Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość troche dziwna ale co tam
ostatnio dziewczyny czytalam topik na kafeteri, najwieksze wady naszych ex, tak sie usmialam wiec niema co sie laski dolowac tylko doszukac topiku sie posmiac ;-) dziewczyny wypisuja takie rzeczy ze poprostu niesadzilam ze sa jeszcze takie przypadki na ziemi a wy sie tu dolowac chcecie, lepiej same dopiszcie cos od siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana mozliwe :D:D Nie chciala bym tu pisac za duzo o zyciu ale wiem ze czytajac tą moja ksiazke sama bym plakala od 1 strony do samego konca a co do opisu o walentynkach to tez raczej nie Pomysli jeszcze ze kogos mam a wtedy juz zupelnie bede przegrana u Niego Bo to cholerny zazdrosnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Kobietki, juz to raz pisalam ale powtorze, gdy jest wam teraz ciezko siegnijcie po ksiazke Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy. Naprawde warto ta ksiazke przeczytac, wlasnie teraz,kiedy jest nam tak zle. Zobaczycie jakie taktyki faceci stosuja wobec nas, na jakie kobiety tak naprwde leca itp. Goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
A jego jeszcze nie ma....:( może poszedł na spotkanie z jakąś kobietą, żeby mi zrobić na złość i zdradzić...NIE MOGĘ JUŻ WYTRZYMAĆ DŁUŻEJ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec tego topicu wydrukujemy wszystkie karki zaniesiemy do wydawcy i powstanie książka od rozstania do szczęścia jeden krok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
zostawiona: a to Twoje cale zycie jest przeplatane takimi historiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana a w jakiej cenie ta ksiazka?? Moze zrobie sobie prezent na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
boli jak diabli: wymyslilas super tytul : Od rozstania do szczescia jeden krok:) MNie sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ja też kiedyś znalazłam jakich topik; Sposób na szybkie odkochanie się: Wyobrazić sobie jak nasz ex siedzi na kibelku i ma mega biegunkę. Czego ludzie nie wymyślą ha ha...ale fakt mozna się czasem pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: ksiazka cos okolo 30 zl ale ja mam ja na ebook-u,jesli chcesz moge Ci ja przeslac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh moj Gluptas juz pewnie spi chetnie bym sie zakradla do niego i wtulila sie obok niego hehe ale byl by zdziwiony rano otwierajac oczy a tam ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona narzekanie to : boli mnie noga, głowa itd... no chyba ze na serio boli a pisanie o uczuciach to oczyszczanie swojego wnętrza ze złych emocji a chyba nie chcesz tytułu Ramona i oczyszczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:ok... a ja nie wiem, czy moj bylby zadowolony, gorzej by bylo, gdybym sie w tym jego lozku spotkala z inna foczka...bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie :) Kurde zaraz sie zdenerwuje a mialam juz nie palic Ale musze gdzie jest nasza NELLCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana takiej opcji to ja nie uwzgledniam Chyba by mi serce pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Kochane, lecę juz spać. dziękuję za wszystkie rady. Jak nie przyjdzie mój to chyba umrę . Pa pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ano tak się przeplatają takie histroie u mnie, zalosne, smieszne i smutne. Zycie :( Ja bym poprosila ta ksiazke na ebooka, bardzo chetnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ebooka na emaila oczywscie ;) ech, MOJ z INNA? lepiej nie woybrazac sobie, co bym zrobila... obojgu :P i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
to podaj maila, przesle Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
boli jak diabli i smutna: Dobranoc, trzymcie sie i oczywiscie odezwijcie sie jutro,co sie u was dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
a czy to jest jakies nienormlane... tak mimochodem jakos wyobrazilam sobie mojego ukochanego na kiblu ze sraczką, od razu widzac siebie z zaparzonymi ziołkami zeby mu ulzyc..:/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
naprawde nie bierzecie tego pod uwage, ze oni moga miec juz kogos innego na oku?ja tylko taka wersje zdarzen przyjmuje, ale moj pesymizm wynika z tego,ze moj byly kobieciarzem jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
jest na gorze mail. Wstrzasnieta,d ziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ja jeszcze nie chce o tym myslec. ale wiem ze kolo niego kreci sie od paru juz lat taka jedna. a patrzac realnie, myslyce zeby szybko sobie znalezli nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×