Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość asia piotrusia
No niby miesiąc, dwa... Nie nakręcam się negatywnie. Pomyślałam sobie, że mam zaległe spotkanie z koleżankami, ostatki, urodziny i nne imprezy. Pożyje sobie jeszcze przez ten miesiąc :):):):) Nie ma co się załamywać, jak nie teraz, to napewno niebawem :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Od tygodnia nie palę!!! Jestem z siebie dumna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU I TAK TRZYMAJ:):) masz racje zamiast tutaj kobietki się załamywać to iść do koleżanek i poimprezować troszkę:):) ja już nie pójdę bo wole o siebie dbać:)ale pewnie jak by mi sie udalo jeszcze w tych miesiącach to pewnie tez bym gdzieś wyszła,a tu lezec w łóżku mi przyszlo:) Asiu ja kiedyś tez paliłam ale teraz sobie nie wyobrażam dusić moja dzidzie ta nikotyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja sie masakrycznie dzisiaj czuje.. jeszcze takiego strasznego bolu brzucha nie mialam.. rano z bolu wymiotowalam, wygladam jak trup biala jak sciana.. na dodatek mam straszne skrzepy i bardzo obfite krwawienie :( zadna tabletka mi nie pomaga.. brzuch mam poparzony bo trzymalam na nim te termocos, myslalam ze mi pomoze.. ale nie :( macie jakies sposoby? bo ja juz nie wyrabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu bardzo dobre postanowienie!!! :) karmelku jak tam się czuje jedyna przyszła mamusia w naszym gronie? :D Lady love mi bardziej pomagała butelka z zimną wogą czy napijem (z lodówki) wez nospe bo jest rozkurczowa i normalną tebletke przeciwbólową np. ibuprom max.Jakoś będzie... szkoda, że Ci się nie udało... ale to dopiero pierwsza próba więc wszystko dopiero przed Wami:) Ja jutro napewno też dostane @:( Ale jeszcze czekam i się łudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nospa nigdy mi nie pomaga.. ketonal nawet mi nie pomogl, chociaz dawka jest bardzo silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Lady Love, na mnie działa tylko ibuprom max, a zawsze miałam bardzo bolesne. Co do skrzepów to ja też mam okropne i bardzo dużo i w ogóle się ze mnie leje już 4 dzień. Nie jest tak jak zwykle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:( Nam zawsze mówili zeby brać tabletke rozkurczową i przeciwbólową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny ja nadal czekam chcialabym juz wiedziec nawet gdyby nie wyszlo bo to oczekiwanie jest najgorsze ale obiecalam sobie ze zaczekam z testem i na razie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibuprom max tez nie pomaga :( czuje sie jakby mi jajniki mialy eksplodowac :( mam glupie przeczucie ze to bylo samoistne poronienie tak jak w twoim przypadku.. bo to jest nie mozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love widze ze ty masz takie same pomysly jak jak:) kiedy zaszlam w ciąże ( jeszcze o tym nie wiedzialam) to tez mnie tak strasznie bolal brzuch i zasnelamw nocy z termoforem i rano wstalam ,cały czerwony brzuch:/ do tej pory mam mala blizne na brzuchu:/ lady love nie wiem co mam ci poradzic jak nawet ketanol nie pomaga:/ paczus ma racje mi tez czasami pomagal zimny napoj na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu ja sie dobrze czuje...troszke pobolewa mnie rzuszek ale kwestia przyzwyczajenia do tego:) za tydzien znowu mam wizyte , znowu sie strasznie boje bo juz bedzie tydzien jak ciagle ma plamienia:/ pocieszam sie tylko tym ze lekarz powiedzialmi o tym krwiaku i ze pekl i to on tak powoduje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Lady Love, przestań się nakręcać! Bo przejadę się tam do Ciebie i Ci wytłumaczę ;) napewno nic takiego się nie stało! Połóż sie i odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku ta ja celownik:) wszystko ja pisałam i o tabletkach i o tym jak się czujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladylove - kup sobie vegantalgin na takie bole,szybko dziala i naprawde pomaga!!!!! nospa tez mi nie pomagala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbolimnie
Nic się nie stało:P No u mnie... czekam na @... ma być jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że @ przyjdzie nawet dziś a nie jutro:( No może wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowniczku mam nadzieje ze i tak nie przeyjdzie@ a jak przyjdzie to 2 tygodnie sybko minal i znowu dni plodne:D:D wtedy musisz dzialac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli i juz przechodzi.. to był ciezki dzien.. cale szczescie jest juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dobrze Lady Love... wszystkie musimy to przeżywać:( Faceci to na prawdę mają lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Karmelku jeszcze nie dostalm @.9 dni mi sie spoznia.Z tego co pamietam to bierzesz luteine,tak?Celownik a moze jednak@ nie przyjdzie:) Ja testu na 100 narazie nie zrobie.Czekam na @:) Lady love az tak bardzo Cie boli brzusio?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje co chwile jak bym już dostała i muszę sprawdzać. A ty pewnie, że jeszcze nie testuj... jak Ci się jeszcze dłużej spóźni i minie ponad 2 tyg. od tego skoku to w tedy zrób:) Ile dni temu był ten skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała taki dziwny bół brzucha ale nie tak jak na @ takie skurcze bardziej nie wiem jak to dokladnie nawet opisac tak mam od kilku dni znow wwieczorem przewaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celownik skok mialam 30dc.8 dni temu. Madziaczek a mocne masz te skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No madziaczek ciężko powiedzieć... może zapytaj lepiej lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no zobaczymy co będzie dalej... bardzo ciekawa jestem:) A miałaś już wcześniej takie spóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×