Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
zostawiona:No tak, ja slepa jestem, zaraz Ci wysle:) RamonaSama: Trzymaj sie slonko, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
nie slepa, wczesniej nie mialam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
aha, a no to, co innego:)Ksiazka poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ją nad życie
co mam zrobić jeśli zostawiła mnie kobieta po 1 roku związku cudnownienambyło razem, kochałem ją do szaleństwa, nie mogę się pozbierać mówi żenie jest pewna swoich uczyć chyba byłem dla niej za dobry. To się nazywa miłość?????? Zapewłniała mnie na początku jaka toona zakochana nie jest a teraz co, zostawiła mnie na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
kochamjanadzycie:To walcz o nia...Nie jest pewna swoich uczuc, ale to nie znaczy, ze tych uczuc w stosunku do Ciebie nie ma. Rok czasu to dosc sporo, probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
jest, dzięki wielkie! To mam lekturę na bezsenne noce :D kocham ją nad życie: napisz coś więcej, tak z dnia na dzien Cie porzucila? czy jest juz z kims innym?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ją nad życie
co mam zrobić jeśli zostawiła mnie kobieta po 1 roku związku cudnownienambyło razem, kochałem ją do szaleństwa, nie mogę się pozbierać mówi żenie jest pewna swoich uczyć chyba byłem dla niej za dobry. To się nazywa miłość?????? Zapewłniała mnie na początku jaka toona zakochana nie jest a teraz co, zostawiła mnie na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ją nad życie
sorry za zamieszanie jestem zdenerwowany nie wiem co mam zrobic. Nagle mi powiedziala, teraz sie w ogole do mnie nie odzywa, nie odbiera mojego tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
zostawiona:milej lektury:)Ja dzieki tej ksiazce zyje i dzieki niej przetrwalam najgorszy czas w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
wstrząśnięta, zgadnij jaka reklama przyszła na dole w emailu... link do wróżb dla zakochanych, no co za...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ale nic to, zabieram sie wiec za ten magiczny poradnik :) dobrej nocy zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
zostawiona:to sie nazywa przeznaczenie:)Milej lektury, ja tez znikam. Do jutra, papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Dziewczyny jeszcze śpią lub ciężko pracują !!! To dobrze rany pewnie się zazębiają !!! wiele się tu u was dzieje nadążyć nie można tyle stron w parę dni ........... . Dziewczyny głowa do góry i otwórzcie oczy na nowe znajomości, w nich na pewno znajdziecie tego kogoś kto będzie dla was prawdziwym plasterkiem na Waszego ex-a ale musicie się rozglądać !!! Życzę wam miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_New , bolijakdiabli i reszta, która za pewne dołaczy w późniejszych godzinach...Witam. I również życzę miłego dnia :) Dziś w pracy młyn, więc na ile się uda, na tyle bedę zaglądać. Amor_New - ja też nie nadążam z czytaniem :) i zgadzam się z Tobą, co do zawierania nowych zanjomości, i m więcej tym lepiej, czas szybciej leci i nie myśli się za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Ja dzis po nocy czuje sie jak bym na wojnie byla :D:D Czuje sie taka zmeczona i wyczerpana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
witam Panie i " kocham nad życie" Piszecie że faceci są okrutni a co my mamy powiedzieć??? Jak mi Jej brakuję . Jak można się do kogoś nie odzwać kogo niby się kochało? Moją ex kiedyś z dnia na dzień zostawił mąż , to wie jak to boli i co ??? Jakie wnioski???Chyba żadne, nie odzywa się i tyle. Penie użwa sobie życia i już o mnie nie pamięta. A byliśmy razem przez 3,5 roku i w dobre i w złe chwile. Mam doła I co ??? I nic , kogo to obchodzi. W realu udaję że wszystko ok , a w środku się gotuje. Pozdrawiam Was dziewczyny i faceci ( choć czy my jesteśmy facetami skoro się tu wypłakujemy???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj krzycho40 U mnie 17 dzien ciszy tez mi bardzo zle ale co zrobic czekam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramonka tylko we mnie już nadzieja umiera:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Przytulanki dla Was wszystkich dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 ale ja tez mam chwile zwatpienia Ale nadzieja to ostatnie co nam pozostalo i nic wiecej nie mozemy zrobic a Ty nadal sie do niej nie odzywasz jak tam w ogole u Ciebie to wyglada teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Cześć dziewczynki. Jak samopoczucie. Miałam jechac do domu, ale mój zabrał klucz i nie chce go oddać, nie mogę się ruszyć. Przyszedł o 5 nad ranem i wyrzucił mnie z łóżka. i tak nie śpie od wczesnego rana:( Teraz dalej śpi. Czuję złość i nienawiść do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
dziś popołudni nan daleki wyjazd, Ona o tym wie i wie że mam bardzo " ciężką nogę" - jak jeździłem do Niej to nawet nie wiem w jaki sposób ale potafiłem byc w kilkanascie minut , co normalny ludzom zajmuje pół godziny. A dziś jest śliko i śnieg. Jak wieczorem nie napisze jak mi poszło to już na nic nie będę liczył i tak pewnie tak będzie mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramonka no tak jak mi radziłyście od tamtego piątku milczę . Ale w sobote wyśle życzenia. Nie będe udawał że mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nutka witaj słoneczko 😘 Jak to cie wyrzucil z łożka?? Co On sobie mysli do jasnej cholery nie chce cie wypuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 zyczenia hmmmm Pamiec Wyslij chociaz jeden facet ma odwage A ja czekam kiedy moj napisze i chyba sie kurde nie doczekam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×