Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej! Ja teraz jestem juz pewna. Na usg (na wszystkich) widac ewidentnie,ze chlopak :) Jakos ostatnio nie wierzylam, jak lekarska powiedziala,ze nie widzi chlopca, no i ze chyba dziewczyna :) A ja dzisiaj lezalam sobie na sofie i czytalam materialy do egzaminu. Obudzil mnie telefon :) No i sie okazalo,ze zasnelam z ksiazka na glowie i kotem na nogach :) To chyba po tym buziaku od Ciebie Dagar, spiochu ;) DZIEKUJE za buziaczka :) Dzis mnie wzielo na zapiekanki. No wiec ide robic. Moze to malo obiadowe danie, ale mam ochote :) Bagietka, cebulka, kielbaska, pieczarki,ser, mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella, ja widze tylko,ze pisalas o tej w ciazy :) Ja mowie o zakazie in-vitro i programie ratujacym :) Ale i tak, jedno i drugie to masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja już po 4d wszystko z dzidzią ok jestem taka szczęśliwa co do płci to niestety uparta dzidzia jest i nie pokazała co ma między nóżkami,pomimo zabiegów lekarza była cały czas przyklejona do kręgosłupa tyłem do nas ,no ale cóż płec nie jest najważniesza chociaz jestem troszkę zawiedziona ważne że wszystko ok co do usg to fjnie to przeżyć i teraz wszyscy w domku oglądają dzidzie na płytce nawet mąż zachwycony chociaż miał obiekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka - Polska to Ciemnogród, tyle mam do powiedzenia :P nic więcej nie napiszę na ten temat bo mi ciśnienie się podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam wątpić w swoje zdolności kulinarne :P wczoraj przesoliłam gulasz a dziś w grochowej łyżka stoi , szok, muszę coś wykombinować aby mężulek przejął pałeczkę w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już po wizycie u ginki. Dostalam leki na to moją paskudną bakterię, ktora wyszla w wymazie...na szczęście cytologia wyszla OK. Co do mojego drętwienia to mam zwiększyć dawkę magnezu, ale nie wiem czy problem się rozwiąze, bo czytalam ze dużo dziewczyn to ma w ciąży i dopiero po porodzie przechodzi ech :O Mnie tez czasem zaboli w pachwinie, ale rzadko, więc nawet nie mowiłam o tym lekarzowi. Lubila- super z dzidziulkiem wszystko dobrze, ale jestem w szoku że na 4d niebyło widac, przecież nawet jak mały obrócony jest kręgoslupem, to jest możliwośc obrócenia obrazu pod róznymi kątami, ale może ja się nie znam. Ja jestem przekonana że mam w 100% dziewczynke, bo na płytce mam moment w kolorach, gdzie idealnie widać mała pipusię. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety lekarz mówił że to się bardzo rzadko zdarza ale się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam mamuśki:) U mnie dziś smutno:(Już chyba dopadły mnie wszystkie schorzenia ciężarnej i wcale nie jest wstyd misie przyznać tylko jakoś mi dziwnie od dwóch dni mam wrażenie jakbym nie trzymała moczu tzn.nie do końca nie trzymała ale nawet jeśli zepnę mięśnie macicy to i tak nie powstrzymuję moczu i zdecydowałam że idę jutro do lekarza bo czytałam że to normalne ale do momentu kiedy nie czuję się bólu czy też pieczenia ja na szczęści nic jeszcze nie czuję.Idę na kontrole dla świętego spokoju bo wyczytałam też że mogą to być wody płodowe i niekoniecznie muszę coś czuć .......więc jak same widzicie dość niepokojąco u mnie i dlatego się nie odzywałam aż dwa dni:( Trzymajcie kciuki żeby okazało się że to nic złego! Pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma -mięśnie gładkie nie trzymają i dlatego nie czujesz jak \"popuszczasz\"mnie się też to zdarza na początku byłam przerażona myślałam ,że coś ze mnie wylatuje .To nic takiego kobiety tak mają i to nie tylko w ciąży .Czasami tabletki też rozluźniają mięśnie gładkie i z wiekiem stają się coraz słabsze . Ja też mam coraz więcej dolegliwości durzy brzuch powoduje to ,że nie mogę się swobodnie schylać ,podnosić z łózka ,boli mnie kręgosłup.Wczoraj zrobiłam rundę po sklepach w poszukiwaniu leżaka myślałam ,że już nie dojadę a później nie miałam siły na nim leżeć wszytko mnie bolało. Lubilla-powiedz jak to jest możliwe ,że lekarze genetycy widzą wady serca , żołądek ,itp.?A Twój lekarz nie potrafi określić płci dziecka? Tak jak napisała dziewczyna przerzuca sie obraz ułożenie dziecka jest w tym momencie mało ważne .Być może się mylę i nie wiem nic na ten temat ,ale zadzwoń i spytaj czy w ramach tego usg 4D możesz przyjść na ponowne w celu określenia płci dziecka oczywiście w ramach należności za 1 usg . Na tym etapie ciąży nawet zwykle usg. pokaże płeć . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Witam mamuśki! a u nas coś pochmurno dzisiaj. Nieznajoma, kiedyś raz też miałam taki mały "przypadek", ale nie bardzo skojarzyłam co to i skąd ;) Ale ponoć rzeczywiście to normalne. Są jakieś specjalne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. Próbuj zaciskac te mięśnie - ponoć to jest dobre także do porodu - żeby nie popękać. Zapytaj lekarza, on Ci na pewno coś doradzi. A ja jednak musiałam isc do lekarza - niby troszkę przeszło, ale dalej kaszel męczy...Dał Duomox... nie bardzo chciałam go brać wiec poszłam do innego lekarza. No i na razie dał bioparox - jak nie przejdzie po nim to zostaje Duomox jednak. Nie chce go brać, bo u mnie to zaraz jakaś infekcja grzybicza się przyplącze, a z tym też może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
Małgorzata, mnie też boli kręgosłup - jak położe się płasko na plecach to już mowy nie ma żebym sama wstala albo się obróciła na bok. Ciekawe co będzie później, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czyli nie jestem sama ja nie potrafię sama wstać czasami po mału obracam się na bok i zsuwam się z łóżka i czasami czuje potworny ból w okolicach podbrzusza ,gdzieś z boku mam wrażenie ,że wszytko chce się poodrywać. Nie wiem jak bedzie poźniej :P Pozdrawiam pędzę do fryzjera balejaż 27 czerwca jedziemy do Zakopanego trzeba jakoś wyglądać ,żeby nie przestraszyć bacy i owiec n a Podhalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata to nie est mój lekarz na 4d byłam u innego, mój ma 3d i w sumie robi mi usg ale mi zależało na płytce, tlumaczył nam, że przez to że mam łożysko na ścianie przedniej, dzidzia jest bardzo nisko ułżona (co mówił wcześniej tez mój gin) i jeszcze na dodatek przyklejona przodem do kręgosłupa i ma narządy płciowe do niego przyklejone to dlatego trudno określic mu jednoznacznie płeć.Starała się chłopina i pocilł i chyba naprawdę chciał powiedzieć ale nie dał rady, wprawdzie coś tam bąknął o dziewczynce ale jakoś tak bez przekonania i w sumie mój mąż zapytał czy wszystko w porządku bo jeśli tak to żebyśmy dali spokój płci bo to i tak nie ma znaczenia byleby tylko było ok.Co nie znaczy że nie jestem troszke zawiedziona bo myślałam że zacznę konkretnie kupowac ubranka, idę w przyszły tygodniu do mojego gina to się go wypytam czy to możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do określenia płci u mnie też był problem maleństwo było ułożone popżecznie miałao nóżki zbliżone i też pani powiedziała, że na 80% chłopiec:) Tak wogóle czy płeć jest aż tak ważna czy to aby szczęśliwie donosić i zrowe dzieciątko urodzić bez problemów, a może nasze szkraby chcą nam zrobić niespodzianke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila ja mam ten sam problem łożysko nisko ułożone na przedniej ściance maleństwo ułożone nisko i też był problem mawet dobrze obejrzeć kręgosłup Czy masz problemy z pęcherzem moczowym bo ja co 15-20 minut muszę do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery właśnie wczoraj nawet żaliłam sie koleżance że pomykam do toalety co 15 minut nie wspominając o ciężkich nocach gdzie wstaje nawet 10 razy i co zaczyna być już bardzo stresujące ale caly czas sie pocieszm że to jeszcze tylko 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam tak od początku 5 miesiąca zjadłam całe opakowanie furagin lekarz mi zapisał bo myślał, że to zapalenie pęcherze zrobiłam badania moczu i okazało się że wyniki są dobre wczoraj na wizycie usłyszałam, że : 1 to od ułożenia 2 od hormonów ciążowych 3 tak będzie do końca ciąży jakoś damy rade czego się nie robi dla tych naszych maleństw :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ ja musze sie pochwalic do toalety wstaje w nocy tylko 2razy:D ale za to meczy mnie rwa kulszowa:( ma ktoras z was moze to paskudzctwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
UU Małgosiu ale masz fajnie, to leć rób się na bóstwo ;-) A z tym schodzeniem z łóżka u mnie tak samo - jak czasem się zapomnę i położe się na plecach (a jestem sama), to próbuje jakoś się obrócić na bok i zsunąć z łóżka. Jak leżę na boku jest OK. Agatek nie wiem co to rwa kulszowa, mnie najbardziej boli w krzyżu. Mojej koleżanki córcia na usg zakryła rączką narządy płciowe ;-) To dopiero agentka. Dopiero na drugim usg sprawdzili że to dziewuszka. U mnie ponoc ewidentnie chłopak, ale nie wierzę do końca i kupuje wszystko w "neutralnych" kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_ - Kasia
a z siusianiem u mnie podobnie - w nocy udaje mi się wstawać tylko raz - ale nad ranem to już zakrętu nie mogę wyrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok :) a co do płci to słyszałam, że dziewczynki są takie wstydliwe i potrafią długo się ukrywać ;) tak miała moja koleżanka, dowiedziała się dopiero ok 7 miesiąca kto tam siedzi w jej brzuszku ;) mój chłopak od razu pokazał co tam ma między nóżkami i ja jestem pewna na 100% , nie da się pomylić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao :) witam prawie weekendowo Lubila - jeśli idziesz po niedzieli do swojego gin to niech on ci sprawdzi nawet na zwykłym usg co w brzuszku siedzi :) Ale mam zmułę, przespałam dziś 9 godzin i jeszcze mi się chce, ale tak to jest jak ma się ciśnienie 95/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze,ze mamy ten sam problem. Moje malenstwo tez ulozone bardzo nisko i lozysko na przedniej scianie. W dzien latam co chwile do toalety, kazde wyjscie z domu i podroz zaplanowane pod katem \"gdzie moge siusiu???!?!?\" :) W nocy na szczescie tylko 2 razy wstaje. Ale za to jak sie podniose rano, to zgieta w pol do toalety :) hihi A teraz ide do mojego gina. Niech obejrzy tego mojego synusia i niech mi powie,co z tymi komorami. Czy mam sie martwic czy nie. Mam do faceta pelne zaufanie i pewnosc, ze chodzi mu o dobro dziecka, a nie o kase. Dam znam po wizycie co i jak. Trzymajcie za mnie i za malenstwo kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - trzymam kciuki i koniecznie daj znac :) ja dzis jakas taka nerwowa jestem,musimy reklamowac kanape bo nam zgrzypic, partacze jakies robily chyba a malo nie kosztowala, przejde sie na zakupy to moze mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziewczyny wiecie moze jak to jest z becikowym??dalej 1000zl?? czy zmienilo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×