Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

HEJ :) ja dzis po usg polowkowym wszystko ok :) jedynie w lewej komorze widoczny maly white spot,tak jest na opisie,lekarka tlumaczyla ze to jakie odwapnienie,ktore zanika ze wzrostem hmmm sama nie wiem,ale oby zniknelo dzidzia wazy 489g i jest sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI--. gratuluje malenstwa. Plec potwierdzona? Miejmy nadzieje,ze lekarka ma racje i ta biala plamka szybko zniknie i o niej zapomnicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
{Mery} dobrze, że krwawienie ustało. Czy wiesz co było przyczyna? Ja też miałam ale w 10-tym tyg. Do tej pory nie wiem dlaczego. Na wypisie ze szpitala mam diagnozę: poronienie zagrażające. Mnie synek kopie raczej rzadko, najczęściej gdy mu ciasno albo wieczorem jak położę się na plecach. A tak wogole to krzyz mnie boli coraz bardziej, az boje sie pomyslec co bedzie pozniej.... Wydzieliny z piersi nie zauwazylam, boje sie nawet czy bede miala pokarm ze wzgledu na maly biust...Ale ponoc to nie zalezy od rozmiaru. zobaczymy Juz bym chciala miec ta dzidzie, nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z-------> nie martw sie,ja tez mam mały biust, nadal chodze w biustonoszach sprzed ciazy;-) SURI-------> jaka płeć???? Gratuluje zdrowej dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plec poraz kolejny potwierdzona w opisie bylo "genitalia meskie prawidlowe" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kolejny fajny i zdrowiusi facecik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dagar :) bedzie miala Twoja dziewczynka w kim wybierac,bo urodzaj na chlopakow :p NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303..22............1pazdziernika......Blanka. ...... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Skarpecia........25...............2 pazdziernika......Marcel........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk K_Z_...............27...............4 pazdziernika.........chlopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... anas1988........ 21 ...............6pazdziernika......Hubert Angela24..........27..............7pazdziernika.......Ma rtynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika....dziew czynka 98% Lalune.............27.............19 października.......Amelia... SURI.............30...............22pazdziernika........ Dawid........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika........Rafał, Tomek .. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ Marta24.10........22...........24października.......syne k......... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
WITAJCIE KOCHANE. Dawno mnie nie było i musialam nadrobic zaległości. Gratuluje zdrowych pociech;) Ja dziś byłam u mojej gin. dostałam zwolnienie do 08.07;):) jak dobrze:) Oraz skierowania na morfologie,glukoze;/ i mocz. Badania krwi i moczu bardzo dobre. Tylko dzis ciśnienie mam wysokie 138/86 i głowa mi pęka od rana. Więc gin. kazała mi mierzyc rano i wieczorkiem cisnienie i jak bedzie pozyżej 140/90 to mam do niej przyjść. Kurcze troche sie przestraszyłam bo jeszcze powiedzialam jej że wylatuje pod koniec czerwca do Egiptu i mnie troche zganiła i przed wyjazdm mam sie jej jeszcze pokazac. Kurcze jak bym nie miala wykupionych wczasów to bym pewnie sobie odpouściła. A to pech..... i teraz się martwię co tu robic. Może przejdzie? Pierwszy raz mi tak skoczyło cisnienie -moze od pogody? A maluszek dzis też bryka jak oszalały. W poradni to juzmyslałam że wyskoczy z brzuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Kochane żegnam sie dzis z wami bo jutro z samego rana wyjeżdżam na działke i wróce w sobote. Pewnie bedę miałam co czytać jak wróce:) Miłego weekendu brzucholki;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta--> odpoczywaj sobie :) Moze zlapiesz troche sloneczka, chociaz zapowiadaja pogode do bani na ten weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no to gratulacje Dawid ładnie:) A,kto Cię badał o co chodzi z tymi wynikami ?No na pewno nic poważnego kazała powtórzyć? Masz na płytce małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta odpoczywaj teraz ile się da później nie wiadomo jak będzie . Jaką ja mam potworną zgagę cały dzień nic nie pomaga i zaczynam puchnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery a może Ty masz mięśniaki i mnie też nie widzieli na zwykłym usg i badaniu wewnętrznym. Dopiero na badaniach prenatalnych wypatrzyli dziwnie się umiejscowił ,bo po zewnętrznej stronie szyjki macicy i dlatego jest niewidoczny a jest spory ma 7 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie:-) Widze,ze juz swietujecie i weekendujecie:-) Udanego wypoczynku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witcie słonecznie i weekendowo bylam wczoraj na wizycie u swojego lekarza dzidzia waży 600 gram 23 tc i ma wszystko na swoim miejscu:) tylko ze ja nie czuje ze mnie tak bardzo kopie i sie boje.a wasze dzidzie bardzo kopią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie deszczowo:( i moj synek dalej chory w nocy mial wysoka goraczke tak ze ja bylam cala mokra od niego i dalej strasznie kaszle:( renatinka dzieki za ta strone musze wyprobowac babcinych sposobow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia moje dziecko tez mocno nie kopie czuje ruchy ale delikatne nie sa to kopniaki takie silne jak przy pierwszym dziecku moze sie jeszcze rozkreci,a moze bedzie spokojniesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dzieciatko dzis przechodzi sama siebie :) Tak sobie baraszkuje w brzuchu,ze az mi pepek skacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- to u mnie dzidziolek też wariuje, a wczoraj mąz wreszcie poczuł takiego kopa! :) bo zawsze malutka przestawała kopać jak tatuś głaskal brzuszek (jak na zlośc) ale wczoraj dawała popis i mąż był w siódmym niebie :D Dziaij od rana mała jakoś bardzo nisko sobie siedzi i kopie jakby w szyjkę macicy...ech to już nie jest takie przyjemne, ale zdrzemnęlam się trochę i chyba znowu się przekręciła, bo już tak nisko nie kopie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nudy dzisiaj :( Ja tylko chcialam sie pochwalic, ze w koncu lepiej sie czuje. Jutro ide do kontroli,zeby sprawdzic,czy jest jeszcze we mnie to paskudztwo. Ale przynajmniej juz tyle nie kaszle :) Dzieki temu dzieciaczek ma troche spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam kochaniutkie:) SURI----->gratuluję małego mężczyzny:) DAGAR------> ja również mam już mleko tzn.nie do końca mleko ale coś podobnego moja pani doktor powiedziała mi że to na razie nazywa się "siara" Byłam u lekarza na kontroli i pani doktor słuchała serduszka i mała ją skopała zabawnie było:) no i ciesze się bo w końcu przytyłam.Ciszę się bo jak na razie waga szła w dół i od początku ciąży przytyłam 3,5 kilo dziwnie to brzmi ale się cieszę bo już myślałam że jest coś nie tak a tu proszę jaka niespodzianka:) Pozdrawiam:)buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nudno tu... :) A u mnie zimno i deszczowo bbrryyy Ale mezus wraca z delegacji!!! Huraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
czesc dziewczyny! wiecie co... jeśli mowa o tyciu - dzisiaj weszlam na wagę.... już 9 kilo na plusie!!! Boje sie co bedzie dalej. Poza tym zaczelam puchnac - mam wielkie stopy i nawet musialam obroczke zdjac :( Czy slyszalyscie cos moze czy niedoczynnosc tarczycy ma jakis wplyw na porod? Mam to paskudztwo i nie wiem czy czeka mnie cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×