Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Tysia---->termin miała na 26/09/2009 więc mały nie dał za wygrana i wylazł sam:):):)miała rodzić siłami natury ale przy pierwszej ciąży miała cesarkę i ze względu na to że mały ponad 4 kilo to lekarz się bał i miła cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do tego becikowego... 1000zł należy sie każdej mamie z tytułu urodzenia dziecka pieniążki są do odebrania w mopsie potrzebne jest oświadczenie jednego z rodziców że na dziecko nie jest pobrane już becikowe oraz akt urodzenia dziecka od 1 listopada ponoć będą wymagać zaświadczenia od lekarza że ciężarna była pod opieką lekarską minimum od 10 tygodnia ciąży to becikowe dostaje każdy bez względu na wysokość zarobków to drugie 1000zł też dostaje się od mopsu-ale tu jest wymóg finansowy chyba max 514 zł na osobe w rodzinie powyżej tych zarobków kasy się nie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma 🌼 właśnie się zapisałam:)Fajnie że jej się wcześniej udało :) a jak się czuje świeża mamusia?? Dorka 🌼 właśnie kumpela która urodziła synka w styczniu,pracowała i zarabiała najniższą krajową,jej mąż jest właścicielem firmy budowlanej i dostała te 2 tyś.Kurna trzeba się dowiedzieć co i jak skoro mamy taka mozliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia---->świetnie się czuję:)tak mówiła:)kurczę a wczoraj z nią gadałam na skypie to mówiła że cierpliwie będzie czekać na rozwarcie bo jak w piątek była u lekarza to miała skurczę ale bez rozwarci i puścili ją do domciu a tu masz nad ranem wody jej odeszły i tuli swojego bąbelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja już po wizycie. Bąbelek ma się dobrze, obwód główki 102, czyli chyba sporo. Mam wskazanie na cc i lekarz przy USG zaczął mnie umawiać tak mniej więcej na termin porodu, czyli ok. 1 października, ale jak mnie zbadał na fotelu to powiedział, że tyle to na pewno nie przechodzę, bo główka już głęboko w kanale siedzi. Mam zajść na oddział w środę i prawdopodobnie w niedzielę mnie położy na oddział a w poniedziałek cc, czyli już za tydzień będę mamą. Boję się potwornie.... Co do drętwienia palców u rąk to gin powiedział że to przez opuchnięcia, nerwy są ściśnięte i krew nie ma dobrego przepływu, przejdzie do dwóch tyg. po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka 🌼 to cudowne wieści :):)Może to właśnie Ty będziesz pierwsza naszą mamusią na forum :) Gratuluje 🌼 Nieznajoma 🌼 to ja juz obczajam nowa kolezanke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajadam się waflami ryżowymi i chrupkami kukurydzanymi:)i jest mi mało bo wszystko zjadłam:)a rzodkiewki już dawno mi się skończyły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma 🌼 a ja właśnie zjadłam solidna porcję fasolki po bretońsku i chce mi się ciacha....chyba nie wytrzymam i pójdę do sklepu. Jak bedą rzodkiewki to kupie i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma widzę że niewiele starsza odemnie jesteś :) planowałaś tą ciążę? wybacz że pytam ale myślę że się nie obrazisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... w moim wieku zaplanować ciążę to samobójstwo. ;) ale tak wyszło i jest ok. niczego nie żałuję :) byłam z moim menem od 16rż, wiedzieliśmy że może i taka ewentualność być jak ciąża i choć w 99% się zabezpieczaliśmy to był ten jeden, jedyny raz... studniówka, alkohol, potem w domu chwila zapomnienia... a za 7 tygodni 2 krechy na teście :) ale teraz stwierdziliśmy że lepiej wyjść nie mogło, bo dzięki temu przyspieszyliśmy to, co i tak miało się stać ... za rok :) czyli slub, wspólne zamieszkanie etc... JEST OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki ja mam apetyt..... wczoraj na śniadanie zjedłam 2x więcej placków niż mój mąż, on wciągnął 6 a ja 12...., od kilku dni mi się ciągle chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to my przy teście... mój jak papierosów never ever to wypalił tego dnia chyba ze 2 paczki marlboro :) potem chodził jak kot na haju :D ja załamana, no bo co będzie, matura za chwile ble ble ble ale zapomniałam że się w czepku urodziłam i mature zdałam najlepiej z 30 osób z klasy,mieszkanie udało się kupić za grosze, teścio i mąż budowlańcy w 2 miechy je wykończyli, ślub cywilny żeby Ola nie miała problemów i już sobie czekamy na jej urodziny w swoim ciepłym, przytulnym mieszkanku razem. wcześniej mieszkaliśmy 130km od siebie, widywaliśmy się co 2-3tygodnie, ni8e było szans częściej, ale przez 3 lata związek przetrwał wszystkie burze i kąśliwe uwagi no i jest jak jest ;) widzę że Ty jeszcze tydzień... ja 3... i aż mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część brzuszki. Weekend minął miło ,ale dość "boleśnie"od niedzieli czuję się jakoś dziwnie i nawet na wkładce coś tam się pojawiło.Staram się nie wpadać w panikę i wytrwać do środowej wizyty w klinice . Tyśka ja mam na 17:40 będziemy się mijać:). Kasiu -raptem przeczytałam kilka stron powieść "Rok we mgle "Michelle Richmond.Córka dostała na koniec roku i tak leży biedna całe wakacje nietknięta . Byc może się mylę co do zamykania oczów przy porodzie (dopisałam to pytanie do kartki spytam na srodej wizycie). Co do czopa śluzowego wszyscy wiedzą ,że jest ,ale czy KTOŚ go widział?:)Ja nie miałam tego szczęścia może teraz będzie inaczej. Nie słyszałam ,że jest 2 cześć becikowego są jakieś specjalne wymogi kto może otrzymać ten drugi tysiak? Zapisuję się do październikowych mamusi jak na razie mała grupka . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część brzuszki. Weekend minął miło ,ale dość "boleśnie"od niedzieli czuję się jakoś dziwnie i nawet na wkładce coś tam się pojawiło.Staram się nie wpadać w panikę i wytrwać do środowej wizyty w klinice . Tyśka ja mam na 17:40 będziemy się mijać:). Kasiu -raptem przeczytałam kilka stron powieść "Rok we mgle "Michelle Richmond.Córka dostała na koniec roku i tak leży biedna całe wakacje nietknięta . Byc może się mylę co do zamykania oczów przy porodzie (dopisałam to pytanie do kartki spytam na srodej wizycie). Co do czopa śluzowego wszyscy wiedzą ,że jest ,ale czy KTOŚ go widział?:)Ja nie miałam tego szczęścia może teraz będzie inaczej. Nie słyszałam ,że jest 2 cześć becikowego są jakieś specjalne wymogi kto może otrzymać ten drugi tysiak? Zapisuję się do październikowych mamusi jak na razie mała grupka . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4----->wiem przez co przechodziłaś mnie od męża dzieliło 370km i też co 2,3 tygodnie ale daliśmy radę:) Małgoś39---->zabij a nie mam pojęcia jak wygląda czop:)Kochana odpocznij nie zamartwiaj się już bliziutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma-czyli jednak da się "na odległość" :) Małgorzata39- czop podobno wygląda jak gęsty, trochę obleśny budyń, z krwawymi śladami... podobno... ja mam małe upławy ale takie to miałam od kilku lat np. przed okresem, więc się nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka.... ale ci zazdroszcze... trzymam kciuki, jak bedziesz juz z dzidzią w domu to daj znać witam nowe mamusie ja siedze w domku sama, mąż w pracy... przede mną tona prasowania a boli mnie zebro... jakas mała nózka ciągl mi j nokautuje zaraz jej poczytam - czytacie swoim dzieciom? boja tak, mamy na koncie juz klika książeczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4🌼 i ja sobie pozwoliłam wysłac zaproszonko do Ciebie:) migotka 🌼 ja też bym cały czas jadła..A ile masz juz kg na plusie?? Małgorzata 🌼 to może się spotkamy na korytarzu;) Tobie też wysłałam zaproszonko:)a o czym jest ta książka?? Rumianella 🌼 ja swojej kruszynce puszczam muzykę czesto wtedy tak fajnie potańcuje w brzuszku:)Olej prasowanie jak boli Cię żebro. Jutro na pewno lepiej sie bedziesz czuła to poprasujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 🌼 to jest twoje aktualnie zdjęcie z brzuszkiem na NK?? Jezu zazdroszczę ja mam brzucol ogromniasty,raz jak nie dwa- wiekszy od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka - przytyłam 12kg, ale nie startowałam z wersji piórkowej.... i teraz ważę 82, ale mocno strasznie jeszcze nie wyglądam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×