Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

staram sie wam zawyczaj ne smęcić na form, ale dzis cały dzieńw wyję i bynajmniej nie do księżyca mam w sobie takie nerwy, mąż w pracy, ja jedną nogą w pracy jedną w domu, musze wymmienić tapey w pokoju małej, bo po wyniesieniu mstarych mebli i wstawieniu nowych okazało sie ze tate tapety sa nisczone, w sklepach ne ma nic comisie podoba... łażę za firanką, nic mi sie podoba, nie wiem co mi sie podoba, jeszcze ciuszi niepoprane, nie wiem kiedy urodzę, wszystko i si e dłuży, i wogóle to niby nie sa problemy, ale najchętniej spakowałabym sie o szpitla i przeleżała do porodu i niech inni się marwtia pokojem, roletami, firankami, sprzątaniem.... ja nie mam juz na nic siły.... przepraszam ze tak zrzedzę ale nie mam komu sie wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za badania moczy płaciłam u nas chyba 7 zł Na paciorkowca to mi ginka pobrała i napisała, ale płaciłam przeszło 20zł bo był negatywny wynik, w przypadku pozytywa--- przeszło 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar-ja w październiku skończę 40 gdybym patrzyła na wiek powinnam się zastrzelić!!!To jest normalne ,że psychika siada 9 m-cy to kawał czasu końcówka jest najgorsza.Złe samopoczucie fizyczne i psychiczne wyobraźnia pracuję na wysokich obrotach . Mojego męża w pracy kobiety pytają ile ja mam lat wstrętne babska z którymi mąż nie ma nic wspólnego ot po prostu pracują razem spotykają się czasami.Ja mu mówię chłopie czemu Ty nie odpowiadasz ,że w grudniu skończę 61 lat!!!!Skoro ktoś zupełnie obcy zadaje pytania osobiste jak można go traktować jak głupka. Co do badań wymazów itp. ja nie miałam takich badań myślę ,że to widać w podstawowych badaniach moczu i dopiero później kieruje się na dodatkowe badania .Taki lekarz ordynator chyba wie co robi trzeba zaufać wpadanie w panikę nic nie daje. Za to mam co miesiąc badanie na antyciała (combsa) mam ujemną gr. krwi drożyzna 27 zł samo to badanie plus mocz ,krew ,glukoza. A teraz w 9 miesiącu mam zrobić tylko antyciała nic więcej .Ostatnie wyniki były bardzo dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella-------->widze,ze nie tylko ja mam jakies dziwne nastroje....ja juz mam pokoik prawie gotowy, dzisiaj ide z tesciami zamowic wozek,ale martwie sie o dzidziola.... Chyba trzeba sie bardziej wyluzowac,bo nasze małe pipolki to czuja...a chcemy,zeby byly wesole i sie nie martwiły.....jakos damy rade:-) Przesylam Ci całuska:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzata------->ty juz jedno dziecko masz:-) Ja w wieku 34 lat czekam na pierwsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar-Ty też będziesz miała za chwilkę jedno dziecko:) Później może na stepne.Wszytko będzie dobrze zobaczysz. Ja czytam tylko medyczne opinie nie sugeruje się forum swoje wątpliwości rozwiewam na wizycie ginekologicznej .Skoro lekarz mówi ,że jest dobrze to jest dobrze .A ,jak zacznie się czytać te bzudry to włosy stają na głowie. Sączone się wody płodowe -szukałam medycznego odpowiednika nie znalazłam zo to pełwno wpisów od prywatnych osób.Bzdury i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko rozumiem............ Jestem w stanie znieść dużooooo Ale cholerka żeby włożyć do pralki biały sweterek [czytaj ulubiony] z czerwonymi majtkami???????????? Mózg dzielę na dwoje :-P ok, ale w efekcie mam biały sweterek i lekko różowy kołnierzyk........ Całuję wszystkie, które mają dziś mega doła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - super!!! Mi kiedyś w białym praniu zawieruszyła się czerwona bluzeczka małej - wszystko miałam różowe! :-P I ze spokojem na tym weselu ;-) Małgosia - masz rację. Ja steż staram się wyluzować, ale gdzieś tam w środku siedzi niepokój. Musi być dobrze! Dagar, jak urodzisz i zobaczysz jaka to słodka rozkosz, to niedługo pomyślisz o drugim robaczku :-D Idę robić obiadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to chyba naturalne ze wszystkie sie teraz martwimy o dzidzie. Ja tez caly czas obserwuje ruchy i tez sie zamartwiam czy wszystko OK. Chyba tez bym wolala te ostatnie dni spedzic w szpitalu - przynajmniej nie martwilabym ze nie zdaze do szpitala czy cos (chociaz to malo prawdopodobne) i bylabym pod stala kontrola Dzisiaj rozmawialam z babka o becikowym - ponoc jeszcze nie wymagaja tego zaswiadczenia od lekarza. Chociaz to i tak nie problem, bo wszystkie jestesmy pod opieka lekarza. Ale ponoc juz cos tam u gory kombinuja zeby dawac becikowe tylko osobom o niskich dochodach.Jeszcze sie zalapiemy, ciekawe co bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ja nie dawno wróciłam od lekarza, maluszek waży 3300-3500 i juz gotowy wyjsc na swiat, mam 4cm rozwarcia takze lekarz mowi że lada dzień moge urodzić, cieszy mnie to bardzo bo nie mogę sie go doczekac. Takze zaczynam wiecej chodzic i nie oszczędzać sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzusie:) Ja juz po wizycie mały wazy 2800 jak narazie nic nie zapowiada sie na poród nic nie drgnie;) a co wy takie doły dzis cieszyc dzidziolami a nie martwic !!!!!!!!!!!!!!!!! bedzie wszystko dobrze. Ile dziewczyny przytyłyscie juz bo ja w sumie juz 16 kg - 37 tc masakra ale pocieszam sie ze to nie tak duzo bo moja koleżanka 31kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa Alla, ja mam termin dzien po Tobie!!!! wlasnie do mnie dotarlo ze to juz lada dzien... Az sie lezka zakrecila Mazia - u mnie 15 kg, ale kto by o tym myslal ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alla - cholerka, jak ja Ci zazdroszczę! U mnie wszystko zamknięte na 3 spusty i to już koniec 38tc! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotujmy w tagine
Zdrowe i egzotyczne gotowanie w marokanskich naczyniach ceramicznych tajine ... Dostepne w naszym sklepie rekodziela marokanskiego marokostyle.com oraz na aukcjach allegro uzytkownika MarokoStyle www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w polowie 38tc,. miesiac temu mialam rozwarcie 1,5cm, i lezalam 3 tyg zeby spokojnie donosic i zaczelam chodzic od tego weekendu i przez te kilka dni sie powiekszylo. Ja przytyłam 12kg, lekarz mi dzis powiedzial ze zanim pojade na porodowke to zeby sie porzadnie najeść i napic, wtedy kobieta ma wiecej siły i szybciej pojdzie poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja dzis padam na pyszczek. Dokupilam ostatnie rzeczy potrzebne dla mnie: majtki jednorazowe i super fajny biustonosz do karmienia. I dzis pakuje torbe. Wczoraj przez ta wizyte w szpitalu najadlam sie troche strachu, bo prawie tam zostalam bryyy a tak nie lubie szpitali :( Dzisiaj rano mialam wymaz, za tydzien wynik. Mam nadzieje,ze nie bede miala tych paskuchnych bakterii. U nas taki wymaz jest obowiazkowy dla kazdej ciezarnej, no i oczywiscie bezplatny. Jak sie tak nalatalam po sklepach, to zaczelo mnie strasznie ciagnac w kroku. Dziwne uczucie. Ja mimo wrzuconych w czasie ciazy 9 kg, czuje sie nieraz ociezara i zaczyna mnie bolec krzyz :( Kasia--> bedziesz miala wozek!!!!! HURA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddelegowałam swego szlachcica do pracy i same zostałyśmy:(łłłłeeeee jak urodzę to wezmie urlop to będziemy razem całe 2 tygodnie:):)No i wracając do tematu to myślicie że wstał zrobić śniadanko??? a gdzie tam pomamrotał coś pod nosem i sama poszłam :)ale jak mnie ucałował potem:):):)już prawie zapomniałam że tak potrafię:):):):)Obiad już tez zrobiony i zjedzony i tak se myślę może jakieś ciasto upiekę??polecacie jakieś według zachcianek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - czy do zrobienia spirytusu do pepka uzywa sie tego zwyklego spirytu z monopolowego? Wyliczylam ze zeby wyszlo 70% to chyba trzeba zrobic w proporcji 2:3? (2 miarki spirytu i 3 miarki wody?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaćmienie - powinno byc chyba 2:1? 2 miarki spirytu i 1 wody? Kto potrafi liczyc, bo ja nie bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> ja kupilam gotowy, ale babka w aptece mowila,ze mozna zrobic samemu: spirytus z monopolowego i w stosunku 3:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alla-ale fajnie byc może już na dniach będziesz tulic swoje dzieciątko:) Mazia-wagą się nie przejmuj,nie jest to przecież dużo Renatinka-ja tak samo zrobiłam zaraz po powrocie ze szpitala zmobilizowałam sie do spakowania torby już do porodu Nieznajoma-ja nie znoszę piec wiec nic ci ciekawego nie polecę ,ale jeśc ciasta lubię :) Kasia-ja o ten spirytus tez miałam zamiar spytać bo nie znam proporcji a w aptece ciężko dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę coraz bardziej ale zawsze dopada mnie panika ostatnio coraz częściej jak pomyśle o bólach,skurczach .......no bo kurczę człowiek nie wie na co być przygotowanym,a że to moją pierwsza dzidzia to już wogólę panikuję i świruję na raz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie fatalnie, od wtorku mam mocne bóle podbrzusza, więc ciągle leżę, dzisiaj doszedł ból głowy i biegunka...boli mnie tez szyjka macicy, nie wiem co jest grane, mala na szczescie rusza się jak zawsze, ale ten ból podbrzusza mnie niepokoi, bo ordynator coś wspomnial, że mam wracać do szpitala jak mnie zacznie boleć brzuch, jutro na szczeście mam wizytę u ginki i zobaczymy co mi powie, ale obawiam się że może skierować mnie do szpitala, jutro zacznę 38tc nareszcie. Idę się połozyć, postaram się WEas szybko nadrobić, bo dużo już natrzaskalyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną też chodzą naleśniki :D:D:D:D:D Tylko nie ma kto zrobić grrrrr Ale zaraz jadę do siostry na imieniny a ona u nas jest znana z pysznych ciast mniammmmmmm Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Angela} 🌼 w niektórych przypadkach biegunka jest jednym z objawów zbliżającego się porodu... Kurcze co chwilę coś u nas dziewczyny!!! Nie martw się kochana, odpoczywaj!!! Przytulam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×