Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witam:-) Kurcze, kolejny dzien upału!!!!!!!!!!!!!! mewka------->wyniki , według mnie, w normie:-)Super;-) nieznajoma ------->daj znac, jak ci poszło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwa! Ale najwazniejsze, ze test z glukoza nalezy juz do przeszlosci :) :) Ja wlasnie zamawiam posciel. Powiedzcie mi,czy to wozka,tez zamawiacie komplecik: poduszka i kolderka? Chyba sie przyda,bo to w koncu zima i sam kocyk moze nie wystarczyc,co myslicie? Np cos takiego http://allegro.pl/item684374239_komplet_do_wozka_2_el_haft_baby_raj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wysyłac meile :P renatinka ja mam do wozka poduszke z weluru i ciepły koc, na spod tez koc, ja zastanawiam sie czy nie kupic spiwora do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune ja nie wiem czy chce zeby maz był obecny przy porodzie, przy pierwszym dziecku był do momentu skurczow partych potem wyszedł i jesli teraz bedzie to tez tylko do tego momentu, tylko ze teraz to ja sie waham czy chce zeby tam był bo ostatnio jakies ciezkie czasy mamy i dlatego ale to juz inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko--> na ja kupilam malemu spiworek,ale zastanawiam sie nad kolderka i poduszka tez. Czy moze juz przeginam? :) Mowic mi tu szczerze :) A maila juz wyslylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym rodzic z mezem, ale on chyba sie boi. Mowi mi tylko, zrobie,jak bedziesz chciala. Na razie nie zapisywalam sie do szkoły rodzenia. W niedziele ide na spotkanie z polozna, zobaczymy, co mi powie. Zastanawiam sie,czy nie miec koło siebie w razie czego mamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dopiero teraz net mi naprawili bo wczorajsze masakrycznej burzy! niesamowicie walilo piorunami. Najlepsze to było dzisiaj w laboratorium jak babka chciala mi pobrać krew, wbila igle i nic nie leci! zmasakrowala mi żyłe aż w końcu dala sobie spokój i pobrala z drugiej ręki. Maż się śmieje, że jestm molem i nie mam krwi.. :D. tylko że teraz mnie ostro ręka napierdziela :O Lalune- mój mąż sam podjąl decyzję że będzie ze mną przy porodzie, wcześniej mu mówiłam, że wolalabym żeby przy mnie byl bo będę sikać napewno ze strachu, bo ja się boję lekarzy i szpitali... :O Agatek- zaraz wyślę Ci maila A ja zdecydowalam, że nie bedę chodzić do szkoły rodzenia...wierzę że szybko nauczę się sama opiekować moją małą :) a poza tym teściowa jest pod ręką no i moja mama pod telefonem i przychodnia dwa kroki od domu...będzie dobrze :) Mewka- wirzę że było strasznie, też to musialam przejść, najwazniejsze że już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też się wahał czy byc przy porodzie,czułam że na nie jest ,sprawa sie rozwiązała bo będę mieć cesarkę więc nie będzie takiej potrzeby by był,bedzie czekał pod drzwiami i od razu jak bedzie można wejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewka a wiesz że moja mała też mnie strasznie kopala jak to wypilam? chyba za dużo tego cukru i wariowala w tym brzuchu! ja w domu wszystko zwrocilam i było dużo lepiej. A czemu masz mieć cesarkę? chyba przegapilam coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka jesli masz juz spiwor to ja juz bym sobie podarowała ten komplet kołdra+poduszka do wozka bo przeciez bedziesz miec małego zapewne w kombinezonie plus w spiworze plus przykrycie od wozka bo chyba wszystkie modele go maja plus ewentualnie folia jak pedzie padac deszcz czy snieg tak wiec na pewno bedzie mu ciepło dagar na pewno warto miec kogos bliskiego przy porodzie wiec jesli masz"twarda" mame to wez ja ze soba, moja to wystarczy ze ja placze to ona tez placze na zawołanie tak wiec nawet o niej nie mysle ja szkole rodzenia sobie daruje, o pielegnacji co nieco wiem o porodzie tez a i tak moze byc zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka - moim zdaniem sam spiwor wystarczy. W razie czego jest jeszcze kocyk. Moj maz bedzie ale tylko do momentu az ktores z nas zdecyduje ze wystarczy ;-) Czyli do skurczy partych raczej Do szkoly chyba nie bede chodzila.... a sumie to po co? Pytalam lekarza, mowil ze dam rade bez ;-) I nad polozna tez sie zastanawiam, czy warto ja brac? Biedna Mewka :-( a ja dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam juz zakupy w aptece :P Czyli na dobra sprawe brakuje mi jeszcze tylko plynu do mycia, wozka i lozeczka hehehe Spiwor zamowilam na allegro uzywany za 20 zl - bardzo fajny! A rzeczy typu karuzela, lezaczek, termometr i takie tam zostawiam na pozniej, przeciez inni beda chcieli tez cos kupic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam na śpiworkiem, kołderka też ok, ale na pierwsze miesiące jak dzidzia się jeszcze nie rusza :D:D:D Jak pomyślę, że w wózku da takiego czadu jak w brzuchu, to wolę śpiworek, bo się nie odkopie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja nie zwóciłam bo mnie nie mdliło ,tylko miałam boleści brzucha ,poty i czyszczenie:-/(do tej pory mnie czyści zresztą).a cesarkę będę mieć bo mam wskazania od okulisty ,zresztą nawet jakbym ich nie miała też nie rodziłabym naturalnie ,nie wyobrażam sobie tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laborantka powiedziała że to końska dawka cukru i nie dziwne że dzidzia nie wie co sie dzieje i kopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam na poczte zdjecia swojego brzucha porownajcie tylko przymknijcie oko na rozstepy to pamiatka po synku;) a czerwone kropiki to od komarow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa, agatek------------>brzusie pop prostu pieeeeeeeeeeeekne:-) Nie moge sie napatrzec. Musze zrobic sobie zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam e-maila na pocztę . Męża nie będzie przy porodzie ja nie chcę mąż chyba też nie . Dagar mama przy porodzie???twoja mama ? Ja wczoraj zrobiłam zakupy w aptece zostawiłam ponad 200 zł kupiłam wszytko włącznie z pampersami .. Dla siebie i małego . Dla siebie zacznę od góry :): żel do brodawek tabletki przeciw bólowe witaminy(skończyły się) magnez 500 mg. płyn do przemywania i gojenia krocza wkładki duże................. Dla małego : Termometr do ucha sól fizjologiczną do przemywania oczek do gojenia pępka patyczki do uszów z ogranicznikiem . Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt pampersy . podkłady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje odebrałam Urocze brzusie:) żel nie jest w domu nie pamiętam nazwy coś bena.......jakoś tak Można też stosować u niemowląt na odparzenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu--> ten krem na brodawki to pewnie Bepanthen,co? Tez go juz mam :) Kurde, jakos nie moge otworzyc zdjec na wp. Moze to po prostu nie moj dzien :) A ja siedze na balkonie i probuje przesadzac kwiatki. Ale moj Jasio kopie i kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Aniołki dałam radę:)Jak już wiecie ja mieszkam w Irlandii i muszę wam powiedzieć że zupełnie inaczej tak glukoza tu wygląda niż w Polsce.Dostałam do wypicia dwa napoje Lucozade 0,33l w ciągu pięciu minut potem 4 razy pobierali krew w odstępstwach 3po godzinie,jak mnie suki pokóły wbić się nie mogły stażystki chyba bo próbowały po klika razy na jedną rękę i teraz wyglądam na ciężarną która daje w kanał masakra :o Ale miałyście racje nie było tak żle :) Mój mąż będzie przy porodzie :)teraz tak mówię bo jeszcze nie wiemy czym to pachnie może zmienię zdanie jak na porodówkę wjadę ale póki co w kartę wpisany jest i do szkoły rodzenia raczej się nie wybieram:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×