Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Cześć mamuśki dzisiaj rano tak się wystraszyłam że szok nagle mój brzuch zrobił się w jednym miejscu taki nabrzmaiły i wypchnięty że aż mnie zabolało ale zaraz zobaczyłam że to moja dzidzia, naprawdę cudowne, zaczęło tak dzieciątko intensywnie i długo kopac że cały dzień poźniej o tym myślałam, już przez te14 lat zapomniałam jakie to piękne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
To fajne uczucie jak maluszki tak się kręcą :) mnie czasami kopie, a czasami mam wrażenie jakby mały się przekręcał i napierał na przednią część brzucha :) naprawdę dziwne uczucie, ale jakie radosne hehe No i jak napisała brzusiowa czuła byle bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Zrobiłam sobie dziś wypad do Bielska do Dudusia pooglądać wózki. Koszmarne korki wszędzie ale do dotarciu na miejsce wybór był całkiem, całkiem nie powiem a obsługa bardzo fachowa. Niestety wyjechałam jeszcze mniej zdecydowana niż przed przyjazdem. Niestety coś za coś: jak wózek lekki i mały po złożeniu to nie ma amortyzacji, albo ma bardzo nędzną, jak ma amortyzację to z kolei ciężki jest i duży. Chciałam zobaczyć X Landera, ale obsługa odradziła mi go z powodu bardzo dużej awaryjności i kiepskiego serwisu (3 tygodnie oczekiwania). Zachwalali za to Tako Jumpera - mało awaryjny i wypasiony za przystępną cenę. Chętnie zobaczyłabym jeszcze Boldera, ale w Dudusiu nie mieli. Coś mi się wydaje, że prosty zakup wózka wcale taki prosty nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam wcześniej, że pierwszy raz to się przestraszyłam hehe Ale tak bardzo kocham to maleństwo, że im więcej się kręci, tym bardziej bym chciała przytulić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Kurcze jak ja sie cieszę, że nie muszę wybierać wózka :) ja zdałam sie juz na wypróbowany po narzeczonego siostrze :) podoba mi sie , bo ma dodatkowo nosidełko które można wsadzić na stelaż i nie zakładać gondoli. Kolor praktyczny, bo granatowy z jasnym środkiem. Ale wydaje mi się, że trzeba bardziej dosotosować wózek do swoich potrzeb. Bo niektóre kobiety potrzbują składanego do samochodu i do małego mieszkania, a drugie z Innymi bajerkami na długie spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
brzusiowa czuła -> u mnie narzeczony sie wystraszył jak pierwszy raz poczuł dzidzie :) ja mogłam sie przyzwyczaić, bo ruchy odczuwałam stopniowo od delikatnych w 17 TC do obecnych :) A mój Mariusz zawsze jak chciał poczuć to niunio przestawał sie ruszać (chyba czuł rękę ojca :) ) Kiedyś wieczorkiem jak oglądaliśmy telewizję to trzymał rękę na moim brzuchu i niunio akurat dość mocno podskoczył, nie widziałam bardziej wystraszonego i szczęśliwego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mężuś to nie chciał na początku, bo się bał :D Teraz już tak chętniej hehe A dzisiaj przed samym wyjazdem położył głowę na brzuchu i akurat maleństwo się ruszyło i słyszał jak pływa i woda bulgocze :D:D:D:D:D Idę spać kochane brzucholki, do jutra pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Witajcie kochane brzucholki. Wróciłam z działki bo pogoda paskudna leje od rana i zimno. Więc nie bede marzła;) Widzę że zakupy pełną parą. Ja mam tylko parę ubranek i łózeczko(kołyskę) Postanowiłam ze po przyjeździe z w czasów zaczne wszystko kompletowac i szykowac pokoik. Juz wiem w większości jaka chcę pościel: http://www.allegro.pl/item654278083_posciel_4_elementowa_drewex_hippo.html Jaki wózeczek i jak ma wygladać pokoik dla mojego synusia;) Ja juz tez na plusie z wagą +10kg:/ Cóż potem bede sie meczyc by to zrzucić;)mam nadzieje ze bobas mi pomoze i wyciągnie troche ze mnie. wkoncu to jego zasługa;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Czesc dziewczyny, a ja jestem choraaaaa, wyprobowalam juz wszystkiego - homeopatii, cytryny, miodu, czosnku, lipy itp.... ale zamiast lepiej jest coraz gorzej. Nie bylam u lekarza bo myslalam ze sie sama wykuruje, ale jak tak dalej pojdzie to chyba bede musiala pojsc, bo mnie kaszel udusi. Wolalabym uniknac antybiotykow, no ale jak trzeba...:( Boje sie ze synus tez odczuwa jakos ta chorobe. A mnie synus kopie bardzo delikatnie, nic mnie (jeszcze) nie boli. Ale rzeczywiscie - im bardziej kopie tym bardziej chcialabym go juz przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj okropna pogada, wieje, pada :O a myslałam że pójdę z mężem na jakiś spacerek nad staw, a tu zonk! mnie żebra nie bolą, ale martwi mnie to że od 3 dni w nocy drętwieje mi lewa reka...może dlatego że dumzo spię na lewym boku, ale to jest okropne uczucie, jak wstaje to z 15 minut trzyma mnie zdrętwienie i boli strasznie...w czwartek mam kolejną wizytę u ginki to zapytam o to. Pozdrawiam weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda do bani, całą noc lało i teraz też :( A mam tyle prania, że szok i będę musiała wieszać w mieszkaniu ehhhh Mężuś dziś wraca już :D Miłego dzionka kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! u mnie to samo...szaro, buro i leje... chyba zaraz usnę... mnie szkrab już nieźle kopie ale na szczęście nic nie boli jak na razie ;) żebra też mnie nie bolą, zobaczymy co będzie dalej... Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, mi kiedyś drętwiały ręcę z powodu braku magnezu. Ja jestem już zdecydowana na x-landera xa tylko jeszcze nie wiem czy kupić zielony czy fioletowy z wersji limitowanej. Tak naprawdę to sądzę, że nie ma wózka idealnego. A o tym słyszałam od znajomych same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! K_Z--> wiem,co czujesz. Ja tez sie wkurzalam,ze nic nie dziala, no i powiem Ci,ze bardzo dobrze,ze poszlam do lekarza. Dzis koncze antybiotyk i czujesie juz prawie normalnie. Ale kaszel to nie przelewki w ciazy. Jak kaszlesz,to napinasz miesnie brzucha i nawet moze to wywolac skurcze. Mnie tez tak postraszyla moja gin, no i zdecydowalam sie na antybiotyk. Juz mnie wszystko bolalo od kaszlu brzuch tez. A teraz od razu widze,ze dzidzia szczesliwsza, bo ruchliwa jak nie wiem co!! A mi tez dretwieje reka w nocy :) Ale to tez podobno normalka :) Brzusiowa--> u mnie wczoraj tez maz polozyl glowe na brzuchu i slyszal,jak dzidzia sobie plywa. My niestety nie mozemy tego uslyszec :) Ale za to czujemy kazdy ruch :) No i na zakonczenie tej sesji dostal kopniaka w czolo, a potem w nos ) U mnie tez pogoda masakryczna. Zimno i pada, i zimno i pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda straszna, a ja mam dzisiaj wesele koleżanki i letnią sukieneczkę:( Dziewczyny Wy też macie czasem takie kłucia w boku, bo wczoraj wieczorem tak mnie bolało, że nie mogłam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetkaa
dzień dobry czy któreś z was dziewczyny twardnieje brzuch czasami?tzn napina się macica?2 dni temu byłam na wizycie,wszystko ok a zaraz po poczułam,ze brzuch mi twardnieje tak kilka razy na dobę.Boje się,bo to chyba za wczesnie.Nie wiem co robic,dzisiaj sobota,mojego lekarza nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetkaa
wiem,pewnie te skurcze.Ale nie za wcześnie?to 24 tydzień.Kupiłam magnez i zaczęłam brać.Chyba poczekam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki ;) Przepraszam ze sie wtracam w Wasz topik ale tak sobie czytam...i sie rozczulam :) Całlkiem niedawno tez chodziłam z brzuszkiem i miałam takie same problemy i rozterki jak Wy :) I jesli moge to chciałam Wam poradzic :) 1.Pisalyscie o poscielkach MAMO I TATO szczerze polecam mam i jestem bardzo zadowolona :)Mój synus tez :) 2.Kochane z bolami to dopiero poczatej jest...teraz juz bedzie coraz gorzej...MAŁO POCIESZAJACE ALE PRAWDZIWE :) I ruchy maluszka ciesza...ale potem beda Was irytowac :) Zobaczycie...ale i tak sa piekna sprawa :) 3.Te których to pierwsza dzidzia... Ilebyscie nie przeczytały w gazetach internecie...to jak juz sie maluszek pojawi to SIE JEST "zielonym"nagle NIE WIE SIE NIC!!!!WIEM PO SOBIE :) Myslałam ze jestem swietnie przygotowana a tu nagle MACIERZYNSTWO MNIE ZASKOCZYŁO...ale najgorszy pierwszy miesiac pozniej jest juz coraz lepiej I najfajniejsze jest to ZE MAMA zawsze wszytsko zrobi najlepiej :) Cudowne uczucie...bo malenstwo uspokaja sie w ramionach mamy momentalnie :) Pierwszy swiadomy usmiech jest cudowny...kiedy malec je i patrzy Ci w oczy... Kurcze dzieczyny...jak moj synek pierwszy raz odpowiedział usmiechem na mój usmiech...zaczełam płakac strasznie płakac to BYŁO CUDOWNE :) A teraz jak gaworzy smieje sie...choc nie wiem ja jestem czasem zła na niego...jak sie usmiechnie to wymiekam :) JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA WTRACANIE SIE...ale nie mogłam sie powstrzymac :) ZYCZE Wam kochane duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i poniewaz BEZBOLESNY poród nie jest mozliwy....to zycze chociaz SZYBKIEEEEEEEEEEGO :) (mój trwał 4 godzinki i mimo NIESAMOWITEGO BÓLU.... :)to teraz swtwierdzam ze moge RODZIC DZIECI....byle szybko...bo sprawiaja tyle radości...i sa CUUUUUUDEM :) POZDRAWIA WAS KWIETNIÓWKA 2009 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: ŚPIJCIE KOCHANE ILE MOZECIE I POKI MOZECIE :) no CIESZCIE SIE sam na sam z mężem...bo te chwile juz nie wróca :) Wspomnicie moje słowa....kiedy...po "grze wstepnej" usłyszycie PŁACZ...RYK...HISTERIE :) I niestety trzeba będzie WSTAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAja86 hehe zgodze sie z toba pamietam jak synek byl malutki moze dwa miesiace mial my tu z mezem sie\'przytulamy\' a tu nagle rykkkkk:D i to prawda ze chwile sam na sam juz nie wroca ja zaraz na egzamin do szkoly pedze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Dzieńdobry dziewczynki :) u mnie też pogoda nieciekawa bo pada i zimno, ale ja mam ciekawe plany na dziś więc się nie łamie :) W końcu mam weekend tylko z moim naj :) tak więc a propos tych wspólnych dni to ja sobie to wprowadzam dziś w czyn :) tzrba korzystać hehe :) Życzę Wam dziewczynki słonecznej pogody ducha w te brzydkie i mokre dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatinka} ale się uśmiałam :D Ja też miałam wczoraj nadzieję, że mąż dostanie porządnego kopniaka hehe, to jest taaakie przyjemne :) {Agatek-gagatek} POWODZENIA!!! Mi nie drętwieje ręka, ale magnez biorę, bo gin stwierdziła, że brzuszek był trochę za twardy i przynajmniej mi skurcze łydek w nocy minęły, bo to była moja zmora :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam dylemat tako jumper czy x lander , w tako jumper jakoś kolory mi nie podchodzą i już całkiem zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Dziewczyny, ja już zgłupialam, czy kupować wózek przez internet, z allegro? A co jak się coś zepsuje, będę musiała to znów odsyłać? Gdybym w kupiła w sklepie to bym go do sklepu odwiozła i już, a oni by się zajęli naprawą. Sama nie wiem, na allegro tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_z tak naprawde z naprawa wozka i tak zazwyczaj trzeba czekac nawet jak kupisz w sklepie bo oni odsylaja wozek (bynajmniej u mnie w miescie) ja na allegro nie kupie ale z takiego powodu ze ja musze wyprobowac wozek \"na zywo\" pojezdzic nim, zobaczyc material itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczynki, Wy już jesteście ciężarne, to możecie co nieco pwiedzieć. Dziś mija mi 53ty dzień cyklu (zwykle mam 26-30dniowe) a okresu nadal nie mam. Zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły negatywne, ale od czasu do czasu plamię na brunatno:-O Nie bolą mnie piersi, nie boli głowa ani kręgosłup. Nie mam mdłości, nie wymiotuję, nie kręci mi się w głowie, nie odrzuca mnie od niektórych potraw ani nie jestem wrażliwsza na zapachy:-O Czy mimo to, mogę być w ciąży, tyle, ze takiej \"bezobjawowej\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ cała ta sytuacja wydałami się już bardzo dziwna, w środę byłam umówiona do lekarza. Na godzinę przed wyjściem z domu, zaczęłam trochę krwawić. Pomyślałam sobie, że wreszcie dostałam @, więc odwołałam wizytę, żeby nie zawracać niepotrzebnie głowy i wiecie co? Na tym krwawieniu skończył mi się "okres" :-O Dziś sobota, a ja "suchutka i czyściutka", zero krwawienia i plamienia. Zwariuje normalnie! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×