Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość K_Z_
hehe no moze ;) tak sobie tlumaczmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!! Ale sliczna posciel!!! Mozna normalnie zwariowac :) Ja do tej pory bylam napalona na nastepujace : zielony kwiatek (ewentualnie niebieski) http://allegro.pl/item650908278_6el_eksluzywna_posciel_120x90_piekna_20_wzorow.html albo tutaj biala: http://allegro.pl/item651928046_6_cz_posciel_100x135_z_aplikacja_matex.html uwielbiam proste i sliczne :) Kupujecie baldachimy? Bo ja chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest taki wybór że aż głowa boli...trudno będzie mi się zdecydować, ja raczej baldachim kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam przekonana co do baldachimu, dopóki nie zobaczyłam u koleżanki jak to ślicznie wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
ja tez nie chcialam, ale moj M. chce ;) Niech ma, a co:) Tez uwazam ze to niepotrzebne, i kurz zbiera.... No ale zamowilam! Ja lubie calkiem proste, z delikatnymi pojedynczymi haftami czy wzorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Renatinka a te Twoja z pierwszego linka zamierzam kupic na zmiane... tzn tylko poszewki same. super jest! ale na razie czekam na ta zamowiona zeby zobaczyc czy kolor (chce tego kwiatka ecru) bedzie pasowal do oslonek, baldachimu itp z tego zamowionego kompletu (zamowilam lososiowy) Chyba lekka przesada sprawdzac takie rzeczy ale nudzi mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z to zadna przesada!!! To wazne decyzje!!! Hihihi Jest taki wybor pieknych rzeczy dla dzidzi,ze szok! Oczoplasu juz dostaje. No ale jeszcze nic nie kupuje, bo chce miec najpierw pewnosc co do plci. W poniedzialek sie chyba dowiemy :) Ale i tak mysle o tym,zeby kupowac w kolorach zielony albo ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba z linka twojego K-Z ten ostatni komplet- chmurka ciemny beż :) śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pokoik dziecięcy zrobiony prawie na niebiesko :P a będzie dziewczynka (chyba że się coś zmieni) ale ja uwielbiam ten kolor...no i kto powiedzial że dziewczynka musi być w różu? :) myslę że jej się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela--> ja tez mam pokoik dla dziecka pomalowany na niebiesko :) I tez podobno ma byc dziewczynka. Ale patrzac na to,ze niebieski to ulubiony kolor i moj i meza, to dzieciatku tez sie chyba powinno spodobac :) Ale i tak na razie przez pierwszy miesiac, dwa chce miec dziecko u siebie w sypialni, zeby nie latac po nocy za daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Eee dziewczynka wcale nie musi byc w rozu! Gorzej chyba chlopiec w rozu by sie prezentowal ;) Nasz synek bedzie z nami w sypialni na razie - sciany mamy pomaranczowe, dlatego wybieram takie kolory. Poza tym chyba rzeczywiscie takie kolory sa bardziej bezpieczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- :) ja mam tapety w niebieskie delfinki, zasłony niebieskie i firanki w goffyego i myszkę mickey z niebieskimi akcentami, posciel może kupię w bezu, mam nadzieję że bedzie pasować i już nie bedzie tak niebiesko :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdecydowalam się jednak póść na usg 4d ;) umowiłam się na poniedziałek na 17:00 (nagranie na płytce, zdjęcia) koszt 200zł. Idę do tego samego doktora co byłam w 13 tc. Myslę że wtedy dowiem się czy na 100% mieszka sobie u mnie córeczka :) a poza tym niech dokladnie zobaczy czy z mala wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
No, powodzenia mamuśki! Naprawdę warto zrobić 4D - wrażenia niesamowite! A ja właśnie dostałam paczkę z kocykiem i prześcieradłem dla synka tralalala :) Fajny ten kocyk: http://allegro.pl/item656977419_kocyk_z_grubego_polaru_90x110_gratis.html Zamowilam kremowy,ale wogole nie wyglada jak na zdjeciu i raczej nie zgadza się z opisem - ale jest o niebo ladniejszy! Jasnokremowy, z delikatnym wyhaftowanym misiem ma srodku - cieniutki polar - i tylko 9,50! Ja zamowilam jeszcze prześcieradlo frotte za 9,50 (tez taniocha) w kolorze ecru - i koszty przesylki sie rozlozyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nie odpoczywam cały czas w pracy :D. Ja też bardzo tyję i na plusie mam 8kg. Bardzo mi też puchną nogi i ręce . Przez przypadek kupiłam buty nr. za duże i teraz są w sam raz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie 4kg na plusie i mam nadzieje ze tak wolno bedzie szlo;) ja baldachim mam po synku ale raczej nieprzydatny on jest, tyle tylko ze ladnie wyglada ale to dla naszej przyjemnosci nie dla dziecka i chyba go nie zaloze bo strasznie zbiera kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam pościel feretti bakteriostatyczną - jest boska. Mam też juz kocyk i łóżeczko. Praktycznie brakuje mi tylko wózka i kilku ciuszków. Zastanawiam się nad kolorem wózka. Albo zielony albo fiolet z różem. Już nie mogę się doczekać! Okres ciąży jest naprawdę wspaniały i niesamowity pomimo niektórych dolegliwości. Jak zobaczyłam kruszynkę jak uśmiecha się w moim brzuszku to najpiękniejsze uczucie w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 4kg na plusie :) malgorzata - na polowkowym bylam u dr milejskiej-lewandowskiej ja jeszcze za posciela sie nie rozgladam,narazie myslimy jak by tu pokoik zagospodarowac dla dzidzi i na jaki kolor sciany pomalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było więc teraz nadrabiam :-) gratuluje pociech !!!! Angela24---- mój dzidziuś równiez często przestaje kopać jak mąż kładzie rękę :-) Renatinka- dobrze że się już lepiej czujesz, co do baldachimu mimo wartości estetycznej chyba sobie darujemy przez ten kurz Jesteśmy już po badaniu połówkowym, potwierdzone że chłopczyk i chyba już na 100% bo wszystko było widać!! Szymuś ma już 572g a jego mama przytyła już 11,5 kg :-) Lekarz wysłal mnie na zwolnienie bo brzuszek mi troche opadł, powiedział że mam się nie martwic ale zdecydowanie odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Hej dziewczynki jak Wasze samopoczucie?? Widzę, że naprawdę sporo już dla swoich pociech macie pokupowane :) Ja się obawiam, że mogłabym przegiąć z tymi zakupami, bo wszystko jest taaaakie słooodkie :) Wiecie co do tycia to powinnyśmy ie cieszyć, że chociaż teraz możemy sobie pozwalać na dogadzanie :) i tak będziemy rozsły i tak :) ja tam przestałam się martwić w szczególności, że mój narzeczony (niebawem mąż :) ) wcale nie stroni od moich kształtów wręcz przeciwnie, bardzo mu sie podobają :) Trzeba znaleźć pozytywną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
A jedyne co mnie męczy w ciąży to kłucie pod żebrami z prawej strony, uczucie ciągłego pełnego brzucha, pomimo, że aż tak dużo nie jem i co mnie martwi troszkę to opuchlizna nóg, bo ostatnio to kostek nie miałam. Też macie coś takiego?? Czy tylko ja jestem taka dziwna?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kochana 👄 JA też się nie przejmuję zbytnio, że rosnę :-p Mój mąż też zachwycony :D No i zostałam sama, mój michu wyjechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kłucie w żebrach normalne, też tak mam :-) Moja mama mi mówiła, że się żebra rozpychają i niestety będzie boleć, ale trudno, najważniejszy maluszek niż jakiś tam ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
No ten ból to taki uciążliwy jest trochę, bo nawet posiedzieć nie mogę :) Nawet teraz czuję, a na dodatek mały jeszcze chyba rączki wkłada pod te żebra :) Ale chociaż psychicznie lepiej sie czuję, że nie tylko ja mam takie ekscesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Ci powiem, że na początku nie wiedziałam o co chodzi, już myślałam, że to serce :D i tak się dołowałam hehe A niby to dopiero początek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×