Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość malutkaqqq
cholera...czemu on sie nie odzywa...naprawde te trzy lata nic dla niego nie znaczyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
ejj przepraszam ze ja wam tk dupe zawracm i marudze ale dzis jakos tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkaqqq ale nie pisz tak kazda z Nas marudzi ale staramy sobie na wzajem poagac Nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
bo wiem ze wy tez macie te problemu a ja tu marudze i marudze....zawsze wszystkim znajomym pomagalam a teraz dupa..wiecznie szczesliwa kolezanka chodzi teraz po swiecie jak chmura i zastanawia sie czy sie porycxec na forum czy kogos uderzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy On tez wieczorem choc troszke o mnie pomysli Czy juz w ogole mnie nie ma w jego glowie i sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
no ja tez nad tym sie zastanawiam ale z tego co widze to chyba nie bardzo... chyba mu tak dobrze...i ma lepsze sprawt niz myslenie o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
... mam chyba wszystko czego chcecie.... mój były cały dzień wydzwaniał, wysłał mi smsa mniej wiecej "wróć do domu, nie mogę bez ciebie" a teraz już nie wyrzymałam i odebrałam ten telefon... przepraszał, płakał, błagał żebym wróciła do domu, że jest idiotą, że nie wie co robi.... że zrobi wszystko co tylko chcę... powiedziałam, że nie wrócę... a w sumie to nawet z siebie za wiele nie wydusiłam, po prostu słuchałam zdumiona, nie pamiętam kiedy on płakał ostatnio :( i tak sama teraz ryczę... co ja mam myśleć :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
beznadzieja,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
a czemu nie chcesz do niego wrocic? ja bym chciala zeby on tak do mnie zadzwonil...a tu nawet smsa nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
a ja Ciebie:) powiedz mi czy Ty sie zastanawiasz czasem czy on z kims romansuje? czy ja naprawde jestem jakas walnieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
acha czyli nie tylko ja tak mam... dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
nie wiem nie wiem i nie wiem,, mam taki mętlik w głowie, że nie wiem... za szybko się to wszystko toczy, w sobotę się wyprowadziłam z domu, on chyba nie wierzył że ja to zrobię, nie wiem czy to taka reakcja na to że mnie nie ma czy co? nie mogę przecież tak się wprowadzać i wyprowadzać.... Chciał w sobotę żebyśmy się rozstali, a teraz co? przemyślał? wróce a za tydzień usłysze to samo :( nie wiem co mam robić po prostu się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
kurcze ja nie wiem w ogole wariuje..naprawde gapie sie na ten telefon i mam nadzieje ze napisze...i ta cholerna cisza... jakbym chciala zeby napisal ze teskni alboo ze mysli o mnie...a tu nic....i wiem ze dobrze sobie radzi beze mnie bo mieszkalismy razem, dobrze mu tak jest a ja go kocham...cholera bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offca_ wiesz co moze ja na twoim miejscu odrazu sie nie wprowadzala ale w tej chwili w tym momencie pobiegla bym do niego choc by tylko po to by sie przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
heh ja tez w sobote sie wyprowadzilam tylko niestety nie placze nie dzwoni nic...ale masz prawo sie bac i jesli masz watpliwosci to powinnas wszystko dobrze przemyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
racja,.,,przytulic sie...tylko ze Ona ma watpliwosci to lepiej zeby to przemyslala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×