Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

co się stało z kropkami? :O PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj....... ....które Perełka1983......25... ..26.09.09….Pawełek...mazow........pierwsze Nieznajoma4303.22..... 01.10.09...Blanka.....pomors........pierwsze MG 29..............31... ..01.10.09...Igorek......wlkp..........drugie Monia_monia......25..... 02.10.09...Marcel.....Mazow........pierwsze czuła...............25..... 03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze alla23...............24.. ...03.10.09....synek.....mazow.... ...pierwsze K_Z_Kasia.........27... ..04.10.09....synek...zachodniop....pierwsze Pultaska...........30... ..05.10.09....synek....kuj.-pom/Niemcy...pier Tyśka.............. 24.....06.10.09....córeczka.. małop/......pierwsze Angela24...........27.....07.10.09....Martynka.śląskie.. ......pierwsze Mewka123.........29.....07.10.09. ..Martynka...wlkp.........pierwsze MERY27............28.....8/12.10.09....synek......wlkp.. ......drugie JoG..................27.....9.10.2009...Patrycja....doln ośl. ....pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze KASIA444..................14.10.09.....SZYMUŚ....pomors. ......pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk........ ..pierwsze Renatinka…...…...26....17.10.09.....Filip... ..... pomors......pierwsze DAGAR..............34.....18.10.09....Kornelia…. Łódź..........pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie ..pierwsze Betix...............23.....18.10.09. ...synek.......kuj-pom......drugie Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29.....20.10.09....Kacperek..śląskie. .......drugie RUMIANELLA.......27.....22.10.09...Larysa.....dolnośląsk ie...pierwsze SURI.................30.....22.10.09....Dawid......śląsk ie.... ...pierwsze agatek-gagatek ..24.....24.10.09...córka......dolnośląskie...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........rz eszów .....drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie ...... .pierwsze camisia…….........35…...28.10.09.?.. chybaHania.Austarlia….drugie smalle...............27.....28.10.09.....synuś........UK ..........pierwsze madzik.............21......29.10.09......???????.......l ubelskie...drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród..... ...Waga/Cm Mery27.......... 15.07... 28 ...Maksymilian ...CC ..........1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 .....Zuzia ........CC ..............2700 Kliforka .....................38..................... SN........... 3 240/53 Tyska............ 24.09 ...38..... Emilka........ SN............. 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kasia---->kochanie dasz radę:):):):) Ale nam się weekend zaczął co?:) Mężowi podoba się tez Lenka i stoi twardo przy Blance:)Zobaczymy,jak mnie w nocy i teraz nie dawno skurcz łydki złapał to myślałam że nie wyrobię masakra,mąż masował i przestało ale jak do tego bólu podobne są bóle porodowe to mamy przejebane:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nieznajoma fajnie mi sie zToba w nocy pisalo :):):) ale poszlam spac bo juz kolejna noc to nie dalam rady... mi sie tez podoba Blanak jest takie lekkie i niepowtarzalne:) week zaczal sie wzruszajaco to prawda.... hurra! mam nadzieje ze Kasiula da rade :):):):):) co tam musi.Jestem z nia myslami caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaly czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka suuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję tak słodkiego szczęścia!!! 4sz4 mnie jak już napisałam kłuje ogromnie, takie bóle wczoraj miałam, że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska---->dobrze że są takie nocne marki jak my:):):)to człowiek się czuje jak dziwoląg jakiś:):):)idę zrobię śniadanko:)odezwę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia trzymam kciuki mam nadzieję że dzidziuś już z wami i mąż sie spisał na medal Tyśka gratuluje to super że Emilka już z wami i jest grzeczniutka a mój mąż tak mnie dzisiaj z rana wk... że szok jednak te chłopy to naprawdę palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila nie przejmuj sie chlopem mysl o Dzidzi ze nie wolno sie stresowac a jemu daj nauczke :P Tyska gratuluje ale ze mnie gapa ze Ty urodzilas !!!!! piszesz ze idziesz dac Cyca a ja nic-ciemna masa ze mnie! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny Tyska i Kasia czyli jedna za mna dzien i przede mna dzien urodzily!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ale żeście sie rozpisały:) wczorajszy dzień to jakiś do bani był ja też miałam zgage....na szczęśćie po szklance mleka sobie poszła:) To była moja pierwsza przespana nocka -wstałam tylko o 4 na siusiu:)) Co do imion to jak byłby chłopczyk to miał być Oskar a dziewczynka Nikola co do Nikoli to zrobiłam to z premedytacją:) Ja 6 grudnia mam urodziny i w ten dzień są imieniny Nikoli:)) będziemy mieć święto razem:)) ciekawe jak tam nasza nocna mamusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -> trzymam kciuki, mam nadzieję że masz już swoje maleństwo... Tyśka -> GRATULACJE!!! ale Ci zazdroszczę, że masz już Emilkę przy sobie! a Ty urodziłaś sama czy zrobili Ci cesarkę? dziewczyny nie zaglądałam tu raptem od wczoraj wieczorem a tu takie zmiany - szok! kto następny? ;) nieznajoma chyba twoja kolej ;) masz już bóle zapowiadające... co do imion to Lenka i Blanka super! sami je braliśmy pod uwagę jakby była dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka----->ty jesteś przodująca w tabelce więc cierpliwie czekam jak ciebie chwyci to ja chętnie po tobie:):):):)To już twój termin co jakoś tak ?? Jedziemy na kawkę ale nie na długo więc jeszcze się odezwę może znowu kogoś rozłoży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuję w imieniu córci za wszystkie komplementy. Poród Wam mogę opisać ale cc, bo my byłysmy odp oczatku planowane na zabieg. CC to nic strasznego, wiadomo na początku standardowe przygotowania, lewatywa (do przeżycia), potem szybciutko na salę. Tam najczęściej znieczulenie podpajęczynówkowe. Sam zabieg od początku do wyciągnięcia dziecka jakieś 10 minut. Potem no to jeszcze z pół godziny. Wstałam po kilkunastu godzinach. Sama smigałam przy małej od razu. Owszem pobolewało ale żeby bolało jakoś specjalnie mocno to bym nie powiedziała. Można powiedzieć że doszłam po zabiegu szyciej do siebie niż dziewczyna obok, która rodziła naturalnie Jakbyście chciały coś jeszcze wiedzieć to służe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska - mam niedorozwój stawów biodrowych. Ale dobrze się stało że było cc bo Blanka była dwukrotnie pępowiną wokół szyi owinięta i sn by się nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! to dobrze ze tak sie stalo:) a to prawda ze 3 miesiace po cc nie mozna dzwigac bo inaczej szwy przetna miesnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? No co Ty? Poważnie? Nie wiem prawdę mówiąc, bo ja chyba miesiac albo i mniej po porodzie dźwigałam już normalnie i nic mi się nie stało. Ale chyba rzeczywiście trzeba bardziej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak slyszalam w koncu to jest operacja....to pewnie trzeba uwazac ale jak Dziecko porozrywa w srodku przez PN to tez jest sie przez pare miesiecy nietykalnym :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszylas. Ja co prawda nie mam skierowania na CC ale wiesz nigdy nie wiadomo i trzeba byc zorientowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze. MOj ani drgnie a termin na 5 pazdziernika.Pare boli mam tylko przepowiadajacych i tyle. Choc ciagnie juz nieziemsko chwilami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę teraz położyć mojego diabła tasmańskiego. Jakbyś kochana chciała cos jeszcze wiedzieć to pisz. POtem tu wpadnę, to odpisze hurtowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiu-Gratuluje Mamusi ucałuj Emilkę .Cieszę się ,że mogłam w jakiejś części być z Tobą.Wpadaj ,kiedy tylko znajdziesz czas . Pozdrawiam wszystkie mamusie mamy coraz więcej rozpakowanych Pań i ślicznych zdrowych dzieciaczków . Pozdrawiam ja tradycyjnie robię weekend bez ciążowy .Czekam na koleżankę i robimy grilla jest piękna pogoda . Całuje i ściskam wszystkie maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechał ten mój typ z pracy ,przywiózł gruszeczki na przeprosiny, przeprosił tylko co z tego jak żal został po tym co palnął ,nie wiem może to wszystko przez te hormony? ciekawe co tam u Kasi ma ktoś do niej kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NIEZNAJOMA------------mi sie najbardziej podoba imię Hania i Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×