Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Walczę z buzią prawie rok po nieudanych zabiegach i kiepskim kwasie hialuronowym. Dałabym wiele, by wrócić do czasu przed. Wydałam mnóstwo pieniędzy, by to świństo usuwać z twarzy i nie wiem, czy wyjdę z tego. Dodam, że robił to lekarz, nie pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy w okolicę górnej wargi. Szczerze nie spodziewałam się, że efekt będzie aż tak widoczny. Skóra zdecydowanie bardziej naprężona jestem bardzo zadowolona z decyzji że się wybrałam za namową koleżanki do krakowskiego Osteomedu. Polecam kwas hialuronowy, jesteśmy kobietami, każda z nas zasługuje na piękno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, kwas jest z tych zabiegów inwazyjnych chyba najbezpieczniejszy, a w Re Clinic powiedzą Ci jak najlepiej potem pielęgnować usta i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie to robić, to tylko u sprawdzonych lekarzy i sprawdzone kwasy hialuronowe. Ja wydałam mnóstwo pieniędzy na leczenie powikłania, skończyło się porażeniem nerwów , przeżywam horror. Czytajcie te posty dobre, ale weżcie sobie do serca również te negatywne. Bardzo żałuję, że tamtego dnia poszłam do gabinetu i zdecydowałam się nie sprawdzając, dosłownie - nie pilnując co wzięła do ręki i co wstrzykuje - to była lekarz - nie pielęgniarka. Zrobiła to , co przed laty robił pewien lekarz niemiecki w obozie koncentracyjnym . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że ogólnie wrażenie pozytywne po tej klinice? Nie chciałabym się wpakować w coś, czego później będę żałowała… :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, w Re Clinic nie musisz się obawiać. Pamiętaj tylko, żeby przed wizytą spisać sobie wszystkie pytania, które chcesz zadać lekarzowi w czasie konsultacji, żebyś nie miała wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dra Marusza. Historie o tym jak inni partaczą a on musi poprawiać, jak klientki tłumnie z całej Polski do niego przybywają (co dziwne, bo na wizytę nie musiałam czekać miesiącami) a nawet o żonie, którą zrobił tak, że dopiero teraz to wygląda. Najchętniej to wstrzyknąłby każdej z nas wszystko i wszędzie - badając tylko ile jesteśmy w stanie u niego zostawić pieniędzy. Zapytał mnie, gdzie pracuję, mając na myśli pewnie, ile można będzie ze mnie wyciągnąć. Klientki (u niego zdecydowanie nie jesteśmy pacjentkami a klientkami) traktuje rutynowo - co sam mi powiedział, kiedy kolejny raz szłam do niego na poprawkę poprawki, usłyszałam "wiem lepiej od pani jak powinno być, bo jest pani dla mnie rutyną, którą wykonuję kilkanaście razy dziennie" - ostatecznie poszłam do inny lekarz zrobił mi poprawkę. Wierzę, że są osoby zadowolone - ale na pewno Marusza nie jest specjalistą, który potrafi "wyciągnąć" cały potencjał piękna z żadnej ze swoich Klientek bo patrzy on na nas jak na świnki skarbonki z których należy jedynie wyciągać walutę - i to jest jego misją. Za takie pieniądze naprawdę warto wybrać innego specjalistę, tym bardziej, że w Warszawie jest wśród kogo wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona028
Możesz mieć troche racji, ja podczas moich pierwszych doświadczeń nie wiedziałam o co pytać, więc niedowiedziałam się wszystkiego (mam wrażenie, że lekarze myślą, że pacjentki już wszystko wiedzą), no i potem miałam problemy. Ale to było w innej placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful
Ja kwasem robilam usta w Welldermie :) no dobra i delikatnie rowniez skorygowalam nos. Moj misiek mowi, ze jest ladnie. Mimo, ze najpierw byl przeciwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - często tak jest, że lekarzom albo się wydaje, że pacjentka już wszystko wie, albo że taka wiedza jest jej niepotrzebna. Warto na wizycie konsultacyjnej mieć ze sobą listę pytań - nie wstydźcie się wziąć kartki z napisanymi nurtującymi Was pytaniami - wówczas na pewno o niczym nie zapomnicie. Ważne jest również abyście wzięły zdjęcia ust gwiazd jakie Wam się podobają - aby lekarz był w stanie dokładnie zrozumieć jaki efekt chcecie osiągnąć i od razu odpowiedzieć czy jest to w Waszym przypadku realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha81
Witam , od dłuższego czasu nie mogę się uporać z opadniętą okolicą oka i jego zasinieniem. Stosowałam już wiele preparatów ( kremów , serum , masek ) to wszystko daje efekt powierzchowny i jedynie na chwilę .Dlatego też zaczęłam się rozglądać za czymś mocniejszym .Poczytałam na forach o preparacie Redensity II .Jest to połączenie kwasu hialuronowego i składników mezoterapii . Zdecydowałam się na tego typu zabieg w jednej z warszawskich klinik ( Beautymed ) i muszę przyznać ,że obecnie jestem bardzo zadowolona bo efekt jest naturalny , aczkolwiek widoczny ,gdyż ta okolica wypełniła się kwasem i cienie mocno się rozjaśniły i zniknęły drobne zmarszczki .Preparat godny polecenia dla tych dla których kremy nie wystarczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona028 - oszukali cie, czy jak? Nbo nie rozumiem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie zabieg kwasem hialuronowym w ArtClinique. Przed zabiegiem trochę się bałam że efekty nie będą zadowalające ale okazało się że efekty są lepsze niż się tego spodziewałam. Skóra na policzkach jest podniesiona, zmarszczki mniej widoczne. Wszyscy mi mówią że wyglądam świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0028
nie chodzi o to, że oszukali, bo nikt mnie nie oszukał, ale były drobne niedopowiedzenia, a ja też nie do końca wiedziałam o co pytać. No cóż, człowiek uczy się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z mojej strony polecam gabinet www.anies.com.pl, Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelle16
Hej dziewczyny . Dwa miesiąca temu zdecydowałam się poprawic mój wygląd=) Ale nie wiedziałam dokładnie co chciałam , dlatego zapisałam się na konsultację do doktora medecyny estetycznej w Centrum Medecyny Estetycznej(Re Clinic) Strasznie się bałam co on mi powie, ale był bardzo miły Pan doktor. I bardzo fajnie powiększył mi usta kwasem hialuronowym .POLECAM =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachhhhhha
Mam do sprzedania kwas hialurynowy renomowanej firmy Juvederm. wiecej informacji pod adresem email : kachhha@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendo
Ja zdecydowałam się na zabieg kwasem hialuronowym. Długo szukałam odpowiedniego miejsca, to w końcu poważna sprawa. W końcu natrafilam tu na kafeterii na wpis o Welldermie i jakichs promocjach. I tak chciałam sama sprawdzić, więc poszłam. We Wrocławiu oczywiście. Przekonała mnie ostatecznie pełna profeska obsługi, czystość gabinetu itd. Teraz nie żałuję wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oritof
sendo Dzięki za info o Welldermie. Naprawdę szybko mnie przyjęto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,przedwczoraj mialam wypelniane policzki kwasem styllage 1ml w policzek,juz tego samego dnia mialam pod okiem obrzeg,dzis jest jeszcze bardzie widoczny,drugie Öko mam podsiniale,zalamka,czy to zejdzie czy to nalezy rozpuscic,dzis ide do lekarki ktora mi to robila.przez Telefon mowila o ewentualnym rozpuszczeniu,Boje sie zeby nie bylo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzęk po wypełniaczach utrzymuje się około 3-7 dni. W niektórych przypadkach można podać Voltaren - ale po co truć wątrobę? Siniaki utrzymują się zwykle do 10 dni. Można stosować na nie maści z arniką, witaminą K i C. Ponadto siniaki mogą dawać efekt asymetrii. Musisz odczekać 14 dni od wykonania zabiegu i dopiero podejmij decyzję o rozpuszczeniu. Często bywa tak, że pacjentki najpierw są przerażone, a jak obrzęk się wchłonie to twierdzą, że nic nie widać.... gorzej jest jeżeli np. następnego dnia zaczniesz puchnąć coraz mocniej - wówczas może być to reakcja alergiczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igość
Dzieki za Info,bylam dzis u Pani doktor rozpuscilam i ta chlonke Po okiem bardzo malo,na razie jest o.k,powiedziala ze moze by sie wchlonelo Ale nie wie,i za ile,rozpuscilam jednm ukuciem Ten obrzeg.mialam siniaka Ale juz znika.oby tak pozostalo. Generalnie poszlam na wolumeria aby znikwidowac bruzdy wargowo-nosowe,Ktore 4 miesiecy temu mialam robione i spartaczone u kogo innego.wolumeria bruzd nie zlikwidowalam,moze troche mniejsza widoczne Sa Ale Sa.teraz odczekam troche i pojde ponownie na bruzdy,a raczej takie takie kreski mi zostaly,mialam robione relastyne perl i chyba za glegpboko podane:(wolumeria nie zalatwila sprawy,natomiast zlikwidowalam mi doline lez,ktora miala jeszcze malutka ale juz zarys byl,mam 37lat. Generalnie jestem panikara,a Po tym koszmarze z bruzdami to juz w ogole,ja zobaczylam jeszcze dzis ta chlonke pod okiem,od razu ja Po podaniu kwasu miala,poki Co Po rozpuszczeniu jej nie ma. Kogo w Warszawie polecacie do bruzd wargowo-nosowych,i Kiedy möge je zrobic,Jak minely 4 miesiece od tego podania realstene perl,ktory nie dal zadnego efektu,poza kreskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka u Ktorej bylam na wolumerii twierdziala ze bruzdy sie zmniejsza,Ale tak nie. Jest wiec pozostaje mi odczekac Po tej wolumerii i pojsc na bruzdy.z wolumerii jestem zadowolona poki Co,ujedrnila policzki ,ale bruzdy pozostaly.bylam sie robic Te bruzdy,minelo 4 miesiece i dalej czuje w jednak bruzdzie kwas,taka kreska,nawet ja widac,przez skore,Po prostu mam kreski Po obu stronach.relastyne perl,podobno trzymam sie z 1,5 roku a minelo 4 miesiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restylane Perlane zawsze podaje się głęboko - inaczej mogą powstać grudki - więc preparat podano prawidłowo. Co do utrzymywania się wypełniacza w bruzdach nosowo-wargowych jeżeli jest zbyt delikatny,a bruzdy dość zaznaczone to efekt może być słaby - wówczas należy dobrać twardszy preparat. Np. jeżeli wypełniano bruzdy kwasem StylAge S i nie przyniosło to efektu można zastosować StylAge M - chyba, że lekarz jest doświadczony i na pierwszy rzut oka widzi, że S'ka nie da rady. Czasami aby pozbyć się bruzd wypełnia się policzki bądź ciągnie nitki hialuronowe, aby nie dać efektu ciężkości dolnej części twarzy - ja to nazywam efekt "małpy" bo tak to mniej więcej wygląda, mam nadzieję, że nikt się na mnie za to wyrażenie nie obrazi. Niestety w przypadku kwasu hialuronowego wszystko zależy od ilości jego podania. Ale mam nadzieję, że docelowo będziesz zadowolona z efektu. Myślę, że lekarka do której poszłaś jest doświadczona - niewielu lekarzy wie jak działać i na jaką głębokość podawać poszczególne preparaty. Natomiast jeżeli będziesz szukała nowego lekarza - dobrze sprawdź opinię na jego temat wśród znajomych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odp.stylage mialam w policzki,poza tym obrzegiem lekkim pod okiem,jeste o.k.robila to doswiadczona lekarka.wczoraj rozpuscilam mi troche chlonki Po okiem,dzis jest lepiej Po tym rozpuszczeniu ,Ale jeszcze minimalnie jest.Albo to obrzeg tez Po kuciu.poza tym mam Lekkie zasinienia Po oczami,widze Jak zrobie zdjecie komorka. Jestem dopiero dzis 3 dzien Po ostrzykiwaniu,wiec to chyba normalne. Jezeli chodzi o bruzdy to dalej je mam,wolumeria ich nie zlikwidowala,na bruzdach bylam u zupelnie kogo innego,4 miesiece temu i mialam relastyne perl,kompletnie nie udany zabieg.jeszcze gorzej,teraz Po 4 miesiacach i tak jest lepiej niz bylo na poczatku.lekarka mi wtedy zaproponowala wlasnie to wolumeria Bö dokykac bruzd nie chcialam,poszlam do kogo innego,jednak sama wolumeria jest o.k jednak nie zlikdwidowala nic bruzd. Mam w planie bruzdy za jakis czas Jak minie czas od wolumerii. Pojde moze do kliniki Dr.Ambroziaka,nie wiem czy kolejki Ida w Parze z jakoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniun
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Jeżeli chodzi o dr Ambroziaka to jest to jeden z najlepszych lekarzy w Polsce co zawsze potwierdza na kongresach i szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×