Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

STARACZKI : Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… ; .03.03…………………̷ ;....………..Wrocław 2)mysztorek............?...........03.03............................UK BRZUCHATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… ; ; ; .03.03…………………̷ ; ; ;....………..Wrocław 2) anulka-84, 24........5..........01.03.........................Bydgoszcz 3) pumka27............ 1..........10.03.........................Lubin 4)mysztorek............?...........03.03.........................UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- ja tez mam nieregularne cykle wiec termin tez przewidywany! no i zobaczymy co z tego będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy szybko piszecie :) Odejdę na chwilkę i mam mnóstwo do odrabiania :D STARACZKI : Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… ; ; .03.03…………………̷ ; ;....………..Wrocław 2)mysztorek............?...........03.03................ ............UK 3Madusiak.............9............09.03...........................Trójmiasto BRZUCHATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle tez nie sa regularne tzn moze byc 2 dni roznicy to jest data przewidywalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie było komu sie wpisywac to nie było a teraz kolejka!!! powoli tabelka nie zająć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek......cykl starań......Data @................miejscowość 1) babusia 24............3..........03.03.....................Wrocław 2) anulka-84,24.........5..........01.03.....................Bydgoszcz 3) pumka27..............1..........10.03.....................Lubin 4) natanielka,25........6..........24.02.....................B.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3…...…… .....03.03………………...............Wrocław 2) anulka-84, 24.........5...............01.03.........................Bydgoszcz 3) pumka27.............. 1...............10.03..............................Lubin 4)Mathea..26.............3...............10.03............................Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,znow sie spoznilam... Natanielka witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek......cykl starań......Data @..............miejscowość 1) babusia 24............3..........03.03.................Wrocław 2) anulka-84,24.........5..........01.03.................Bydgoszcz 3) pumka27..............1..........10.03.................Lubin 4) natanielka,25........6..........24.02..................B.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mi humorek poprawiłyscie ta tabeleczką - usmiałam sie z naszych wygibasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomnialam kiedy mam dostac @ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@........miejscowość 1) babusia 24.............3..............03.03............Wrocław 2) anulka-84, 24..........5..............01.03............Bydgoszcz 3) pumka27...............1...............10.03............Lubin 4) Mathea..26............3..............10.03.............Grecja 5) natanielka.25.........6...............24.02............B.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24.............3..............03.03............Wrocław 2) anulka-84, 24..........5..............01.03............Bydgoszcz 3) pumka27...............1...............10.03............Lubin 4) Mathea..26............3..............10.03.............Grecj a 5) natanielka.25.........6...............24.02............B.P 6) Madusiak 30.........9................09.03............Trójmiasto Zdążyłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo natanielka!!!! Ja to jestem antytalent jesli chodzi o wszelkie sprawy tabelkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×