Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

U mnie juz po burzy;-) Dzisiaj ma przyjsc do mnie tesciowa, ciekawe, co powie o swoim wczorajszym zachowaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Dagar nie przejmuj sie tesciowa! To jest Twoj wybor! My chcemy nazwac syna Oskar i tez nie wszystkim sie podoba, moja mama kreci nosem. Ale mam to gdzies , to imie pasuje do nazwiska, mysle ze nie skrzywdze nim dziecka (mam nadzieje, chociaz znam kilka psow o tym imieniu :(:( A wlosow nie farbuje, przed ciaza przyciemnialam, ale mam naturalnie ciemne wiec nie widac odrostow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar--> twoja tesciowa jest tematem do napisania jakies ksiazki czy filmu :) Jak dla mnie jest niesamowita heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Jeszcze slowko ;) Lubila - ja caly czas pisze o jumper X. Zwykly jumper ma mniejsze kolka i plecaczek zamiast kosza pod wozkiem. Cala reszta chyba jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka------>napisze o niej ksiazke i zbije niezla kase.......ale mowie wam wczoraj to mi cisnienie podniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, dostalas wczoraj ode mnie maila? K_Z----wkurzaja mnie takie komentarze, przeciez to jest nasza sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa------> jezeli mam byc szczera, ja bym nie farbowala. W koncu nie wiadomo,jaki efekt sie uzyska.....mysle,ze teraz sa bezpieczne farby dla dzidzi,ale bym nie ryzykowała dla wlasnego dobrego samopoczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa moze udaj sie do fryzjera tam beda wiedzieli co robic, ja bym z farba nie eksperymentowala jesli mialby to byc jakis nowy kolor bo bym sie bala ze wyjde zielona :P ja akurat w tej ciazy nic nie robie z wlosami bo wrocilam do swojego koloru ale we wrzesniu mam zamiar zrobic styling bo robie go juz ladnych pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz od jakiegos czasu wrocilam do swojego koloru, na razie nie mam siwych wlosow, wiec moge sobie na to pozwolic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Gratuluje Was zdrowych dzieciaczkow. Ja mam polowkowe dopiero 17 czerwca i chyba zeswiruje do tego czasu :D Brzuszek troszke mi skoczyl, ale dalej jest malutki... i nie kopie :( Czasami czuje gilgotki, ale kopniakow niet :( Chodze do szkoly rodzenia i baardzo mi sie podoba. Nastepne spotkanie mamy z polozna grrr do tej pory staralam sie nie myslec o porodzie, ale chyba bede musiala teraz :D:D:D Tymczasem ---> pytalas sie o sklepy z wozkami. W Bielsku jest sklep Duduś tam jest dosc spory wybor http://www.dudus.pl/ strona nie jest imponujaca ale wybor spory i ceny chyba w miare, kupowalam tam pare prezentow: ciuszki, zabawki i ceny byly nizsze, wiec moze wozki tez. A drugi sklep MAAN ma 2 oddzialy w Bielsku, ul. Piłsudzkiego 27 i Tychach, al. Bielska 92C http://www.maan.bielsko.pl/ :):):) Jak to dobrze czasem zbierac wizytowki :D Zmykam kontynuowac przeprowadzke :) Trzymajcie sie cieplo, zagladne znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata spokojnie nie martw sie ze nie czujesz jeszcze wyraznych kopniakow ja w pierwszej ciazy dopiero w 22tyg poczulam dziecko i to delikatnie a dopiero w 24 czulam delikatne kopniaki, teraz choc to moja druga ciaza czasem caly dzien nic nie czuje dopiero wieczorem jak sie poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam cieplutko ja dzis sie czuje to kitu cały dzień jestem taka slaba brzusiowa czuła a jaki ten kolor sobie kupiłas? dagar ni przejmuj sie tesciawa nie ma gdzie juz nosa wsadzieć ;) a co do wózków to nie byłam jeszcze oglądac i nie mam pojecia co i jak. ja mam już kupione 3 kaftaniki rozm 62 i jeden super komplecik kaftanik koszulka czapeczka skarrpetki rozm. 56 jeszce kupie ze 3 kaftaniki o rozm. 56 bo dzidzia szybko wyrosnie z tego. a kopniaczki nie czuje codziennnie jeszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wrocilam do tego, co pisalam w sobote: \"Dzisiaj snił mi sie porod, ale taki bezbolesny i urodziłam córeczke W pon. sie wszystko wyjasni na USG.\" ale sie sprawdziło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja niestety jeszcze nie mam ani jednej rzeczy dla dzidzi aż jak tu czytam ile Wy macie to mam wyrzuty sumienia ze ja taka niezorganizowana jestem, ale po prostu mam ciągły remont który potrwa jeszcze nie wiadomo ile i nie chcę żeby te rzeczy się kurzyły i zawadzały ,tylko jak to potem wszystko zorganizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Hej dziewczynki :) Tak sobie poczytałam o waszych zakupach dla dzidzi i też stwierdzam, że w sumie pare rzeczy mam ale nie wiem co i nie wiem ile :) bo dostanę od siostry mojego narzeczonego. Wózek i fotelik już w sumie mamy też od siostry teścio odkupił :) a łóżeczko dopiero po narodzinach. Pozostają rzeczy do kąpieli takie jak wanienka itp. jak i higieniczne Zapisałam sobie jakie rzeczy ogólnie będą mi potrzebne i jaka ilość no i tak się załamałam, bo lista jest dłuuuuuuuuga i w sumie bez żadnych bibelotów, a same potrzebne rzeczy. Co do nudy to dzisiaj miałam sporo zajęć. Byłam rano u swojego dziadzia-lekarza :) dostałam oczywiście skierowanie jak zwykle na mocz no i po zapytaniu też morfologie :) dzisiaj ten lekarz to chyba był jakiś zakręcony, bo pisał skierowanie ale zapomniał wypisać na jakie badania :))) ale to chyba przez ta duszna pogodę hehhe :) Po wizycie udaliśmy sie z narzeczonym do jego domu gdzie mamy się dobudowywać no i trzeba było troche podwórko ogarnąć, bo ma geodeta przyjść mierzyć działkę. Tak więc całą działeczkę obleciałam kosiareczką i trawniki wyrównałam :) ze dwie godziny kosiłam :) ale chociaż trochę słońca złapałam, bo blada jestem. Co do farbowania włosów to radzę iść do fryzjera, mnie też kusiło żeby samej sobie nałożyć farbę, ale poszłam do fryzjerki i zrobiła mi fajowy balejaż i jestem zadowolona chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Dopiszecie mnie też do listy?? Skarpecia, 25 lat, 2 pażdziernik (chociaż pewnie 28 wrzesień :) :), Marcel :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Żabki:) U nas wszystko ok mała dziś mnie kopała tak fajnie że jej odpukiwałam a jak zapomniałam to kopała 2 razy:))) Ja już powolutku kupuję ciuszki mam kila par śpioszków i body i takie prześlicznie malutki skarpetki:)) BRZUSIOWA_CZUŁA Co do farbowania włosów to ja farbowałam na ciemny kolor u fryzjera ale zapytałam lekarza żeby być pewna nigdy nie wiesz DAGAR ma racje:)ale tak jak mówi mi się kolor przyjął i jest ok:) DAGAR kochanie GRATULUJE dziewczyneczki:* RENATIKA I K Z trzymajcie sie myszki nie dajcie się chorobie buziole:*:* SKARPECIA prosze:) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko ale dzisiaj piękny dzień się zapowiada:) Tak tu cichutko pewnie śpicie, ja się zerwałam i będę zaraz piekła placuszka z truskawkami mam straszną ochotę na taki z masą białą i galaretką. Kupiłam sobie śliczne białe spodnie biodroweczki bo we wszystkich tych ciążowych wyglądałam koszmarnie i mąż wczoraj zawiózł do mojej krawcowej żeby odpruła mi szlufki i wstawiła w pas żeby były dłużej a ona się go pyta czy nie chce żeby odpruć pasek i wstawić ten golf ciążowy, nawet nie wiedziałam że tak można.Potem do niej zadzwoniłam i okazało się że ona często kobietom tak robi, więc kazałam jej na razie zrobić jak ja chciałam bo chcę mieć spodnie na Boże Ciało a poźniej doszyjemy golf ale się cieszę bo spodnie naprawdę ładne.Cieszę się że są takie możliwości bo zmierzyłam tyle tych spodni ciążowych i wyglądałam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie:-) Mnie juz moja kruszynka wyrzuciła z łózka, bo była glodna,ale teraz zapewne sobie w moim brzuszku sniadankuje:-) Dzisiaj ide na badanie do mojej ginekolozki, odbiore badania krwi i moczu. Troche boje sie o wyniki moczu, bo ostatnio dopadały mnie te grzybice, a nie chcialabym sobie znowu czegos aplikowac.... Pozdrawiam was goraco, bo u mnie zapowiada sie goracy dzien. Lubila----> fajnie,ze mozna wszyc te golfy ciazowe. Ja na to nie wpadłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Mnie tez moje malenstwo obudzilo kopniakami. Czas na sniadanko! Tylko,ze mam lenia i nie chce mi sie wstac z lozka. Moze ktoras ma ochote mnie odwiedzic i zrobic mi pycha sniadanko??? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja tam jestem już po śniadanku a mobilizacją do wstania z łóżka są moje zestawy na egzamin...wczoraj zrobiłam sobie dzień przerwy w opracowywaniu to dzisiaj muszę nadgonić... Dziewczyny co do farbowania włosów to ja wstrzymywałam się w I trymestrze mimo, że nigdzie nie jest powiedziane, że to może szkodzić. Teraz już sobie pozwalam na farbkę ;) farbuję sama farbą Loreal Recital Preference i jestem z niej bardzo zadowolona :) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Dawno mnie już nie było. Wczoraj miałam usg 4d i będziemy mieli córeczkę. Jestem w siódmym niebie, a usg 4d to niesamowite przeżycie! Jestem w 21 tygodniu, a mała ma już 475 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune--> gratuluje! Jednak widac,ze chyba bedzie po rowno chlopakow i dziewczynek :) Perelka--> my to jestesmy biedne :( Ja tez siedze w materialach do egzaminu. A co Ty studiujesz? Wiem,ze to podyplomowka,ale z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) to widzę że dzisiaj wszystkie zostałysmy obudzone przez nasze kruszynki hehe :D ja wstałam jak mąż wychodził do pracy i poszłam jeszcze się zdrzemnąć, ale malutka tak kopała, więc wstałam zjadłam śniadanie i poszłam spać :) własnie teraz wstałam i widzę że babka koło mojego bloku sprzedaje truskawki, więc zaraz pędzę, bo wczoraj jadłam pyszną galaretkę z truskawkami i dzisja też muszę taką zrobić :) Lalune- gratuluje córci, moja tez była taka duża w 21tc, a teraz jestem w 23 i pewnie waży dobre ponad 500g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune -> gratuluję córeczki! Renatinka -> ja robię podyplomówkę z rachunkowości, jest mi ona potrzebna do zdobycia licencji księgowej i wymyśliłam sobie, że zdobędę ją jeszcze przed urodzeniem dzidziusia ;) a Ty co kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×