Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Renatinka, ja ten mój wózek oglądałam w sklepie i jest fajny. Adapter zakłada się do fotelika i już oblukałam i nie trzeba go zdejmować jak się wiezie dzidziusia w samochodzie. Jeden mankament - nie ma pompowanych kół. Ale koła ma duże i fajnie się prowadzi. Dla mnie ważne jest to, że fotelik montuje się na ramie, a nie w spacerówce jak niektóre i spacerówka rozkłada się do pozycji leżącej. Ja też zastanawiałam się nad pościelą do wózka, ale kupię śpiworek - jest o wiele bardziej praktyczny. A nie ma sensu jednego i drugiego. Fajnie dziewczyny, że już jesteście po glukozie - jedno paskudztwo z głowy Agatek - wysłałam e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , wysłałam maila- nie mogę sie doczekać , żeby zobaczyć wasze brzuszki :-) Renatinka - mnie też niedługo czeka wybieranie kolorów- na jakie się zdecydowaliście? mam pytanie czy któraś z was kupila stanik do karmienia? czy jest jakaś zasada jaki rozmiar wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek - dzięki. Mam :-) teraz muszę jeszcze brzuszkowi zdjęcie zrobić, bo wcześniej prawie nie robiłam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzusie:) wysłałam e- maila fajny pomysł z tą pocztą. Ja jeszcze nic nie mam kupione z takich rzeczy do szpitala nieznajoma wszystko sie ta przezyć;) mój maż co do porodu to by szedł ze mna ale ja sie zastanawiam. Ja sie nie zapisałam do szkoły rodzenia a położnej rez nie bede mieć mysle że sobie poradze;). u mnie upał mogło by coś polać masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura hura hura! Czyli wy tez ich nie widzicie?? A juz myslalam,ze ja zglupialam totalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, czytalam ze stanik do karmienia kupuje sie w ostatnim miesiacu - obwod mierzy sie bardzo ciasno, mozna tez pare cm odjac, jesli masz duzy brzuch (bo przeciez po porodzie Ci sie zmniejszy obwod). Za to miseczke warto wybrac wieksza. Po porodzie bedzie co w niej nosic ;-) Ja poczekam z tym do porodu, tak samo jak z laktatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie odebralam wynik wymazu czystości i znowu coś wyszło :( jestem załamana, jak się tego nie pozbędę to mogę zarazić dziecko i mogą z tego być poważne konsekwencje :( :( idę się wyryczeć w poduchę bo męża jeszcze nie ma! :O :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wyszedł liczny paciorkowiec ujemny staphylococcus spp, a teraz po kuracji Gynofemidazolem, już pojedyncz paciorkowiec + jakiś nowy liczny Enterococcus sp. załamka normoalnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się dziecko zarazi to może po porodzie mieć zapalenie płuc, albo co gorsza sepsę a wiadomo, że na to często noworodki umierają! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj przykro mi. Ale nie doluj sie, dziecku krzywdy nie dadza zrobic, jesli nie uda sie pozbyc tego paskudztwa (tfu tfu) do porodu, to zrobia Ci cesarke i nie zarazisz maluszka. Ale nie zalamuj sie, jeszcze 3 miechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24----->kochana nie łam się bo maleństwo tez jest smutne na poprawienie humorku wysłałam na nasza nowa pocztę moje 3 zdjątka:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tym mozna podczas porodu sie zarazic. Na razie chroni go pecherz plodowy. A pozniej zrobia cesarke i sie nie zarazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma--> co ja zrobie,ze ze mnie wariatka? :) Ty jestes w 29 tygodniu?? Ja mam juz wiekszy brzuch,a jestem w 27! Cholerka, bede sie niedlugo toczyc :) Juz i tak mam totalna lustrzyce :) A jak sie depiluje w pewnych miejscach, to robie to na czuja w mysl zasady "siegaj,gdzie wzrok nie siega" hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie - po omacku, hehe. Maz oferowal swoja pomoc, ale jeszcze nie skorzystalam. Pewnie nie dlugo bede musiala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatika----> co racja to racja:):):) mnie mąż depiluje tam bo ja sama mogę se krzywdę zrobić bo tez ze mnie niezła wariatka:):):)mój mąż jakby tylko mógł to bu mnie watą obłożył bo czego i gdzie się nie dotknę to z siniakiem wracam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Angela} od czego Ty to masz??? No najwyżej zrobią cesarkę, wiadomo że nie karzą Ci rodzić na siłę i dziecka zarazić!!! Kurdeeeee szkoda, zawsze się coś musi przyplątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia, alla wysłalam wam hasło ja tez zaraz wrzuce jeszcze raz zdjecia mojego brzucha, tylko tak jak mowiłam nie komentujcie rozstepow bo brzydko to wyglada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma :D:D:D:D:D raz o mało się nie pokłóciliśmy o te kolanóweczki buahahaha jego babcia go tak ubrała i poszła do fotografa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×