Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

zostawiona ja z nim 5 lat mieszkałam wiec wiem kiedy jechac by mnie nie widział a kiedy by go spotkać :( kurcze zastanawiam sie czy będzie chciał mi rzeczy oddać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci z doswiadczenia Ze jesli ktos mowi Ci ze sie zabije nie zrobi tego to raczej zastraszanie i chec bycia w centrum twoje zainteresowania Bo Czlowiek ktory chce sie zabic jest tak zdesperowany ze nie powie o tym nikomu Nie powie nikomu ani slowa by nikt mu w tym nie przeszkodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No ta nawet watek samobojstwa tu mamy,ja nie moge, z tego mozna by nakrecic bardzo powazny film psychologiczno-romansowo-horrorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli moze zle ci radze ale ja bym pojechala nawet teraz specialnie zapukala wziela pod pretekstem tylko jedna niby rzecz i powiedziala ze reszte moze sobie zatrzymac jesli chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Sluchajcie,a mozecie mi powiedziec, jak sie zachowujecie na gg?Czy pokazujecie, ze jestescie dostepne, czy tez siedzicie w ukryciu, albo wychodzicie tylko, jak on sie pojawia?Jak to z wami jest?Bo ja nie wiem, jak sie pod tym wzgledem zachowywac. Jak jego sloneczko sie nie swieci to ja jestem widoczna, a jak on siedzi na gg to ja sie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana heh powiem ci ze pomimo tego ze mam tylko 21 lat to z mojego zycia wyszedl by bardzo dlugi film i to z kazdym watkiem kazdej kategori chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: a moze napiszesz o tym ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
wstrzasnieta, nie ma po co sie tym streswac, na gadu. Zero kontaktu... ja estem zawsze niewidoczna, zreszta on tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ja zazwyczaj jestem niewidoczna czasem robie sie dostepna Nie wazne czy on jest czy go niema Ale bacznie obserwuje jego opisy na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie za każdym razem kiedy sie kłócilismy to mówił ze to zrobi i teraz po tym jak tydz. temu przysłał mi sms ze niezaleznie co sobie mysle on juz nigdy mnie nie skrzywdzi + moje sny ostatnie + brak kontaktu jakiegokolwiek z jego strony = psycha mi siadła ale jak zobaczyłam zapalone swiatło to pomyslałam kretynka ze mnie u niego pewnie ok a ja jak jakis detektyw monk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
a wlasnie, a propo filmu i ksiazki... ggdzies sie kiedys natknelam na takie psychologiczne pytanie: gdbys miała zrobic film.napisac ksiazke o swoim zyciu, o sobie, jaki bylby jej tytul? jaki bylby to gatuenK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana hmmmm moze kiedys a chciala bym ale nie mam cierpliwosci ale tam musial by byc znaczek ze dla Ludzi o mocnych nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
zostawiona: tytul mojej ksiazki bylby : Dziewczyna gangstera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
DZIEWCZYNY MÓJ ROBIŁ DOKŁADNIE TO SAMO!!!! CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ!!!!! Wiem z doświadczenia, że jak się to oleje, to tego nie zrobi, bo tylko chce zwrócić w ten sposób na siebie uwagę....ale mamy dużo wspólnego...A obsługa faceta jest prosta, jak budowa cepa :) Wszyscy sa baaaardzo podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski co myslicie o takim opisie jak bym sobie ustawila na GG i moze my wszystkie "Spróbuj uczynic gest, nim uwierzysz że nic nie warto robic...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramonka wiesz moja koleżanka ,która zna mnie i jego mówi ze ten brak kontaktu to jest szantaż psych. nade mną żebym zapukała do jego drzwi że on mnie zna i wie gdzie uderzyć żeby zabolało... nie dam mu tej satysfakcji niech zobaczy ze tym razem nie martwie się co z nim itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ramonka i inne dziewczynki Najlepiej nie robić nic...zadnego znaku nie dawać facetowi. tak mi sie wydaje, bo jak ja sie starałam, dawałam znaki to on nie reagował, a jak zero kontaktu i zajęłam się czymś innym to zaraz sie odzywał. Ale to z poprzednim, a jak będzie z tym to nie wiem... jeszcze nie wrócił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli Moze i racja Ja poprostu chce ze szczerego seruszka zeby Wam wszystkim sie udalo 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
boli jak diabli: Kolezanka ma racje, to jest najzwyklejsza manipulacja, oni wiedza, na ktory guzik nacisnac i ja wychodze z tego samego zalozenia, ze nie nalezy ulegac takiemu szantazowi emocjonalnemu. Pomyslcie jakie dla nich musi to byc zdziwienie, ze my tez nic nie robimy w tym kierunku, zeby wrocic. Cierpimy, ale gdzies tam, w ukryciu, a oni pewnie sie tego domyslaja, ale nie maja zadnego potwierdzenia, ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelli ja naprawde sie martwie o Ciebie Odezwij sie prosze bo nie pojde spac I z Twoich rad beda nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli no fakt nie ustawie takiego opisu Bo bedzie sie jeszcze zemnie smial ze ja glupia tak czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
A ja mysle, ze lepiej nie wstawiac zadnego opisu,albo jakis wesoly typu kupie toya rosyjskiego(ja sobie taki opis dalam), bo po co opisami dawac mu satysfakcje??Pokazmy im, ze zyjemy i mamy sie swietnie,a ze ich nie ma przy nas to dla nas zadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
nie ustawiaj, tez tak mysle:) udawanie jest bez sensu, ale w takim przypadku jak nasz chyba lepiej wyjdziemy jednak udając nieco twardsze niż jesetsmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ustaw np. walentynki 2009 odliczam czas... on sie nie kapnie że o niego chodzi a zacznie myśleć jak je spędzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ja bym dała "nieudane zycie mlodej kobiety". gatunek: komediodramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Mowisz z dolka do dolka?No to z tego chyba wyjdzie jakis poradnik dla golfistow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ja jeszcze jak mój był w domu ustawiłam sobie opis..."Kto się wybiera dzisiaj na piwko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×