Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

u mnie byl w nocy jakby jeden skurcz na krzyz az sie obudzilam, tak bolalo. Od jakiegos tygodnia lub wiecej ciagnie mnie tak jak na okres(okolice jajnikow) brzuszek mi sie jescze nie opuscil, ale to nie ma reguly.... a Ty gdzie masz skurcze? acha i jeszcze twardnieje brzuch, tak zarejestrowali na ktg. Tzn ja czuje jakbym miala nagle powietrze w brzuchu i odpuszcza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuszek też twardnieje,skurcze w dole brzuszka i czasem aż tak mocno zakuje przy jajnikach aż podskoczę.Boisz się porodu,ja tak czasem bardziej a czasem mniej ale bardziej przeraża mnie połóg bo już zapomniałam co to okres:):)Dziś mąż obiecał mi depilację bo im bliżej to ja coraz częściej się golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie porodu:) tymbardziej ze ponoc mam miec duuuuuuuze Dziecko.... ale mysle ze jak inne kobietki przezyly to dlaczego my nie mamy dac rady... wogole Ci powiem ze czuje sie jak przed wielkim egzaminem.... o pologu nie mysle.Mysle tylko o tym zeby Dzidzia byla zdrowa i potem to damy rade.Pewnie tez bedziemy marudzic ale to juz tak trzeba zeby sobie ulzyc. do mnie czasem wogole nie dociera ze bede Mama, ze w tym lozeczku obok bedzie male Swoerzonko z naszej krwi i kosci.........ach...... mysle ze nie powinnas sie bac polgu bo masz wspanialego Meza ktory napewno Ci pomoze i wesprze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak:)A czasem se myślę że nie taki diabeł straszny,bo poród boli tak jak Brzusiowa napisała kiedyś do łez mnie rozbawiła-przecież nie łaskoczę--to i tak nie mogę się doczekać to takim bólu,taka nagroda mały człowieczek tak patrzy swoimi niewinnymi oczkami i tak ślicznie się uśmiecha i wie że to ty właśnie jesteś ta najważniejszą osobą ,łłłęee jak ja się rozczulę.MAMUSIA jak to ładnie brzmi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma pewnie Twoj Mezulo juz jest:) bo minela polnoc. Ja uciekam bo mi od pisania i wogole dretwieje prawa reka..nie mam juz czucia i pisze najmnijeszym palcem :P dobranoc, spijcie slodko i zdrowo:) 🌼 do jutra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie pospalam ze hoho ;-) Ale dziwne po pierwszy raz nie jem, to sukces! Chociaz pewnie zaraz mnie poniesie do kuchni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam godzine temu i nie moge spać... a do porodu jeszcze troche mi zostało, jak tak bedzie do końca, to moze będę dorabić po nocach jako stróż... pozdrawiam wszystkie nocne marki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, trzymam za ciebie kciuki, teraz to juz wogóle nie zasne... będę parła razem z tobą;) jak będziesz mogła daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kasia pisała pare godzin tmu, ze czuje się jakoś do d.... czyli to juz była pierwsza oznaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - trzymaj się, jesteśmy z Tobą! Jak fajnie! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu trzymamy kciuki, daj znać co i jak, mam nadzieje ze wieczorem porozmiawialas z mezem i jestescie razem w szpitalu kurcze nie wiedzialam ze bede to wszystko tak przeżywać, czytam ostatni wpis kasi i od razu lzy mi lecą :-) a ja dzis calą noc pływałam w jeziorze, jaki to byl przyjemny sen , czysta chlodna woda i ja taka lekka ( no i zgrabna ) :-) nawet spało mi się wyjątkowo dobrze , tylko raz do toalety wczoraj bylismy w kinie na tym filmie. nie bylo tak zle , po 30 sekundach sie poplakalam pare razy w srodku no i na koncu :-) wystarczyły dwie chusteczki ale chyba do meza cos dotarlo i o to chodzilo nieznajoma- mi się podoba Hania ( nawet to bylo imię brane pod uwagę gdyby była córeczka ale moj mąż miał dziewczynę o tym imieniu i nie chciałam żeby mu się córa z nią kojarzyła więc odpadło :-) ) pultaska- mi ostatnio ciocia, która urodziła duzego chlopaka mowila ze to nawet łatwiej pry porodzie jak dziecko jest duze , tylko do konca nie rozumiem co przez to rozumiala :-) będzie dobrze nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek.kuj.pomNiemcy).pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie ..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród..... ...Waga/Cm Mery27.........15.07....28.......Maksymilian....CC...... ..1,300/38 cm Marta Dz.......15.09....36........Zuzia.......CC...........2700 Kliforka..........????......38.......????............SN..........3240/53 cm tabelka druga rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia trzymam kciukasy!!! Ja dzisiaj wchodzę w 39 tydzień :) Za tydzień w sobotę termin :D:D:D:D:D A Kasia miała dzień po mnie :) Alla 🌼 odezwij się!!!!!!!!!!!! Buzka dziewczyny,bo zaraz będzie informatyk, także nie posiedzę z Wami dłużej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa to jak to się wkońcu liczy te tygodnie, bo mnie niby wczoraj zaczął się 39 tydzień (zakończył się 38), ale termin mam na 9????? Ja już wogóle nic nie wiem, nie rozumiem. Mnie na szczęście dolegliwości troszkę przeszły, wyjątkowo spałam dziś z prostymi nogami co od kilku miesięcy było wręcz niemożliwe. Czuję pobolewania dołem brzucha, ale to nie to co wczoraj. Mąż wymyślił sobie, że mam już obniżony brzuch, a mnie się zwyczajnie wydaje, że tylko się powiększył. Ale do ubikacji wstałam raz i to nie na sekundkę tylko jakoś normalnie. Chyba jednak każda z nas ma, że doszukujemy się "objawów", że już. Dzisiaj ostatnie chyba porządki, które i tak czekają na męża tylko ja od 6 nie śpię i nudy mnie biorą. Teściowa załamana bo od nowego roku ona i 3 inne osoby dostały umowy na 3/4 etatu-ktoś miał być zwolniony, a tak zostają wszyscy ale na zmniejszonym etacie, biedna. wczoraj się żaliła, dziś też dzwoniła bo nie może się z tym pogodzić, ojoj. Jak nie u nas to u kogoś zawsze coś się dzieje. Ale super, że Kasieńka jest w trakcie, a może już po wszystkim???oby jak najszybciej się odezwała "kolejna" mamusia... Nieznajoma------mnie się bardzo podoba imię Lena albo Pola, to ostatnie chyba nawet bardziej.... Z imion chłopięcych to Jakub też chciałam, a mąż Oskar bo to takie męskie i rzadkie imię. Zawsze tak to argumentował jakby imię miało wpływ na usposobienie dziecka. U mnie na szczęście od zawsze miała być Patrycja gdy dziewczynka, a na chłopaka chociaż chcieliśmy go mieć w pierwszej kolejności ciężko było się zdecydować i nawet zbyt często nie rozmawialiśmy o tym. I okazała się dziewczynka więc została Patrycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! No ja byłam w czwartek u ginki i mi położna wpisała 38,5 czyli w piątek 38, 6 czyli jak w każdy weekend zaczynam nowy tydzień, więc..... Ja też nigdy nie mogłam się doliczyć :D Sugeruję się więc kartą ciąży :) Informatyk nie przyjdzie, zachlał :D:D:D:D:D Wczoraj to myślałam, że z bólu zacznę chodzić po ścianach :( Wykąpałam się, położyłam do łóżka i o mało mi pipy :-P nie rozerwało ehhhh co to były za przeszywające bóle :( Może mała znów jest niżej... Dzisiaj walczę z lekką bieguną :D:D:D Wiadomo jak nie urok, to..... :-P Ojjj ta nasza Kasieńka, oby wszystko dobrze poszło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Was też tak w pipce kuje? Myślałam że tylko mnie.... I nie wiem do tej pory czy to skurcze czy inne dziadostwo :( ból trwający 1-2 sekundy, taki cholernie nieprzyjemny impuls jakby w okolicy szyjki... co to za cudo nie wiecie? K Z Kasia... jak przeczytałam ten post "wody mi oeszły" i jej wcześniejszy luzacki że cieszy się że nie leci na jedzenie o 3 nad ranem to ciary mi przeszły... czyli to może być sekunda! wstajesz to kibelka w nocy, gęba Ci się z czegoś cieszy a tu chlup! :O zaczynam się naprawdę bać... ciekawe czy jeszcze rodzi, czy już po... 7 godzina leci od jej wpisu... mała tak mi dziś w kość daje (dosłownie) że zaczynam wariować. na 99% czuję że już siedzi w pozycji nietoperza bo mocne kopniaki (na pewno nogami) czuję pod biustem (!!!) i pod sercem, czyli wysoko, a nacisk na szyjkę... czy ona musi robić rowerek w jednej pozycji i to jeszcze wkładając nogi pomiędzy moje narządy? ;) żarty żartami ale to naprawde boli... dzisiejszy dzień znów dziwny. czuję że mnie jeszcze miesiąc męki czeka bo zaszłam w ciążę 25 stycznia to pewno urodzę 25 października, bo cykle miałam zawsze 31-32 dniowe a nie 28... chyba że wywołają wczesniej albo zdarzy się cud i mała sama postanowi wyjść na świeże powietrze przed terminem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:,a mnie od wczoraj wieczór tak boli głowa ,że nie mogę sobie miejsca znalezć:-( , dokładnie czuję przeszywający ból w prawym oku , który nasila się zwłaszcza przy schylaniu..prawie całą noc nie mogłam zasnąć:-( , obudziłam się znowu z bólem ech:-( chyba ciśnienie rośnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam parę stron ale narazie nie jestem stanie nadrobić wszystkiego.Mam nadzieję że niebawem mi się to uda:) Po pierwsze to strasznie Ci dziękuję Gosiu 😘😘Może to tak nie wyglądało ale twoja osoba choć troszkę mnie uspokoiła w tym szpitali:):) Kurde ja cię musze kiedyś odwiedzić:) Po drugie dziekuję reszcie dziewczynkom za troskę 🌼 To strasznie miłe że ktoś się tak martwi :) No i co dziewczynki ja już w domku z Moją Emilką:) Ktg wyszło nieprawidłowe,okazało się że mała zaczynała się dusić,a jeszcze podczas usg okazało się że łożysko jest stare no i nawet mnie do domu nie puścili po torbę..o 18 tej weszłam na oddział a o 19:15 mała już była przy mnie:) jest kochana,zdrowa całe 3,5 kg szczęscia:)Praktycznie nie płacze,pokarm mi przyszedł zaraz po porodzie,mała ma bardzo duży apetyt:D Pytajcie jak coś chcecie wiedzieć ja chętnie odpowiem 🌼 Ja się czuje nie za dobrze w środę mnie cięli,6 godz później ściągli mnie z łóżka..Do dziś mnie boli,dobrze że mama pielęgniarka to zastrzyki przeciwbólowe zapodaje bo ja mam niewyróbe.. I jeszcze do dziewczyn rodzących w eskulapie.. Powiem wam że ogólnie na pobyt tam nie narzekam,ale dużo zależy na jaką zmianę traficie..wcale nie jest tam tak kolorowo jak to pisza inne dziewczyny..Jak coś piszcie a tymczasem opuszczam was na chwilkę czas na cyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kasiula to trzymam kciuki i jestem caly czas myslami z Toba tzn z Wami:)!!! caly dom juz poruszylam ze wlasnie rodzisz a masz DZIEN PRZEDE MNA POROD! JENY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekamy na wiadomosci:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyska super ze juz w domku jestescie🌻 4sz4 ja juz z miesiac temu pisałam ze mam takie kłucia bolesne sa to fakt i nie mam pojecia co to, w pierwszej ciazy tez tak miałam ale te własciwe bole porodowe bolały inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj....... ....które Perełka1983......25... ..26.09.09….Pawełek...mazow........pierwsze Nieznajoma4303.22..... 01.10.09...Blanka.....pomors........pierwsze MG 29..............31... ..01.10.09...Igorek......wlkp..........drugie Monia_monia......25..... 02.10.09...Marcel.....Mazow........pierwsze czuła...............25..... 03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze alla23...............24.. ...03.10.09....synek.....mazow.... ...pierwsze K_Z_Kasia.........27... ..04.10.09....synek...zachodniop....pierwsze Pultaska...........30... ..05.10.09....synek....kuj.-pom/Niemcy...pier Tyśka.............. 24.....06.10.09....córeczka.. małop/......pierwsze Angela24...........27.....07.10.09....Martynka.śląskie.. ......pierwsze Mewka123.........29.....07.10.09. ..Martynka...wlkp.........pierwsze MERY27............28.....8/12.10.09....synek......wlkp.. ......drugie JoG..................27.....9.10.2009...Patrycja....doln ośl. ....pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze KASIA444..................14.10.09.....SZYMUŚ....pomors. ......pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk........ ..pierwsze Renatinka…...…...26....17.10.09.....Filip... ..... pomors......pierwsze DAGAR..............34.....18.10.09....Kornelia…. Łódź..........pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie ..pierwsze Betix...............23.....18.10.09. ...synek.......kuj-pom......drugie Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29.....20.10.09....Kacperek..śląskie. .......drugie RUMIANELLA.......27.....22.10.09...Larysa.....dolnośląsk ie...pierwsze SURI.................30.....22.10.09....Dawid......śląsk ie.... ...pierwsze agatek-gagatek ..24.....24.10.09...córka......dolnośląskie...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........rz eszów .....drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie ...... .pierwsze camisia…….........35…...28.10.09.?.. chybaHania.Austarlia….drugie smalle...............27.....28.10.09.....synuś........UK ..........pierwsze madzik.............21......29.10.09......???????.......l ubelskie...drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród..... ...Waga/Cm Mery27 15.07 28 Maksymilian CC 1300/38 Marta Dz 15.09 36 Zuzia CC 2700 Kliforka 38 SN 3 240/53 Tyska 24.09 38 Emilka SN 3500 tyska wpisłam Cię do tabelki, nie mogłam się powstrzymać ;) gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×