Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość Anntonina
Paczus tak mi sie przypomnialo ze w 5 cyklu staran, mój cykl trwał 40 dni. Jakas paranoja, a tempka skakała 37st to 36.7. I nie wiem co to w ogóle miało byc ? Zawsze 28 czy 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Paczus, Celownik, Antonina i inne dziołchy! zarzucićcie jakiegoś przyjemnego nijusa wkońcu, bo mi jest źle i napewno by mi się poprawiło gdybym poczytała jakieś dobre wieści... Dziś idę do lekarza. A czuję się paskudnie, wszystko mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu nie martw sie ...wszystko bedzie dobrze a czego ty dokladnie sie obawiasz?? moze poopowiadamy sobie kawały:P:P:P:P bo ja nie jestem też w dobrym humorze a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic dobrego i wesołego nie powiem, więć.... wole nie mówić nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dziewczyny niedlugo wiosna i trawka zielona bedzie i w ogole cudnie wiec może bedzie dobrze !!!zreszta musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia potrusia
dobra, ja idę zaraz do domku. a to dla wszystkich, którzy mają zły dzień dziś... Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia. Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają. Tłumaczenie poniżej: T: Mam flaszkę! Ź: To mamy dwie! T: Żmija w domu? Ź: Są obie T: To co, pijemy na klatce? Ź: Nie, na śmietniku! :):):):):):):):):):):):) Pływają dwie rybki w akwarium i o czymś dyskutują. Dyskusja jest coraz bardziej zażarta, w końcu dochodzi do kłótni i rybki obrażone na siebie nawzajem odpływają w przeciwległe kąty swojego akwarium. Mija jakiś czas, widać, że jedna z rybek mocno się zastanawia, po czym podpływa do drugiej i mówi: - No dobrze, przyjmijmy, że nie ma Boga, w takim razie: KTO zmienia wodę w akwarium??? :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek musi byc dobrze nawet jak jest zle to moze byc gorzej:):) wiec musimy myslec optymistycznie...jak to lekarz mi mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia potrusia
wiecie, ja juz sama nie wiem czy śmiać sie czy płakać i właśnie mam tak na zmianę... Dziś się wszystko wyjaśni, idę do lekarza:( bzk! do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
hej dziewczyny co to za cisza?co porabiacie i co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Asiu fajny ten kawal mojemu mężowi b. się spodobał. Jest tu ktoś ? Czekam cierpliwie kiedy się zacznie @, żeby to odczekać i zabrać się do roboty. Mąż po sesji to może będzie mógł poświęcić mi więcej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Kobity, u mnie załamka! Dziś jakieś plamienie mam (czytaj: preludium @ ). No i jak ja mam się cieszyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Dziewczyny co Wy wieczorami porabiacie bo ja z reguły to się nudzę. Mój mąż poszedł spać ma dziwną pracę i wstaje o 2 w nocy. A ja siedzę sama a Was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
jak to nie ma ja jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
anntonina a kiedy się spodziwasz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
No tak, tylko ja @ powinnam dostac w sobote dopiero! A ty Lady Love chyba jutro, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Teraz to widzę że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Life is brutal and full of "zasadzkas" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja też jutro mam @ ale wiem że w tym mies. nic nie wyszło więc nie mam załamki że mnie mdli i pobolewa podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
a ja jeszcze czekam całe pięć dni i pewnie też sie załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze kochalam sie 2 dni przed owulacja a i tak nic z tego nie wyszlo :( no ale to dopiero pierwszy cykl moze w innych bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Wiecie najgorsze jest to że cały czas o tym myślimy. Macie tak że każda chwila wolna skupia się wkoło @ i czy udało się . Czy przyjdzie czy Nie .....to jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Madziaczku, więcej optymizmu! Może będziesz miała więcej szczęscia niz my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
ciężko o ten optymizm niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×