Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

To chyba dostaylsmy identyczne wiadomosci :) Nie mam pojecia co to a z jakiego nr GG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie to jestesmy 2 moze to nie reklama moze poprostu to cos typu wirtualnych kartek takich jak wysylalo sie na siweta nie mam pojecia naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
hej dziewczyny, wpadlam tylko na chwile bo zaraz musze leciec na uczelnie, jak tam? bo ja tesknie od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlagrosss
Hmm...pojęcia nie mam może faktycznie to jakieś kartki od kogoś komu na nas zależy ?? A numer z którego dostałam wiadomość to: 15827835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ja dziś obudziłam się w lepszym nastroju... staram się czymś zająć żeby jak najmniej myśleć o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
zazdroszcze...ja wczoraj poszlam spac w dobrym nastroku ale dzis sie obudzilam i tak mi zle bo wiem zemusze przezyc kolejny dzien bez niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaqqq
ok czas na mnie, trzymajcie sie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlagrosss mozliwe ze to od kogos kto chcial nam cos powiedziec Bo ja dostalam ta wiadomosc z zupelnie innego numeru gadu gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po pierwsze zaden serwis nie zajmuje sie takimi glupotami a dla zartow hmmmm?? to chyba z jednego numeru by wysylali a ja dostalam z innego ty tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ha ha. Dziewczyny tak się pocieszacie że faceci to dranie:(( A co ja mam powiedziec? Dziś mniejszy dołek , ale wiem że to wraca jak bumerang< mojej ex nawet nie chce się do mnie napisać To juz 1,5 miesiąca jak jej nie widziałem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho my się nie pocieszamy w ten sposób tylko stwierdzamy fakty.Dla zadnej z nas nie jest miłe ze nasi faceci okazali się tacy a nie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramona jak dzis u ciebie?krzychu40 widze ze tez nie najlepiej?/u mnie tez kleska ...pozegnałam sie wczoraj z nim i chce zaczac od nowa ..ciezko bardzo mi to przyszło ale tak nalezało nie mam siły sie wiecej zadreczac,moje pozegnanie troche mi pomoglo zrozumiec ,nie mam oczekiwan i nie czekam juz na dobre wiesci .tak troche mi lepiej z ta swiadomoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Mam same gorsze dni i już straciłem nadzieję całkie.A nadzieja umiera ostatnia, czyli nie ma juz nic((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramona to był mój wybór!!!!!!!!!moja decyzja!!!!!swiadoma i bardzo bolesna a wzieła sie z tad ,bo ja nie mam juz siły czekac i bawic sie dalej w to wszystko ,musze sie pozbierac,a czekanie mi to uniemozliwia ,ja mam rodzine dzici ,wiec decyzja jest bardziej w ta strone nie jestem sama i nie moge skupiac sie tylko na sobie wiec musiałam cos postanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli dasz rade nie mozemy nikogo zmusić zeby nas kochał i chciał być z nami wiecie tak na prawde to czekanie nasze na walentynki to oszukiwanie samych siebie... ich nie ma przy nas dla nas .Co z tego jesli nawet któras z nas otrzyma życzenia od nich co to da? skoro nie ma ich przy nas teraz kiedy cierpimy? ja juz nie chce czekać nie mam nadziei.Nie chce zeby odezwał sie do mnie ex w walentynki bo po co? po co mi ktos kto daje mi cierpienie w odpowiedzi na moja miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze odpoczac, bez swiadomosci ,czekania..dlatego czekam az sie rozładuje telefon i zostawiam go u mamy,mam drugi co prawda ale ten musi funkcjonowac bo praca..chce skupic sie na sobie,zaległe sprawy takie zwykłe i banalne,które ciagle spychałam na potem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle o kntakcie z nim,nie wiem,zadzwonic nie zadzwoni bo tel nie bedzie działał.wie gdzie mieszkam co prawda,ale raczej ciezko mu bedzie mnie złapac ,jesli by stanąl przedemna nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze miesiac temu ,pojechałabym z nim na koniec swiata,teraz juz nie jest to takie proste...tak bardzo wierzyłam w to wszystko,w nas,ze teraz liczymy sie tylko my a cały swiat jest nie wazny,nikt nie wierzy ze sie rozstalismy nikt wszyscy sa w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Co ja tu robię między wami dziewczyny??? A moja ex?? Ona pewnie ma to gdzieś. Muszę przeprowadzić z nią ostatnią rozmowę i ... Nie da się żyć złudzaniami. Nelli Ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Nelli pozegnałam się? Jak to zrobiłaś . Możesz szerzej , mnie to czeka chyba w przyszłym tygdniu , tylko jak to zrobić z godnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
To że mnie czeka nie znaczy ze tego chce , ale pewnie nie będzie innego wyjscia:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Witaj Krzychu40,na innym poscie czytalam Twoja historie, tam byli prawie sami faceci, pozniej dlugo tam nie zagladalam,ale mialam nadzieje, ze Twoja historia jakos pojdzie w dobrym kierunku-przeciez tak bardzo ja kochasz i jej dzieci, a tu nadal nic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×