Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

a co tu taka cisza?? rodzicie czy co?? Ja tam teraz to obieram nową taktykę... wcale mi się ni spieszy :P jak chcecie to się wbijajcie w kolejkę... ja czekam... może w połowie listopada "se porodzę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę :) zdążyłam tylko doczytać że Ola już na porodówce a ja miałam termin dzień po niej :o Jak możecie to pozdrówcie ją ode mnie bo ja też nie mam do niej nr telefonu :( Ejmi - ja tak samo jak Ty nie czekam porodu bo chyba nie jestem jeszcze na to gotowa. Wolę żeby Małgosia najdłużej siedziała u mnie w brzusiu :) Dzisiaj przy okazji wizyty w szpitalu byłam na porodówce i wg położnej miałam "szczęście" bo żadna dziewczyna nie rodziła i mogłam dokładnie obejrzeć salę porodowa :o i zdecydowanie będę zaciskać nóżki jak najdłużej ;D Odezwę się później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski! jak przeczytalam posta ze Oli odeszly wody to az mnie ciarki przeszly, a niedawno pisala ze moglaby jeszcze z pol roku z brzuszkiem pochodzic:) Ola slonce trzymaj sie jestesmy z Toba oby poszlo szybko i bezbolesnie🌼 w ogole bardzo prezywam wszystko co piszecie o tych czopach i w ogole:) ja z jednej strony tez chcialabym juz urodzic miec to nasze cudo przy sobie moc go juz zobaczyc przytulic zchrupac te male stopki ktore mnie obkopuja wciskaja sie pod zeberka,ale z drugiej strony czuje sie jeszcze taka troszke nie przygotowana do konca, jeszcze troszke zakupow zostalo urzadzienie kacika dla malego takze do 10 przynajmniej niech sobie w brzuszku posiedzi a potem to juz moge rodzic:) ogolnie czuje sie swietnie i mam takiego powera ze szok nawet sprzatam z taka checia i jeszcze wymyslam co by tu zrobic bo mi malo,moglabym pol dnia latac po sklepach,no mialam taka chwile ze nie bardzo mi byla jazda samochodem na reke czy to za kolkiem czy nawet z boku a teraz to moglabym nawet wycieczke nad morze sobie zrobic (600km:D) takze korzystam z sil a jutro wizyta no i mam nadzieje ze juz konkretnie dowiem sie co i jak z ta cesarka, mysle ze nie bede miala wyznaczonego terminu tylko jak mnie zlapia bole badz odejda wody to dzwonie do lekarza i jedziemy na porodowke.... a w ogole widzialam temat uplawow sie nasunal, ja powiem wam ze od samego poczatku do tej pory nie mialam zadnych uplawow po prostu suchutko i tak mysle ze to chyba dobrze bo bede pewna kiedy odejdzie mi ten czop ewentualnie wody choc mysle ze wody to sa juz do odroznienia bo sa wodniste i podobno moga lac sie jak z kranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili- wiesz co nie wiem czy to tak można, cesarkę zazwyczaj umawia się na "suchy" bezpieczny termin a nie czeka się do rozpoczęcia akcji porodowej - przynajmniej ja nie słyszałam żeby lekarze mieli taką taktykę. Tasia - dużo zdrówka🌻 walcz z infekcją bo do porodu musisz być silna! No jestem ciekawa jak nam się wykruszy ta nasza tabelka, do tej pory to raczej leciały te co nie chciały rodzic jeszcze....więc kurde tak sobie myślę, że ja tak na anty jestem nastawiona to pewnie cholera mnie na dniach weźmie :O masakra...no ale mi zostaje 16 dni do terminu, chciałabym jeszcze te 10 dni połazić... chyba msze trzeba za to zamówić ;) Ciekawe jak Olcia...skoro wody odeszły to już nic nie da się zrobić, oby tylko skurcze miała bo jak nie ruszy akcja to będą ją ciąć. Ja nakarmiłam męża obiadem i teraz czekam na Brzydulę a wieczorem jedziemy na zakupy spożywcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poczytałam co u Was, ale na odpisywanie nie mam już siły :( trzymam mocno kciuki za Olę! niech pójdzie jej szybko i sprawnie! Ja mam dziś zdecydowanie jeden z najgorszych dni! bardzo źle się czuję! na zmiany mam biegunkę i mi niedobrze :( nie mogę nic jeść :( a w dodatku hormony mi się odzywają, bo telefon wpadł mi pod łóżko, a ja zrobiłam z tego powodu mega histerię :( na szczęście sama byłam w domu, ale , żeby dziada sięgnąć, to pół łóżka musiałam rozkręcić (ono jest takie powalone 😠 ) mąż wróci to się zdziwi, ale co mi tam! boli mnie głowa, mam dość tej pogody i ja jestem zdecydowanie z tych, co to już chcą rodzić! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Ola trzymaj się:)mam nadzieje ze wszystko ok ja tabletki odstawione każde ukłucie czy ból to myślę że to już a tu nic w środę mam być u lekarza wieczorem to zobaczymy mam nadzieję że wytrwam ja mam termin na 14 listopad torba spakowana tylko kapcie wrzucę i moge jechać ........ pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia @ poszedł. Ja powera do sprzątania nigdy nie miałam. Ale dziś jak przeleżałam pół dnia to aż mnie sumienie ruszyło i wzięłam się za łazienke i myślę,ze z podłogi mozna jeść. Tak wszystko wypucowałam. Ale wyrobiłam tym samym normę na jakieś pół roku. hihih Ten mrówkowiec to z makiem? jakoś mi się tak kojarzy z nazwy... Pieczarki 4 sztuki eksperymentalnie wrzucilismy do gara na parę i złe nie wyszły. Ale jednak preferuję smak smażonych... zatem nie będziemy raczej tego dania powtarzać.hihi Co do coli, to jednak pijcie dziewczyny normalną. wszystkie zero i light i różne słodziki zawierają aspartam, a on jest rakotwórczy i mniej zdrowy niż cukier. Choć jak wiadomo cukier - to biała śmierć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia mrówkowiec jest z makiem i okazało się, że moja mama też ma na niego przepis i robiła już go kiedyś ale nie pod nazwą mrówkowiec a piegusek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wizycie. Ogolnie nic sie nie zmienilo - 1,5cm rozwarcia, Adas niziutko, glowka balotuje, wiec generealnie nic nie posunelo sie do przodu. Takze duze szanse bysmy jeszcze troche razem pochodzili :). Na usg umowilam sie za tydzien, ale bede kombinowac by wepchnac sie w jakis wczesniejszy termin. Teraz lece z mezem na kolacje - ma dzis urodziny, wiec jutro poczytam co u Was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak mowisz Ejmi,to ja nie wiem co mi sie ubzduralo,no ale mam nadzieje,ze jutro sie juz dowiem konkretow... thekasia ja niestety nie moge zobaczyc twoich fotek no i dietki dla karmiacych od alex tez nie cos mi sie stalo z poczta, jak chce wejsc w wiadomosc to otwiera mi sie to samo okno i tak w kolko:o Agulina ja raczej powera do sprzatania tez nigdy nie mialam a teraz to w ogole wczesnie wstaje i jak tylko otworze oczy to juz mysle za co by sie tu wziasc...no wiec wykorzystuje poki mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam smsa od OliGd: Męczyła się bez skutku w szpitalu i w końcu urodziła przez cesarkę. Iwa waży 2400 g więc taka kruszynka ale wszystko w porządku. Iwa jest tylko głodna, bo Ola jeszcze mleka nie ma. No to mamy kolejną mamusię na forum :) :) :) która następna???? :) Deseo się nie spieszy więc może inne z końca kolejki przejdą na przód :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili to może ty masz ten syndrom wicia gniazdka:)??czy jakoś tak.... ja to normalnie chodziłam dzis i spałam na stojąco....wzięłam sie na sile żeby w kuchni zgarnąc choc z grubsza...to przy myciu naczyc normalnie prawie zasypiałam:D takiego mam "powera" :P:Pnormalnie az wstyd:D zrobiłam co z grubsza i poszłam spać...troche pomoglo...ale nie za duzo...:O jak tylko bedziecie wiedziały co u Oli to dawajcie znać co i jak:)kcuki cały czas trzymamy:) Deseo...Adasiowi jak nic wcale sie nie spieszy jeszcze na ta strone brzuszka:)do terminu napewno dotrwacie:) i złóż mężusiowi życzenia urodzinowe...sto lat i wszystkiego naj naj:) co do coli...to ąz mi wstyd ale ja przez całą ciążę miałam taka ochote na nią że nie mogłam sie po prostu powstrzymać...to była i jest nadal jedyna moja zachcianka...ale za co taka mocna że szok...:Omogłabym miec troszke zdrowsze te zachcianki ale co zrobic... Gawit trzymaj sie i nie daj się hormonom...choc wiem że czasem jest to nie wykonalne...i mam nadzieje ze niedługo poczujesz sie lepiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE deseo---------------1.11 mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 bar2basia3---------4.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 madzialinska76----7.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11.11 gawit_79----------12.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 OlaGd76 Martasek86-------20.11 natalia86----------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, data porodu, tc, pleć, waga/cm OlaGd76-----------26.10 Ok to ja redaguję tabelkę w takim razie :) Resztę uzupełni sama Ola jak do nas wróci :) Dobrze, że jej długo nie męczyli i zrobili cięcie. Iwa malutka no ale nic dziwnego, miały jeszcze tak na prawdę miesiąc przed sobą- najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło :) Gawit - ja dziś miałam przebłysk dobrej formy, ale to był raczej dobry humor niż dobra forma bo teraz też jakoś mi się na mdłości zbiera...ehhh ciąża to loteria :O Co do sprzątania to ja lubię bardzo sprzątać, ale muszę mieć do tego wenę, ogólnie to lubię mieć porządek w domu ale czasami wiadomo jak to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trochę mnie nie było bo zepsuł mi się komputer, ale już wszystko naprawione. Nie zdążyłam jeszcze nadrobić zaległości i chyba nie dam rady. Trzymam kciuki za Olę, mam nadzieję że wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo. Jak odeszły wody to porodu już nie da się powstrzymać i albo pójdzie naturalnie albo cesarkę jej zrobią, zależy czy miała skurcze. Moja siostra tak miała. Dajcie znać jak będziecie coś wiedziały. Ja czuję się jak bomba zegarowa i przeraża mnie fakt że to już tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi to jak juz zmieniasz w tabelce to Mycha z 1 listopada tez urodzila przez cesarke 21 .10 moze pozwolimy sobie to zmienic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Gratulacje dla nich obojga! Rzeczywiście mała kruszynka,ale teraz to błyskawicznie urosnie.. Jejus musze jej wysłać smska. Noż kurcze i wykrakałam kiedyś,ze tu chachmectwo bedzie i tyły ruszą pierwsze.. Ale pierwsze koty za płoty i teraz juz trzymamy się kolejnosci. ;-) lub przynajmniej próbujmy się jej trzymać. Tak jak deseo - zaparła się dziewczyna i się trzyma! hihi. Przy okazji - boskiej kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Oli. Najważniejsze że z małą wszystko ok. To teraz się już zacznie będziemy się sypać jedna po drugiej:) oby tylko wszystkie szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia nic nie szkodzi a nie Michaa czy jakoś tak, w każdym razie miałyśmy jakieś podobny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to była Kama z tego co ja pamiętam... a jako,że nieczęsto tu zagladała to ledwie ją kojarze... i mówiąc szczerze nie widzę potrzeby wrzucania do tabeli- ale jak chcecie. :-) Ejmi też racja - oLA dopisze resztę,bo bedzie znać szczegóły. hihi. Mycha, no własnie dziś Cię wspominałam... czy już przypoadkiem nie jestes po... A Michaaa to Kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Nie wchodzilam caly dzien na forum, bo w pracy bylam dzisiaj caly dzien, a tu prosze, mamy kolejna mamusie:) OLU MOJE GRATULACJE!!!!!Najwazniejsze, ze dzidzia zdrowa , a to ,ze nie wielka to nie problem, nadrobicie jak juz ze szpitala wyjdziecie:) Ale sie narobilo, czyli jednak u Oli sie sprawdzilo z tym czopem,ze jej tyle co przeciez odszedl i tu zaraz wody. A u mnie nadal nic, nadal 2 w 1 chodze:) Ja tam moglabym juz rodzic, ale jak widac te co chca musza jeszcze troszke poczekac:) A co do Izy to ja tez jej zbytnio nie kojarze, zaraz na nk zerkne, czy mam ja w znajomych, ale rowniez gratuluje coreczki. Przepraszam, ze nie odpisuje wszystkim,ale przez 2 dni duzo naskrobalyscie pisarki:) Poza tym dzisiaj najwazneijsza jest OlaGd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2400 kg to kruszynka, ale dobrze ze z ta olagd i malutka wszystko dobrze, oby jak najszybciej byly w domu :))). A moja mala dzis chyba ucina sobie dluga drzemke, bo tylko nogi wystawiai prezy sie od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pięknie gratulację tak myśłam cały czas a tu już po super dopisałam sie do tabelki bo mnie nie było OCZEKUJĄCE deseo---------------1.11 mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 bar2basia3---------4.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 madzialinska76----7.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11.11 gawit_79----------12.11 baska200----------14.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 OlaGd76 Martasek86-------20.11 natalia86----------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, data porodu, tc, pleć, waga/cm OlaGd76-----------26.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko gratuluję 🌻 Iwa witaj po tej stronie brzuszka! rośnij zdrowo! Rany jak ja jej zazdroszczę! Iwa kruszynka, ale najważniejsze, że zdrowa! Kurczę dziewczyny ja bym się chętnie wepchnęła w kolejkę, ale moja mała nie ma ochoty ;) jutro mam wizytę u ginki to się dowiem jak tam ma się moje podwozie i jak ma się mała, bo będę miała usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×