Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02...... .... .......W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30...........8.................21.02..... ........Cz-wa Asiok78.........30............15...............18.02.... ..........ok.B-B skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada...24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ma się ostatki nadziei,,, ja też mam choć czuje, że jutro dostane @. Ale żyje tą nadzieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam folik ale przez ostatnie 2 miesiące nie biorę... jak mi się skończył tak już nie mogłam zebrać się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam w aptece.Niby przygotowuja do zajscia w ciaze:)Pokazywalam lekarzowi i mowil ze sa dobre:)Mezus tez bierze ale wellman:)i tak sobie lykamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę jesteście przygotowani do starań pod każdym względem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hej dziewczyny jak dzionek minął. Ja czekam już niby są jakieś małe plamienia ale to jeszcze nie @ paczus11 co to za witaminki łykasz bo też myślałam żeby zacząć coś łykać Folik staram się łykać i wiesiołek też. Chociaż wiesiołek nie powinno sie chyba łykać caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc asiok:):) z tego co wiem to wiesiolek powinno sie lykac od poczatku cyklu do owulacji.Ja tez sobie kupilam bo mam problemy ze sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
cze dziewczynki :) :) Ja tylko na chwilę- się przywitac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
tzn. że te witaminki pomagają na nasienie A czy wy robiliście badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak badalismy.I byly troche oslabione i dlatego lyka witaminki.A Wy robiliscie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
U mnie drugi dzien lekkiego plamienia :/ A @ powinnam dostac dopiero w sobotę. Co za anomalie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
W ogóle to odczuwam tak straszne pragnienie ze co chwilę piję. Nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh... tu na tym forum to chyba same anomalie:P To jak do soboty nie będzie normalnej @ to teścik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady love
hahahah, masz 20 lat i taka madra jestes i doswiadczona zyciem,ze dziecko juz chcesz miec?? a szkoła,studia, jakieś wykształcenie,praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Jeszcze nie lekarka do której chodziłam myślała nad tym ale pierwsze przepisała jakieś lekarstwa na 5 dni dla mojego męża. Teraz zmieniłam lekarza i on ma inne pomysły, tak więc dam mu się wykazać a potem jak będzie trzeba to zrobimy. A te tabletki to widzę że są różne napisz mi coś więcej to też sobie kupimy to nigdy nie zaszkodzi nam w łykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
O nie! Zadnych tescików, chyba ze miesiac po spodziewanym @. A tak jescze mi sie przypomnialo ze na nasionka bardzo dobre sa nasionka dyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Szkoda że nie słonecznik bo ostatnio zrobił się mnie modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem teraz tak nastawiona do testów:D Ale to dlatego, że wiele razy się sparzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
paczus11 jak możesz to napisz coś więcej na temat tych witamin Ja pomykam do spania dziewuszki> miłej nocki co by Was nie zasypało tak jak mnie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×