic niepokojacego nie zauwazyłam), czy to samo przejdzie.... Mój gin będzie po urlopie w przyszły piatek, a do innego nie chce isć. A może któraś z was miala cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie mam dla malutkiej, zakupy planuję pod koniec sierpnia Jak zaczęłam oglądać na allegro te wszystkie sukieneczki i inne mini w rozm.56 to myślałam ze oczopląsu dostanę :) niestety jeszcze nie mamy w rodzinie małych dzieci więc nie mogę liczyć na śpioszkowy spadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar też mam takie bóle i jeszcze jakby w stawach biodrowych. Mało chodzę więc kości mam nierozruszane. Ja przestraszyłam się upławów i czekam na wynik posiewu z pochwy,być może bede miała zakladany pessar wiec badanie sie przyda. Mam nadzieje ze nie bedzie bakterii i innych bo nic mi nie swedzi i nie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta--> moja siostra ma Mutsy i jest bardzo zadowolona. Ja tez sie przymierzalam,ale chyba jednak wygla ten ABC, bo jest najlzejszy. No i gongola najlzejsza. Brzusiowa--> no to chyba musimy poznac ze soba nasza parke jak juz urodzimy heheheh taka zgodnosc charakterow juz od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery --> gratuluję chłopaczka! co do zakupów to ja podobnie jak Marta nic jeszcze nie mam i planuję je na sierpień... mnie na szczęście nic nie boli, ani w pachwinach ani nigdzie ale słyszałam, że takie bóle są jak najbardziej normalne bo wszystko się tam rozciąga... więc chyba nie musicie się dziewczynki nimi martwić ja za to ostatnio czuję się coraz bardziej jak niezdarna słonica... :( ten mój brzuch jest taki wielki (przynajmniej mi się tak wydaje) że wygląda na 9 miesiąc a nie 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka---------->prosze tutaj nie narzekac:-) Na pewno jestes piekna:-) Czasem tez tak sobie mysle,ale jak poczuje kopniaki, przechodzi mi. Kiedy nie mieszcze sie w jakis ciuch, mówie do mojej niuni : "No kochanie, wciagamy brzusie";-)Jeszcze 4 mce:-) Ide sie chyba zdrzemnac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Dagar... masz rację ;) obiecuję, że już nie będę ;) trzeba się przyzwyczaić do życia z piłeczką z przodu :P w końcu jeszcze 3 miesiące... i będzie coraz większa ;) miłego drzemania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też jeszcze nic nie mam dla mojej dzidzi może dzisiaj jak się potwierdzi płeć to coś kupię ja nie mam snów z dzidzią za to mój mąż obudził się z krzykiem że dzidzia spała z nami w środku i on zasnął i ją przygniótł, patrzyłam jak na wariata:) ja też mam już brzuszek bardzo pokaźny robię się coraz większa i coraz bardziej niezdarna jakoś trudno mi się do tego widoku przyzwyczaić ale pocieszam się że to jeszcze tylko 4 miesiące i dzidzia bęzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka------>młaaaaaaaaaaaa, wielki buziak dla Ciebie ode mnie i Kornelci:-) Kurde, mialam isc spac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak z córką startowałam z wagi 50 kg. doszłam do 70 .Po porodzie poszłam na wagę i jakie było moje wielkie zdziwienie ,że waga malutko poszła w dół:) Po roku doszłam do siebie i wagi 50 kg. A ,teraz masakra waga wyjściowa to 67 kr. nie wiem jak będzie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Hehe ja też się zaczynam czuć jak słonica - zakładanie skarpetek, wiązanie butów - wszystko jakoś okrakiem ;-) Mnie pachwiny nie bolą ale dzisiaj bolał troche brzuch jak na okres - to chyba macica się rozciąga. A brzuchol raz wydaje mi się duży, a kiedy indziej mały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dziwny, cały czas myslałam ze w moim brzuszku mieszka chłpoczyk. Nie chiałam znac płaci dziecka, bo była mi obojetna, ale śnili mi sie sami chłpocy i jak myslałam o dziecku, to jak o chłopczyku. A tu jednak dziewczynka. Bardzo sie cieszę. Ale jakos tak dziwnie. A wy wierzycie na 100% w ta płeć? Czy jak usg było 4d i praktycznie wszystko widac, to może byc jakaś pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Ja nie wierzę w 100 %, dlatego staram się nie nastawiać. Ale u mnie płeć lekarka określiła na podstawie 3D - w 4D nic nie było jeszcze widać. No ale powiedziala że ewidentnie jajka ;-) Ja chciałam dziewczynkę, ale cały czas czulam że to będzie chłopak. Zobaczymy w październiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×