Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość kolezanka szklanka filiżanka
szarzyzna za oknem niestety potęguje smutek :( ale za niedługo wiosna idealny czas by odrodzić się na nowo byle tylko przeżyć te cholerne walentynki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka szklanka filiżanka
Ja jestem Ramonka dawaj wszystko co ci na wątrobie leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka szklanka filiżanka
Ciężko się pozbierać po takim czasie bycia z kimś... Człowiek myśli już o przyszłym życiu, ślubie dzieciach i nawet mu przez myśl nie przejdzie że możemy się rozstać bo to że jesteśmy razem jest takie oczywiste takie normalne... A później całe życie się przewraca się do góry nogami że nie zostaje nic innego tylko leżeć w łóżku i zastanawiać się co ja tu robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka szklanka filiżanka
ale to jest tylko chwilowy zakręt w życiu który po prostu trzeba przeżyć jak każdy inny :( Dobrze się mówi z perspektywy czasu ale w takim momencie tylko czas jest naszym sprzymierzeńcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czas ja wiem ze czas to najlepszy przyjaciel w takich chwilach tylko dlaczego on musi być taki powolny.. :P chciałabym żeby chociaż już minął walentynkowy weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu gdzieś dziś pisałam ze dziś mam kryzys i rycze od rana... nie mam siły nawet mieć nadziei dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka szklanka filiżanka
Może po prostu odciąć się od tego pieprzonego święta zrobić co ma się zrobić i pooglądać filmy na dvd bo tv będzie nas katować komediami romantycznymi po których nawet kobiecie w związku się w żołądku przewraca bo dlaczego mój taki nie jest :( albo zebrać samotne koleżanki wybrać sie w miasto albo może lepiej zrobić babski zlot u którejś w domu bo po ulicy pełno szczęśliwych zakochanych którzy niestety raz w roku sobie przypominają że kochają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko choco
znowu walentynki samotnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko choco
nie bo mojemu już nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli ja jeszcze jutro z rana na miasto ide z kolezanka Bo chce kupic prezent swojemy facetowi na walentynki a ja mam jej pomoc Kurde to dla mnie bedzie okropne na sama mysl chce mi sie plakac Chyba nie powinnam isc i ogladac tego wszystkiego ale co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowana życiem
a mój były po dwóch miesiącach od rozstania nagle wczoraj się odezwał przez sms. I pisze do mnie jakby nigdy nic sie nie stało. Nie odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka szklanka filiżanka tylko gorzej jak wszystkie kolezanki sa w parach u mnie tak jest Tylko ja zostalam sama :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko choco
nie idź na zakupy. po co masz się dręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz a ja miałam zamiar kupić mu coś i wysłać ale wiem że by nie odebrał a poza tym wiem że mi nie wolno to on powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowana życiem
taka złość czuję, nie wrócę, on mnie rzucił, bez słowa wyjaśnienia, a teraz się odezwał. i co ja mam lecieć do niego? matko, jaki on jest naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli a wiesz ja tez sie zastanawialam by cos mu kupic ale co kupie wrazie czego i bedzie lezec w domu albo nawet gdyby sie odezwal a ja mu wyskocze z prezentem?? no raczej nie mamy po co kupywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowana życiem
Babki nic tym facecikom nie kupujcie. Zobaczycie z perspektywy czasu jakie to żałosne. Oni tak nie czuja jak my. Poza tym to facet ma się starać jak mu zależy a nie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmasakrowana życiem tylko ze tu chyba kazda by oddala wszystko by sie odezwali do nas Tak jak twoj ex do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh jutro czekaja mnie katusze od rana bede ogladac wszystkie slodkosci slicznosci na walentynki i chodzenie po tych sklepach obwieszonych serduszkami A wszedzie ogrom zakochanych ludzi HoRROr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wolno nam im nic kupić.. ja się chyba wykończe dzis w nocy miałam ciąg dalszy okropnych snów Sniło mi się że wypadały mi zęby i duzo krwi jak się przebudziłam to sprawdzałam czy się nie ruszają przypadkiem ;) chyba przydałby mi sie ktoś kto zna sie na znaczeniu snów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowana życiem
tak. U mnie to nie pierwszy raz. Zostawiał mnie i wracał. Ja szalałam tak jak wy teraz. Bliska rozpaczy sięgałam dna. A on: myślał... myślał .Mam dosyć. U mnie to 4 lata trwało. Niedawno gadałam z takim starszym Panem ( moim znajomym ) . Zapytał mnie czemu gasnę w oczach i czy napewno tak chcę żyć. Dodał że nie warto. Nic mu nie mówiłam o tym moim problemie. Zrozumiałam ,że po mnie juz widać jaki wrak jestem przez niego. Myślicie,że nie chciałabym wrócić? rzucić się mu na szyję i ...co. Znowu będę cierpieć, ja trafiłam na drania. Może Wasi tacy nie są, ale naprawdę po Waszych wypowiedziach, szczerze wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli poszukaj sobie na necie sennik i znaczenie snow napewno tam bedzie albo lepiej nie szukaj mnie ostatnio snila sie jakas panna Ze moj ex wstawil sobie na NK jej zdjecie w bialej sukni slubnej a to co przeczytalam mnie dobilo Biala suknia symbolizuje ponoc bardzo dlugą samotnosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×