Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Oj mnie już zasypało i sypie nadal:P Dobrze, że samochód w garażu bo rano bym miała problem dojechać do pracy:P Śpij dobrze Asiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok ja te tabletki kupowalam za granica:)ale zawsze mozesz isc do apteki i zapytac o jakies dobre witaminki:) Skladnik:wit a,d,e,c wit.B1,B2,B3,B6,B12 ,kwas foliowy,magnez cynk,selen,chrom,zelazo,jod,krzem,arginina,rzen szen,co-enzymQ10 L-carityna.To jest sklad tych tabletek:)Wzmacniaj nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac wzmacniaja nasienie:)Lece do lozeczka.Dobranoc dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ktos znowu ma do mnie jakies ale :) sorki ale nie chce mi sie tracic na ciebie głowy :) i tak nic nie zrozumiesz ;) Dobranoc paczus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady love
idz spac,albo daj dupy znienacka temu okularnikowi to moze zaliczycie wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny miłego dnia zyczę oby był lepszy niz wczoraj znowu mam te dziwne skurcze czy cos podobnego trudno to opisac nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love nie warto sie denerwowac na takich ludzi bez kultury:( nie waidomo czemu ludzie tacy nie mili sa czy zazdrosci czy z gluopty jedna z dwoch napewno:(:/ a tak w ogole WITAM DZIEWCZYNY:) i jak tam minol wczorajszy dzien?? widze ze nie tylko mnie zasypalo:) w koncu przyszla i do nas zima:) celownik i co dostalas@?? zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu tak biore luteine 2 x dziennie dopochwowo...troszke dyskomfort bo jak ta tabletka sie rozpusci to leci ze mnie:):) ale co sie nie zrobi dla dzidzi:) bo i nospe forte...no wlasnie nie wiem bo nospa forte jest na recepte a mi sie juz skonczyla i niewiem czy mge brac dwie na raz ta zwykla nospe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Hej! Niestety muszę wprowadzić nowe dane :( :( :( Dzis dostalam @..... NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02...... .... .......W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30...........9.................18.03..... ........Cz-wa Asiok78.........30............15...............18.02.... ..........ok.B-B skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada...24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
karmelek ja na razie czekam niby do 23 ale ten brzuch mnie tak dziwnie boli ze sama nie wiem moze to przed @ w końcu wszystkie dziewczyny jakoś dostają wczesniej moze ja tez, czy ty mialas na poczatku takie dziwne skurczo bółe tak jajby coś mnie w żoładku czy jelitach troche skrecało sama nie wiem jak to nazwac tak troche jak przy zatruciu ale to nie zatrucie na pewno bo mam tak od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02...... .... .......W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30...........9.................18.03..... ........Cz-wa Asiok78.........30............15...............18.02.... ..........ok.B-B madziaczek .....31..........1.................23.02..............Cz-wa skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada...24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo na razie ta tabelka jest aktualna co do mnie zobaczymy jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek ja to w ogóle mialam takie przejscia:D:D smiechu warte:) przed @ to nie dosc ze chorowalam 2,5 tygodnia na grype to jeszcze myslalam ze mam jakies chore jelita...od mamy przywiozlam jakies leki na jelita i je lykalam,pilam dziurawiec i krople zołądkowe:D:D:D dlatego pisalam ze to by ljedyny miesiac kiedy nie myslalam o ciąży...i zaszlam w najmniej spodziewanym miesiacu:D:Dbo juz sie poddawalam ze bede sie moze na cos leczy jezeli nam sie tak dlugo nie udaje a tu nie spodzianka na nowy rok:) i wam kobietki tego samego zycze zebyscie nie myslalay za wiele o ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
ja wlasnie pije miete sciska mnie cos potwornie myslisz karmelku ze to moze byc zwiazane z ciaza? nie slyszalam o takich objawach teraz boje sie brac jakichs lekarstw bo nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
witam raz jeszcze czuje sie potwornie tak mnie boli brzuch mierzyłam temp wiem ze mierzy sie rano a nie teraz ale mam 37,8 sama juz nie wiem co to wszystko znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) madziaczek poczekaj jeszcze troszke i zrob test:) Anntonina:(:(a sio brzydalskie@!!u mnie jeszcze @ nie widac ale szyjke dzisiaj mialam miekka i temp spadla o 2 kreski,wiec sie zbliza :(Karmelku moze zadzwon do lekarza i sie spytaj.Ja tez nie mam pojecia czy mozna brac dwie.A jak sie czujesz?:) Witaj anitka wawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc anitka ty tez sie starasz czy juz ci sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Moje uaktualnienie NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11........24............8................10.02...... .... .......W celownik.........20.............7...............19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03..... .........Cz-wa Asiok78...........30..........15................16.03.... ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa< br /> skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
pozwoliłam sobie ją trochę podrównać myślę że się nie pogniewacie. Jak coś nie tak to porawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Asioczku więc ty tez juz marzec...Ech, i zas caly miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Można się do Was dołączyć?? :) dziś dowiedziałam sie że jestem w ciąży :) obyło się bez starań ;) ale bardzi się cieszę :) w/g moich wyliczeń jestem w 3 tyg. planowany poród ok 27.10.09 p.s. ja jestem z Warszawy, znaczy chwilowo tu mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Anitka przynajmniej nie będziesz przezywac katuszy związanych z drugą ciążą a raczej staraniem się o nią :) Everka, GRATULUJę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki :) NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1................18.02............ . Ruda Śląska Paczus11........24............8................10.02.... .. .... .......W celownik.........20.............7...............19.02... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........15................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10.2009.... Warszawa Kurcze... dziewczyny Wy się tyle staracie o dzidziusia a mi tak łatwo poszło, za pierwszym razem... Az mam wyrzuty sumienia bo ja się nie starałam o dziecko. Chciałam oczywiście być mamą ale jeszcze nie planowaliśmy. Poprostu - jak będzie to super a jak nie to jeszczę czas żeby nad nim popraować. No i po raz pierwszy postanowiliśmy troszkę losowi "pomóc" i kochaliśmy się bez gumki. I wystarczyło! :) Z tego co widzę to miałam ogromne szczęście. Trzymam za Was wszystkie kciuki, żeby Wam sie udało. No a teraz trzeba ślub organizować :) nawet nie chce mi sie mysleć o tym całym zamieszaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Anitka tobie tez oczywiscie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Mała poprawka w cyklu starań NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1................18.02............ . Ruda Śląska Paczus11........24............8................10.02.... .. .... .......W celownik.........20.............7...............19.02... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×