Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa1111

...sierpień 2010... ..lub wkacyjne śluby w 2010..

Polecane posty

nie martw sie my takze planujemy ślub na sierpien 2010 a jeszcze nic nie załatwilismy czekamy do wrzesnia wtedy sie bierzemy za zalatwainie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że skoro chcecie ślub w lipcu/sierpniu 2010 r., to już powinniście zacząć przygotowania, bo później może okazać się, że sala, która Wam się podoba ma już zarezerwowany termin, albo fotograf, kamerzysta czy zespół . . . No, ale to Wasza decyzja, kiedy zaczniecie przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja i tulipanek
ja rowniez sierpien 2010:) ale do ksiedza wybieram sie dopiero jesienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że trzeba by się było już zająć najważniejszymi sprawami, typu sala, zespół. Wszystko zależy też od miejscowości, w której się mieszka - im większe miasto, tym większy problem z załatwianiem wszystkiego. Z księdzem natomiast pogadamy dopiero jesienią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna22 dalej nie pamietam
ale zareczyny beda dopiero w wakacje! wiec nie bedziemy przed zareczynami nic zalatwiac a widzac wasze postey boje sie ze dla mnie nic nie zostanie a miasto nie duze ale tez nie wioska...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zadręczaj się na zapas! Może będzie tak, że nie będziecie mieli żadnego problemu z załatwieniem wszystkiego w te wakacje! Nagle zapanowała jakaś chora moda na jak najszybsze przygotowania przedślubne, a my chcąc, czy nie, za nią podążamy, bo kieruje nami strach, że załatwiając wszystko później, zostana dla nas same ochłapy. Taka prawda niestety. Na Twoim miejscy bym się jeszcze nie przejmowała! W wakacje rozpoczniecie organizację, wtedy też przyjdzie czas na ewentualny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekin
ja tez w sierpniu 2010 a dokladnie 21 :) powiem szczerze ze z data wcale nie bylo tak kolorowo, zalatwialismy wszystko moze miesiac temu i myslalam, ze z mojego wymarzonego sierpnia bedzie lipa. Juz nastawilam sie na slub w pazdzierniku poniewaz nie moglismy znalezc sali. Najblizszy termon byl na 9 pazdziernika:/ pozniej przypomnialo mi sie ze nie bylismy jeszcze w 1 restauracji w okolicy i okazalo sie ze mieli caly sierpien wolny. Restauracja dosyc droga wiec moze dlatego. No ale zeby dopasowac kosciol, zespol i sale przejechalismy z data chyba przez caly sierpien i wszystko zgralo dopiero 21 :) w tej chwili mamy juz sale, kosciol, fotografa, kamere i zespol-umowy podpisane....wydaje mi sie, ze mamy jak narazie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufonka
a jak to jest z tymi umowami placi sie jakies przedplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
tak zazwyczaj płaci się zaliczki - my np. za sale musieliśmy zapłacić 20% ceny, dj 100zł zaliczki, fotografowi i kamerzyście 10% ceny i kierowcy 150 zl zaliczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekin
o jesli chodzi o sale to placilismy 1000zl zaliczki przy podpisaniu mowy, zespol i fotograf 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 9800 godzin i będziemy nowymi rodzinami... Z nowymi marzeniami i problemami... Jak tam Wasze postępy w przygotowaniach?? Mój ukochany ostatnio był robić sobie zdjęcia do dyplomu inżynierskiego i podpisał umowę z fotografem... Więc kolejny krok do przodu... A ja dziś z nudy zamówiłam na allegro pełno ozdóbek, z których będę chciała sama zrobić jakieś zaproszenia ślubne... Mam kilka pomysłów, zobaczmy jak przyjdą te wstążeczki,różyczki, koraliki, siateczki, naszywki i inne pierdułeczki co z tego będzie... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przygotowania stoją w miejscu :) We wrześniu zaczniemy spotkania w poradni rodzinnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 sierpień :) Na chwile obecną mamy salę, zespół, fotografa i kościół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
u mnie tez przygotowania stoja w miejscu... dopiero skonczylam egzaminy, zaczynam praktyki ale w sierpniu bede miala czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe sierpniowe Panny Młode... Jeszcze 9530 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sway
My 25.09.2010, data zbliżona więc się dopisuje, załatwialiśmy sale i orkiestrę w kwietniu i już wtedy w najlepszych restauracjach całe wakacje były pozajmowane, temu dopiero wrzesień:( miasto średniej wielkości w małopolsce. to jakiś szał z tymi terminami, gdybyśmy się zabrali za to teraz to chyba w grudniu mielibyśmy ten ślub:) koleżanka ma wesele 15 sierpnia tego roku w Katowicach i z tego co wiem to orkiestrę i sale załatwiali 2 lata wcześniej. Nam jeszcze został kościół i fotograf, kościół załatwiamy jutro a jesli chodzi o fotografa to przejrzałam chyba z 50 ofert i dalej nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukomik
My także sierpień... 14.08.2010. Sala, zespół i fotograf jest. Kamerzysta w trakcie poszukiwań :) Do Kościoła wybieramy się jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek q
my tez sierpien 21. a mamy sale i zespół prawie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia19874
Cześć:) 14.Sierpień.2010. My już mamy: -Salę -Dj-a i wodzireja -Kamerzystę -Zarezerwowany samochod -Fotografa ,, w trakcie,, załatwiania Spieszcie się Panie z salami jak nie macie, ponieważ są juz zarezerwowane długie terminy nawet na 2011 rok. Pozdrawiam Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukomik
Gdy szukalismy sali w kwietniu, pomału traciłam nadzieję, że uda sie znaleźć jakąś na miesiace wakacyjne. Wolne terminy były, ale pod koniec roku (październik, listopad). Poza tym niedziela nie zupełnie nam odpowiedała na dzień ślubu.. Ale udało się :) Jeżeli do tej pory ktos nie ma zarezerowowanej sali, to naprawde musi sie pospieszyć... POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilka 1984
Witam wszystkie przyszle panny młode:)Ojeju,robi sie nas coraz wiecej,ale fajnie:))Slub moj i mojego PM-7 sierpien 2010:)Mamy sale,kosciół,dj,fotografa,i chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilka 1984
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny kiedy planujecie zakup sukienki,obraczek,wodki i wogole calej reszty?!Ja odliczam juz dni...zalatwianie tego wszystkiego daje mi tyyyle frajdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale byłoby ciekawie, gdyby tak zdradzić w kim pokładacie nadzieje,komu zawierzyliście,w czyje ręce oddajecie to co kręci dobrą weselną zabawę.Nie ma jak właściwa decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×