Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzuciłem dziewczynęęęę

Rzuciłem dziewczynę bo była całkiem płaska.

Polecane posty

Gość karola 22 aazz
hmmmm, no to niezle. Ale pamietaj ze nie jedna wolala by oddac piersi zeby miec ladna fogurę i twarz , tak jak mowiles ze ona miala. Kiedys mozesz żałować, no ale skoro podjełes taką decyzję a nie inną to powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłem dziewczynęęęę
Nowa: mam po raz 10 Ci powtórzyć, że nie chodzi o małe czy mniejsze, ale o BRAK. Powtarzam. Nie chodzi o małe czy mniejsze, ale o BRAK. Sorry, za złośliwość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 22 aazz
nie denerwuj sie :P dla tych ktore piersi posiafdają albo mają chociaz male to jest to w ogole nie do pojecia że da sie miec jeszcze mniejsze , albo kompletny BRAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
Nie jestem juz młodą kobieta ale podoba mi się Pan o pseudonimie "coheed"'.Kilka zdańn i wiem z kim mam przyjemność. Mądry chłopak. A Ty autorze...........pomyśl teraz, bo może być za późno kiedyś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam miałem gorszy problem, bo dwa razy spotkałem dziewczyny bez łechtaczki. I jak tu takiej sprawić orgazm łechtaczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa w miescie prawdziwa (polikarpentia007@interia.eu) nie to nie jestem ja ale mam identyczna figure jak ta dziewczyna Też taką wysportowaną? A Jaką tważ i ile lat? Ale jestem wścibski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i orgazmow nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuyyryriyir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wndaetafg
a jak dziewczyna rzcilaby faceta bo ma 5 cm to pewnie wszystkie by mowily ze dobrze zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
Boże dziękuję CI, że nie trafiłam na takiego faceta!! popełniłabym samobójstwo .... sama wyglądam jak dziecko z pierwszej klasy szkoły podstawowej :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( na szczęście dla mojego mężczyzny to nie jest powód do wstydu, jeśli ktoś ma się wstydzić tego - to tylko ja:( ale ciekawa jestem co tak na prawdę myśli patrząc na normalne klatki :( czy współczuje mi w tajemnicy? czy wyobraża sobie, że coś mam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
coś Wam jeszcze napiszę! gdyby ludzie nie komentowali i nie wyśmiewali niedoskonałości innych osób, to świat nie był by tak przykry! jedna gwiazda wypisuje tu na forum jakiego to super biustu się dorobiła przez lata dojrzewania! ciesz się nim sama ze swoim facetem w sypialni a nie obnoś się i nie potępiaj kobiet, które miały mniej szczęścia! Podam prosty przykład! mój były pracodawca obnosił się swoim bogactwem - jaki to on jest super! ma kasę świetne ciuszki panienki wokół siebie! ruchacz pospolity! nie raz słyszałam epitety pod swoim adresem - jakie to mam malutkie cycuszki - jakbym poddała się operacji to umówiły się ze mną! i wiecie co! któregoś dnia doszły mnie słuchy, ze miał zmiany na napletku i są podejrzeniem raka prącia! do dziś walczy z chorobą! tak więc żyjcie tak aby nie robić krzywd innym ludziom! bo nigdy nie wiadomo co WAS czeka. Z poważaniem DECHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja ;) dziewczyny czy wy nie widzicie ,że ktoś zakłada takie tematy żeby się z wami podrażnić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uahahha
hahaha jaki temat ;D ten chłopiec chyba ma z 15 latek ;D boooże żal takich niedojrzałych chłopców :D ale szkoda mi dziewczyny że traciła czas na takiego fr*jera :/ powodzenia mu życze z takim myśleniem. będzie KOCHAŁ swoją dziecyznę za cycki :) sory, będzie kochał cycki dziewczyny :)) żal, dobrze że mój facet jest dojrzały i normalny i akceptuje pewne mankamenty urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kraków
Pierdolenie. Faceci uwielbiaja male jak i duze piersi, jak dziewczyna jest ladna, zgrabna i fajna to rozmiar piersi nie gra tu zadnej roli, no chyba ze jest zupelna deseczka, w takiej sytuacji mozna jej zaoferowac operacje uwielbiam male piersi, mysle ze topik zalozyla jaka zazdrosna suka z cycorami obrzydliwymi do pasa bo trzeba byc idiota zeby pisac ze male jest brzydklie zawistym, zakompleksionym brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorde
koles, jestes debilem, zostawiłes dziewczyne za małe (czy jak tam mowisz brak)piersi? moze to i dobrze da niej bo zadna dziewczyna nie zasługuje na takiego kretyna. Jeszcze piszesz o tym na jakims babskim forum? Jestes idiotą - to moja odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdsgsg
Mam 16,5 lat i penis 12 cm :( czy jest mozliwosc ze uroscie do 15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa bez biusta
a ja też mam taki problem, i wiele razy miałam z tego powodu nieprzyjemności... Wiem jak to jest, bo nawet w szkole wszystkie dziewczyny nosiły staniki, bluzki z dekoldami, a ja musiałam zakładać bluzy, nawet jak było gorąco, żeby nikt nie zauważył że stanik odstaje... teraz mam to samo... nawet koostium mam push up;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak stanik może odstawać?
Nawet facet może założyć stanik w taki sposób, żeby zrobić sobie tak zwaną kreskę. No, chyba, że naprawdę ma się tylko skórę i kości. Ciało jest giętkie i po to są staniki push up, żeby wygarnąć trochę ciała spod pachy i tam wsadzić. Nic nie powinno odstawać, a już na pewno nie, jeśli dziewczyna ma choć 10 cm. różnicy pomiędzy tym co w biuście, a co pod nim. Wiem, bo sama tyle mam i mogę sobie chodzić w jakich bluzkach chcę, każdy dekolt da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes idiota skoro na drugi raz nie bedziesz kochal laski tylko bedzie ci zalezalo na tym zeby szpanowac na ulicy to nie chodz z taka, ktora cos do ciebie poczuje. Kazdy ci powie, o ile to nie prowokacja, ze jestes kretynem, laska miala szczescie ze z nia zerwales takiego debila jak ty na oczy nie widzialam w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do inteligentnego Autora... Szczerze, to nadal cię nie rozumiem. Pomimo przeczytania wszystkich Twoich wypowiedzi, stwierdzam, że jesteś niedojrzały i samolubny, pomimo Twojego wieku, który sugerowałby co innego. Zdrowie dziecka wymówką? Myślisz, że w jakim my wieku żyjemy?! To nie średniowiecze! Pomimo tego, że kobieta ma mały biust nie musi urodzić ci chorego dziecka. Jest opcja zrobienia badań, opieka lekarska etc. Sam najpierw powinieneś zrobić takie badania, jak już ktoś napisał. A nuż wykażą, że to TY masz problemy i to nie tylko z głową. A jeśli boisz się, że ma jakiś niedobór hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogłeś ją grzecznie poprosić, aby takowe badania zrobiła-w najgorszym przypadku zlecono by jej kurację hormonalna. A jeśli rozmiar biustu Ci przeszkadzał, bo to moim zdaniem główny powód dla którego ją zostawiłeś, to mogłeś jej zafundować operację plastyczną. I problem rozwiązany, bądź zafundować powiększenie Macrolane (naturalne) skoro sylikon ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmienie piersią przy małym biuście/braku biustu, problemem? Udowodnione naukowo,że to nie problem. Chyba,że nie ma w ogóle gruczołów piersiowych, wtedy to już o czym innym mowa (można je samemu wyczuć),a karmienie dziecka butelką wcale nie zrobi z niego kaleki. Wracając do biustu, podczas karmienia nabiera on obfitszych kształtów...napisze prostszymi słowami, abyś zrozumiał, ZWIĘKSZA SIĘ- czyli staje się większy na czym ci tak bardzo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×