Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość mamaWczesniaka
Witajcie dziewczyny..dzis skonczylam czytac wszystkie wpisy..i napisze w dwoch slowach: jestescie Wielkie! Moje serducho wali jak mlot,jestem mama wczesniaczka, tez duzo strachu mialam, ale jestesmy na prostej.. jestescie wspaniale, wierze w to ze Wasze Pociechy Aniolkowe nad Wami czuwaja, nie ma innej opcji. Zycze powodzenia i wtrwalosci dla kazdej z Was.przesylam usciski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak123
Cześć dziewczyny. Co tam u Was słychać? Ja pomału dochodzę do siebie po stracie synka. Byłam na paru wizytach u specjalisty i rozmowy z panią doktor bardzo mi pomogły. Ostatnio z mężem zaczęliśmy rozmawiać o kolejny dziecku, tylko nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie na następną ciążę. Jest tu może jakaś mama, która zaszła w ciążę dosyć szybko po stracie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnamama1
Witajcie, ja po poprzednim poronieniu zaszlam w ciaze juz po3 miesiacach. Teraz tez jest ciezko, bo wiadomo ze kazda kolejna ciaza to ogromny strach przed tym co było. Ale usłyszałam mądre słowa od położnej, że najlepszym lekarstwem na ból po stracie dziecka będzie moment kiedy będę mogła juz przytulić swoje dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak123
bezradnamama1 - a urodziłaś już? Wszystko jest w porządku? Ja tak strasznie się boję, że może coś pójść nie tak. A kolejnej śmierci dziecka chyba bym już nie przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam, ale niestety serduszko mojej córeczki już nie biło w 21tc. Był zespół Turnera, porobiliśmy sobie badania genetyczne i wszystko jest ok, czyli to, że nasze dziecko było chore to poprostu przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaStasiaaaa
Moj synek zmarl w 5miesiacu. W kolejna ciaze zaszlam po dwoch miesiacach i dzis w domu mam pieciomiesiecznego niemowlaczka,przecudownego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak123
Zdecydowaliśmy się z mężem na kolejną ciążę :) zaczynamy działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaStasiaaa
Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Moja historia jest nastepujaca...Staralismy sie z mężem rok o dziecko w koncu zobaczylismy upragnione 2 kreseczki.Wszystko bylo w jak najlepszym porzadku az do usg prenatalnego...Obrzek plodu,przeziernosc karkowa 6.5mm.Jestem w 14 tyg wiec na amino musze jeszcze zaczekac.Zrobilaw wynik Pappa ktory wyszedl calkiem dobrze ZD-1:950 ZE-1:470 ZP-1:117 lekarz podejrzewa wade serduszka ale nie daje nam duzych szans na utrzymanie ciazy a my tak bardzo kochamy naszego malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati 64 zycze duuużo zdrówka dla Twojego maluszka i pozytywnego nastawienia bo to duzo daje.Moj syn który ma teraz 10 miesiecy tez mial obrzek płodu podejrzenie o duża wade serca i zespół dauna Bardzo duzo sie modliłam w ciązy i mozna to nazwac cudem ze mój syn jest dzis ZDROWY:) 3MAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
My rowniez sie modlimy,cala nasza rodzina ktora Nas bardzo wspiera.Na usg prenatalnym wszystkie inne parametry w normie kosc nosowa widoczna ,przeplyw prawidlowy...tylko ten okropny'obrzek.8maja mamy wizyte u genetyka czekamy jak na szpilkach... a u twojego malenstwa w ktorym tyg wykryto obrzek plodu? Dodam jeszcze ze w 6 tyg zachorowalam na grype byc moze to przez nia nasze dziecko tak cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofijas
Do Gusiak Witaj, nasz synek odszedł pod koniec lipca - zespol Downa i uogolniony obrzek a ja w grudniu zaszłam w kolejną ciążę. Bałam się jak niewierny ale lekarz mówił, że strach będzie zawsze a później będzie jeszcze większy wiec zdecydowaliśmy się od razu - nie czekać. Dziś jest 20 tydzień. Wszystko jest dobrze, córka nasza rośnie i testy pappa wyszły ok, reszta badań tak samo. Obrzęku nie ma. Bałam się bardzo. Wy jedyne możecie sobie wyobrazić jak bardzo i tylko Wy tutaj jesteście w stanie mnie zrozumieć. Jednak wierzyłam w głębi serca, że już się to nam nie powtórzy. Do dziś jest strach. Uspokoje się dopiero chyba wtedy gdy zobaczę naszego małego bąbelka:-) Powodzenia dla Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Sofijas czekamy aż nam oglosisz ze babel juz z wami :) Nati dopóki serduszko bije i jest szansa trzeba o nia walczyć. A czy w obrazie USG widać ze z serduszkiem cos jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Lekarz stwierdzil prawidłowy przeplyw ale serduszko szybko bije maluchowi.Bedziemy walczyc do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
To ze szybko bije serduszko jeszcze nie oznoznacza wady serduszka. Póki nic nie widać moze sie okazać ze będzie ok. Twoja grypa mogła mieć wpływ na maluszka ale moze to zwalczyć i być bez konsekwencji. To oczywiście ta optymistyczna wersja. Nie daj sie zbyć i niech co tydzień kontrolują na usg co sie dzieje. U mnie kontrole były co tydzien. Częściej nie było sensu ale tydzień żeby cos poszło w jedną lub druga stronę to dużo. Gdzie jeszcze znajduje sie płyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Moj lekarz nie chcial za duzo mowic stwierdzil ze jest obrzek i nie jest dobrze! ja z tego wszystkiego nie spytalam wogole co to oznacza!, gdzie ten plyn sie znajduje! stwierdzil ze musi byc jak najszybciej konsultacja genetyczna.Dopiero jak wrocilam do domu zaczelam czytac co to jest za choroba i trafilam na to forum ktore daje nadzieje na cudowne zakonczenie.W poniedzialek ide do lekarza sprawdzic jak ma sie moje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Pytaj o wszystko co Ci przyjdzie do glowy. Są osób którym sie udało wybrnąć z obrzęku. I daj znać co i jak. Będziemy czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Bede pisac na bierzaco! w Poniedzialek dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnamama1
U mojej Zuzi poza uogolnionym obrzekiem tez był dodatkowo obrzek serduszka (kolejna wada) wokół jakiś płyn. Ja w 6 tygodniu miałam zapalenie oskrzeli i byłam na antybiotykach, ale lekarze nie potwierdzili ze to stad ten obrzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Ten płyn te m.in. składał sie na obrzęk uogólniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak123
Sofijas - masz rację, teraz czy później strach zawsze będzie. Życzę Tobie powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :) My działamy i mam ogromną nadzieję, że w miarę szybko nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati 64 jak u lekarza co sie dowiedziałas? Jak Twoje maleństwo sie czuje? Pytalaś mnie w którym tygodniu sie dowiedziałam o obrzeku to był 14 tydzien ..potem na kolejnej wizycie był jeszcze widoczny ...a już na dalszych nie było po nim znaku:) Wiedziałam tylko ze moje maleństwo ma wade serca ...a okazało sie ze urodził sie zdrowy:) 3mam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Hej dziewczyny bylam dzisiaj u lekarza mowil ze obrzek sie zmniejszyl wiec wszystko idzie w dobrym kierunku oby tak dalej! Teraz czekamy na wizyte u genetyka a nastepnie na amino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Super wiadomości :) miejmy nadzieje ze ten obrzęk to przez ta grype a dzidziuś sie obronił :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati 64 Super wiadomoścć ...Bedzie dobrze 3mam kciuki kochana za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak123
Nati64 - ja również trzymam za Was kciuki :) powodzenia, wytrwałości i przede wszystkim wiary, że będzie dobrze :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnamama1
Suuper, trzymam kciuki za Was i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati64
Dziekuje dziewczyny za wsparcie! Mam pytanie czy ktoras z Was miala robiona amino metoda Fisha i czy jest on wiarygodny czy lepiej czekac 4 tygodnie na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Ja mialam i to i to. Zdecydowałam sie żeby wiedziec cokolwiek. Fish daje wyniki z tych podstawowych zespolow. Koszt tez jest nie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×