Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hej dziewczyny nowe i te ktore juz sa:) ale naskrobalyscie!!!! ja nie pisze czesto bo mi palce dretwieja a teraz i czasem cala dlon.... ja tez zaczelam 39 tydzien i tez mam rozne emocje. OStatnio w tv plakalo dziecko, niemowlak a ja sie rozszlochalam ze mu pewnie jest zimno i dlaczego on tak placze?!!!!!!! potem sie boje a potem nie moge sie doczekac!achhhhhhhhhhhhhhh a jak to jest z ta nk ja tez chce byc co mam zrobic zeby sie dopisac? buziole , wpadne jeszcze potem ale teraz pozalatwiac sprawy ostatnie mam nadzieje, jedne z ostatnich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz z Wami na nk! ale nie wiem czy dobrze czy to jest macierzynstwo, nibylandia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie wczoraj pokłóciłam z M:(( i teraz tak strasznie mi smutno.............:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIADOMOSC OD DAGAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spadly jej wody i w piatek ma cesarke!!! Czyli chyba juz wiemy, ktora z nas bedzie pierwsza mama :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadal 2 w1 :) pięknie naskrobałyści nie mogłam was nadrobić wiec tak... witam nowe koleżanki:) zapisuje sie na nk i wysyłam zaproszenia :)marzena widze ze jedna mieszka niedaleko mnie oświęcim kto? ja dziewczyny tez juz sie zaczynam bać porodu przedtem tej niepewności nie czułam a teraz strach mnie zjada ech bedziemy trzymać kciuki za dagar i jej kruszynke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, nie moge uwierzyć że już zaczynamy się rozpakowywac :-) renatinka przekaż Dagar że trzymamy za nią kciuki! anulka mi akurat apetyt sie znacznie zmniejszyl ale przez cala ciaze nie mialam z tym klopotow- przytyłam 21 kg :-) dorka co sie stało? u mnie odczucia co do porodu zmieniaja sie co chwilę - raz nie mogę sie doczekac a zaraz zaczynam sie bać. do tego hormony buzuja mi na maksa wlasnie sie strasznie poryczalam ogadajac seks w wielkim miescie :-) no i rozczula mnie nasz piesek bo chybacos czuje i straszna sie z niego przylpa zrobila , wszedzie za mna chodzi a jak jeste wsypialni to wchodz co piec minut chwile na mnie popatrzy jakby sprawdzal czy wszystko ok i wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kz kasia super zdjecia, dziewczyny jak macie chwilke podeslijcie na poczte aktualne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę - wpadłam się przywitać io wpadam w szał kuchenny:) Czy Wasze maleństwa tez wam wchodza za żebra??Moja to juz chyba opanowała to do perfekcji.. Małgorzata 🌼 o chyba wiem jaka następna książkę przeczytam:) Dorka 🌼 sciskam mocno i pisz co się dzieje my pomożemy:) Dagar 🌼 trzymamy za Was kciuki 😘 Mazia 🌼ja mieszkam niedaleko Ciebie :) Kasia444 🌼 jak mi dasz namiary na wasza pocztę to wam przesle,na NK nie dam zdjęć z brzucholkiem Miłego popołudnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ooo to dagar juz na wylocie jest :) ale ja bym nie mowila jeszcze hop ze to ona pierwsza bedzie ... ;) kasia - z takim obronnym pieskiem jestes bezpieczna :) a mnie przeraza moje zachowanie bo wzielam sie za gotowanie ze zaraz mi garnkow braknie,zrobilam flaczki,spaghetti i zabieram sie za pierogi ruskie, z kapusta i grzybami i z miesem przeraza mnie o tyle to ze podobno przed porodem taka akcja z gotowaniem jest palce mam czasem zdretwiale ale ulepie jakos te pierogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi smutno i na razie nie dam rady o tym pisać...choć pewnie wygadanie by mi pomogło:(( Najchętniej spakowałabym wszystkie swoje rzeczy zabrałabym synka i poszła daleko................tylko niemam gdzie. Tak bardzo mi smutno:(( dzidzia też sie wyciszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska- napisz na adres pazdziernik2009@wp.pl; nie przesadz z porzadkami! dorka - staraj sie o tym nie myslec bo maleństwo to czuje a jak ci to pomoze to sie wyżal! S.U.R.I. - ja to sie czasami zastanawiam czy moj pies sie bardziej nie przejmuje niz moj maz, jak tylko placze zaraz mnie pociesza, kladzie swój łeb na brzuszku, nawet jak mu jest goraco i zipie to mi sie kojarzy ze chce ze mna sapanie do porodu pocwiczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar: trzymam za was kciuki, powodzenia mamuśko!!! dorka: chocby nie wiem co zrobiłtwój m, musiszsie trzymac dla dzieci.gdybym wiedziała co sie stało,moze umiałabym cie pocieszyc. jestem z tobą myslami. moge ci jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - przytulam Cie mocno!!!!!takiego dolka chyba kazda z nas zaliczyla w ciazy,ja w kazdym razie tak,hormony tez swoje robia,trzymaj sie bedzie lepiej kasia - czasem to mysle ze ta oschlosc od M wynika z tego ze sam tez sie denerwuje ciaza,ja przynajmniej tak mojego tlumacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka- wiem ze jest ci cieżko ale olej go a i nie dawaj za wygraną nie łam sie dla maleństwa nie smuć sie ;) no mój mały to też mi wierci w rzbrach dziury tymi swoimi gnatkami kochanymi:) ale macie checi na gotowanie ja to nie mam ale jest tez nie raz taki dzień co bym cały czas coś pochcyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia444-->mi sie wydaje,ze moj kot tez cos przeczuwa. Nie odchodzi ode mnie na krok i ciagle się przytula. Jak wczoraj dlugo spalam, to podszedł pod drzwi do sypialni i miauuuuu, jakby się martwil :) Do tego mi tez hormony buzuja. Dobrze,ze już skończyliśmy zajecia w szkole rodzenia, bo ta polozna i tak pewnie myślała,ze ja normalna nie jestem :) Wczoraj np. było o pielęgnacji noworodka i ze na początku kapiel i wszelkie zajecia wymagające precyzji powinien robic tata, bo mama zmeczona, a poza tym, gdzie dziecko ma się czuc bezpieczniej, niż w pewnych ramionach taty. I ja co? Lzy w oczach, ze to takie piekne eheheheh Wiecie co? Ja chyba czuje,ze to niedlugo… Maly już mnie nie kopie po zebrach. Teraz jest super nisko i każdy jego ruch, to bol. Jakby mnie ktos pradem tam traktowal. A dodatkowo uderza w pęcherz, co tez jest bardzo niemile. No i dzis (będzie nieapetycznie) jakos tak duzo wydzieliny ze mnie polecialo. Normalnie wydaje mi się, ze do terminu to ja się nie dokulam… ;) Wlasnie koncze ostatnie przygotowania dla maleństwa. Piore kocyk i rozek, żeby miał ladnie pachnące, a nie tym smrodem ze sklepu :) Od razu wpadlam na pomysl, ze pościel tez wypiore (po raz kolejny), bo może się pobrudzila ;)Odwala mi, co zrobic… Dorka--> pamiętaj, ze masz nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poprzekrecałam niektóre wyrazy;) wysłałam zdjątko na naszą poczte K_Z kasia śliczne zdjęcia tez bym chciała takie :) Camiasa- Pola kochana no i oczywiście brzusio też. współczuje ci tych upałów tam jak takie są ale jakoś to bedzie dasz sobie rade ze wszystkim dzielna kobietka z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka wpadaj do mnie ponarzekamy sobie razem na tych chłopow, ja to bym epopeje mogła napisac na temat mojego:O a ja sie własnie dowiedziałam ze w piatek musze jechac do wrocławia na poprawke do szkoły, miała byc u nas na miejscu a sobie wymyslili wrocław za******* po prostu:O ale jestem wsciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka ja tez mam ostatnio cos wiecej wydzieliny. To masz kochanego kotka ze sie tak troszczy o ciebie:) mój mały tez sie pcha na pechez i wtedy mam takie uczucie ze nie dolece do wc. tez bym chciała wczesniej urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar trzymamy kciuki już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo Dorka z tymi facetami to tak niestety jest że czasem potrafią nas zaskoczyć w niodpowiednim momencie, oni naprawdę są z innej planety, jak będziesz miała ochotę to się pożal ,czasem to pomaga:) a ja znowu w szale porządków wysprzątałam dzisiaj całą garderobę wywaliłam połowę ciuchów swoich i męża(będzie burda)hehe a nie mogłam się do tego zabrac przez rok a dzisiaj wstałam rano i w piżamkach działałam kurcze trochę się boję bo syn się zwolnił ze szkoły i poszedł do lekarza i okazało się że jest mocno przeziębiony i nie chcę żeby mnie zaraził bo nie wiem co teraz wolno mi brać ,mam nadzieję że mnie ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przyjechałam, woda już jest więc prysznic i chyba... do łóżka. jak całą ciążę byłam aktywna aż za bardzo, tak od kilku dni nie jestem w stanie nic zrobić... mam jakieś dziwne... nie wiem czy skurcze czy co, ale boli jak cholera. brzuch mi się napina, mała się tak jakby gdzieś wciska "na chama" i kilka sekund boli jak diabli. :O kurcze mogłabym urodzić trochę wcześniej bo do 40tc chyba nie dociągnę... wczoraj w nocy jeszcze miałam jakieś dziwne objawy, spać nie mogłam... ech kłótnie to chyba normalka, ja mam tak samo- czekam na męża cały dzień, doczekać nie mogę do 16 a jak przychodzi to krzycze na niego o byle co i kłótnia gotowa bo on też nerwus ostatnio sie zrobił :( myślę że jak mała będzie to się to skończy bo czasu nie będzie. powtórzę się- coraz bardziej się boję porodu, ostatnich dni ciąży i przede wszystkim- tego co będzie potem. czy dam sobie rade? sama jestem jeszcze troche dzieckiem, a mój facet to już wogóle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dagar--- trzymaj sie i daj znać jak malenstwo bedzie z Tobą. jestesmy myslami przy Tobie!! a mnie dzis juz nic nie boli, wszystkie bole minely .... i nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dagar--- ma termin tak jak ja na 18 pazdziernika a tu prosze jak nas zaskakuje tzn jej malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Dziewczyny mam pytanie...Czy wy też macie takie kucie w dolnym rogu brzucha,tak jakby na jajnik?Ja mam juz 38tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysia mnie od paru nocy kłuja jajniki czasem tak mocno ze nie moge sie przekrecic z boku na bok ale to chyba normalne na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
No ja mam tak właśnie w noc i popołudniu.A wogóle to czuje nieraz tak jakby miało mi coś wylecie .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przypomnę tabeleczke ,już niedługo będziemy wpisywać do niej dzieciaczki:) PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie Dagar kochana trzymajcie się,już niedługo będziecie się tulic do siebie nawzajem z Kornelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×