Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Możesz próbować róznymi metodami, ale najbardziej efektywna i skuteczna jest u lekarza w centrum medycyny estetycznej, który zrobi zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sandrine, Czy mogłabyś mi powiedzieć, jaki zabieg jest rekomendowany dla cienkiej, pokrytej poziomymi w większości zmarszczkami skóry pod oczami? Mam wrażenie, jakbym miała pod oczami za dużo skóry, która wygląda na jak zmięta ceratka:( Mam 35lat. Mieszkam w Szkocji, ale we wakacje zawsze jestem w Pl, do Poznania mam niedaleko. Ile kosztowałby w przybliżeniu taki zabieg? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj drogi Gościu,Przy cienkiej skórze i zmarszczkach typowo pod oczami najlepszym rozwiązaniem jest Madonna Lift - czyli frakcjonowanie laserem ablacyjnym CO2. Koszt takiego zabiegu u Nas to 600 zł, ale myślę, że wiele klinik go robi. Niestety zabieg należy do bolesnych i wymaga co najmniej 7 dniowego okresu rekonwalescencji. Oczywiście po 7 dniach można nałożyć makijaż i wyrównać różnicę pomiędzy samymi powiekami, a skórą je otaczającą. Na naszej stronie są zdjęcia zwykle po jednym zabiegu (jeżeli jest inaczej to jest to na nich zaznaczone)o taki efekt Ci chodzi to zapraszam. Oczywiście najważniejsze jest to, że na efekt trzeba poczekać nawet 6 miesięcy.I oczywiście przez pierwszy miesiąc nie możesz się opalać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Sandrine! Poczytam sobie o tym. Przyznam, że trochę mnie zmartwiło, że to laser. Boję się poparzenia, że coś pójdzie nie tak i zamiast poprawić defekt, zrobię sobie krzywdę na stałe. Cena jest zachęcająca, zgłębię temat i na pewno się odezwę. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SANDRINE WRZUC JUZ NA LUZ i przestan sobie sama odpowiadac Twojemu szefowi Lukszy brakuje klientow widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, Ty tam powyżej, trochę się zagalopowałeś/aś. Nie jestem Sandrine. Jaką masz podstawę, by tak twierdzić? Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, jeśli nic istotnego nie masz do powiedzenia. Potrzebuję porady i zapytałam konkretną osobę. Nie Ciebie. Zachowaj dla siebie swoje teorie spiskowe, oki?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie hejterem jest trochę pase.. ale cóż.A drogi gościu - nie przejmuj się opiniami - ja już przywykłam, że konkurencję boli to, że nie może kroić na konsultacjach i kontrolach za to co tutaj piszę :-) normalnie trzeba by było zapłacić 100 zł za konsultację i umówić się na termin zabiegu - jak widać dla niektórych 100 zł w tą czy w tamtą robi różnice. Dla mnie nie. Ale widać kto tu jest pazerny. Niektórych to boli. I szczerze im współczuje. Może jak zaczną współpracować z kosmetologami, którzy wiedzą jak taką wiedzę przekazać pacjentom - być może również będą mieli pełne ręce roboty i może będą potrafili pochwalić się swoimi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest taktyka sandrine, jak na innym watku ktos sie polapal, ze sama z soba gada hiihi , albo ostanio dziwczyny zaczely chwalic tani i skuteczny atredem do odswiezania skory do nabycia w aptekach za psie grosze , to przeskakuje na inny watek zeby nabijac klijentele na drogie zabiegi w klinice hihhi. podczytuje te watki i widze co sie dzieje, i nie mowcie ze to konkurencja,bo zadnych nazwisk nikt nie podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie? Hmmm jeżeli dla kogoś na wątku medycyna estetyczna zabieg za 600 zł jest drogim - to jak nazwiemy zabiegi typu ulthera za 8 000 zł ? Jakieś nieporozumienie - chyba nacisnęłam jednej osobie na odcisk pokazując, że forumowiczki to nie idiotki i pisanie reklamy na każdej stronie udając zadowoloną pacjentkę i pacjenta jest bez sensu. Szkoda, że TA osoba reklamująca pewnego lekarza nie ma odwagi się podpisać. Tylko teraz szuka sposobu do zaczepki. I właśnie tym się różnimy. Lekarze i kliniki zachowujące się uczciwie od tych nieuczciwych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaSt
Natonka26 -> Słuchaj! To, co chcesz uzyskać, niekoniecznie musi do Ciebie pasować. Ja chciałam mieć duże, pełne usta, ale lekarz mi odradził dużych zmian, bo wyglądałabym jak plastikowa lala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurinka
Najlepiej idź na kosultacje do jakiegość centrum medycyny estetycznej i sama zobaczysz, co lekarz Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
A gdziemogę iść na taką konsultację? któraś z Was już była? jestem z wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aura00
Jeśli Warszawa, to możesz iść np. do Re Clinic, zrobią Ci konsultacje i doradzą najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam modelki na kurs z medycyny estetycznej, który odbędzie się w Warszawie dnia: 17.05, 07.06 i 14.06. Kurs organizuje renomowana klinika medycyny estetycznej a zabiegi wykonywane będą przez specjalistę z tej dziedziny oraz kursantów (pod całkowitym nadzorem prowadzącego). Chętne osoby mogą skorzystać z zabiegów takich jak: botoks, mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Całkowity koszt zabiegu przy użyciu jednej strzykawki kwasu hialuronowego wynosi 400zl (każda kolejna strzykawka + 400). Pozostałe zabiegi do uzgodnienia. Tel. 667282291. mis.ery@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
No tak… Kase już odłożyłam, więc pozostało mi wybrać odpowiednią placówkę :) Któraś z Was była już w Re Clinic w Warszawie, którą poleca aura00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaella
Tak, tak, potwierdzam dobry wybór. Sama korzystałam z Re Clinic, dobre miejsce, ale nie usta tylko zmarchy :P i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zabiegi z kwasu hialuronowego robią w http://drmarosz.pl/ . Chodze tam od czasu do czasu z mamą i zawsze jestemy zadowolone, bo swietna ogsluga, a i efekty super po takim zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
Okej, cdecydowałam się, idę do ReClinic. Trzymajcie za mnie kciuki, choć to tylko na razie konsultacja, to i tak się denerwuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obezzz
ja tak samo sie zdecydowalam ale na wellderm :) thumbs up, hold thumbs czy jakkolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zabiegi kwasem hialuronowym,wykonywalam juz pare razy w klinice beautymed w Warszawie efekty sa ok i natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikiPoz
Ostatnio kupiłam kapsułki z kwasem hialuronowym DermVita. Stosuję kurację od 3 tygodni i widzę wyraźne efekty. Twarz jest dużo gładsza i bardziej nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też byłam w ReClinic i jestem bardzo zadowolona. Natonka26 - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1819
A powiedzcie mi jakie inne zabiegi można tam wykonać? Czy temat tyczy się tylko botoksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
No dobra, konsultacja już minęła i jestem pełna pozytywnych myśli :) Dowiedziałam się, że moją górną wargę faktycznie warto poprawić, bo jest nieproporcjonalnie wąska, górnej dr powiedział, że nie ruszy, bo nie ma takiej potrzeby. OOdczucie - mega pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ReClinic już była i wykonują tam różne zabiegi, zależy czego potrzebujesz. Ja akurat byłam na peelingu takim specjalistycznym. Wejdź sobie na ich stronę i sama zobacz, co oferują www.centrummedycynyestetycznej.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peelingi to ja zazwyczaj w domu sobie robie i też dają rade, to co ty masz z twarza, że musiałaś iść na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×