Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja wrocilam do Was po przespaniu sie w dzien(slodkiej drzemce:):) i teraz jak widzicie nie moge spac. Kiedys sie tym denerwowalam ale teraz to norma, odpalam kompa i patrze co sie dzieje tu i tam.... co prawda czuje ze mi zatoki zawialo wiec najadlam sie czosnku, mleko z miodem i dalej czuje sie snieta ale co tam... nieznajoma-----> mi sie podoba Pola i Lenka.....ale nie martw sie sama mam dylemat jakie imie wybrac dla mojego paczusia a to juz tuz tuz...?:) czy ktos tu jeszcze nie spi....:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie ;-) Nieznajoma - mi sie podoba Maja, Pola i Lena Ja tez mam dylemat z imieniem- juz byl wybrany Jakub ale ciagle mam watpliwosci. Do wyboru jest Tomasz i Oskar (to bylo pierwsze imie jakie wybralismy) Nie wiem co dzisiaj sie dzieje bo ja tez nie za dobrze sie czuje - boli mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic sie nie stalo,ale jakos tak ze mi smutno...pewnie hormony...? ja chetnie polozylabym sie ale jeszcze troche posiedze, niech mi przejdzie ten kamien na zoladku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi oba sie pdobaja Tomasz ma moj maz to nie chce miec dwoch Tomkow bo ciezko wolac... Oskar chcialam dac ale zostajemy przy Jan..? sama tez nie wiem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie... Jestem październikówką 2008. Chciałam Wam tylko życzyć samych łatwych i szczęsliwych porodów i cudownych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana ------------> nie dziekuje zeby nie zapeszac ;) ale dziekujemy za wsparcie i pamiec....... przyda nam sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Artigiana !!! Pultaska - u mnie to tez by byl drugi Tomek - i to mnie wlasnie powstrzymuje. Kubuś fajnie ale bardzo popularne. A Oskar mial byc na poczatku, ale pozniej pomyslalam ze moze przekombinowane? Maz mi wczoraj powiedzial ze jemu sie ten Oskar jednak podoba no i mam dylemat. No zobaczymy Uciekam jednak, siedzialam dzisiaj dlugo przy kompie i juz mam dosc. No i jakos do d... sie czuje Jak nie bede mogla zasnac to wpadne znowu ;-) Buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plutaska ale my mamy problemy co :):):)takie błahe a jakie poważne bo na całe życie,wybór imienia to nie jakaś przelewka:):):)No i na początku bardzo mi się podobało imię Helenka ale mąż wykreślił kategorycznie:):)A ja już ją widziałam w kapelusiku z misiem i smoczkiem w ogrodzie taka mała Helenka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska - zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Zazdroszczę Wam strasznie ,bo mnie już tęskno do ponownego oczekiwania na poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana a opiszesz nam poród???Bo wiesz u nas już się dziewuszki rozpakowują i to tak miło poczytać o porodzie i znikają obawy,strach i można się psychicznie przygotować:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma:) czasem zaluje ze to my kobiety nie mozemy wybierac imienia. U nas na poczatku podobalo sie kazde imie. Potem zaczelismy szukac znaczenia tych imion i poodpadaly... teraz jak znowu zaczynamy ten temat to sie konczy na tym jak ja mowie: urodzi sie to zobaczymy naszego Pulpecika i stwierdzimy:) ach sama nie wiem.... ale wiesz wazne ze masz juzz wyobrazenia o swojej coreczce ze bedzie wygladac tak.....a imie mysle ze to kwestia przylgniecia do osoby i przyzwyczajenia sie do niego.... a moze dasz Julia. Wiem ze oklepane ale mi sie juz podobalo X lat temu jak nie bylo jeszcze popularne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska---->racja coś w tym jest:)myślałam że mój mąż umyje ręce i po sprawie ale on się czuje odpowiedzialny i decyduję,wiesz głowa rodziny i takie tam.......:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do nieznajomej Artagina----- super Bobasek, jaki ladniutki i kraglutki:)pieeeeeeeeeeeekny! patrzac na taka buzke masz juz pelne serducho milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma---------a powiedz czemu Ty nie spisz? bo ja bo mam kamien na zoladku(na lezaca nie moze mi sie odbic) jak leze mam zgage :P a co u Ciebie....:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie poloze na boku to mi sie gazy zbieraja w zoladku wiec musze wstac i pochodzic ale nie chce budzic meza.....wiec ide zobaczyc co sie dzieje tu u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz 6 dni do porodu, masz jakies zanki juz, obnizenie brzuszka, ciagniecie w dole....itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz mnie tez zgaga dopadła.Brzuszek opadł,kłucie mam w dole brzuszka i skurcze od jakiegoś tygodnia co dzień,właśnie o takiej porze póznym wieczorkiem.Czasem się martwię bo nie chciałabym przenosić ale czekam cierpliwie już odpuściłam sobie wywoływanie na życzenie.U ciebie tylko 10 dni czujesz już że się zbliża termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×