Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Hej!! No nie, jak ja poszłam spać to się zleciały !!! 😠 Dobra doczytałam, ale już nie mogę się połapać kto ma konto na nk, a kto nie. Więc ja też chcę Was zobaczyć :):):) To mój mail eda_83_83@o2.pl Te, które mają konto na nk to niech linka podeślą, a te które nie mają to poproszę o foteczki :D DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ !!! Ps. KAmilcia to piękne co piszesz !!! Aż łzy mi w oczkach stanęły jak to przeczytałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry laseczki !!! do mathea nie wystraszylam sie ciebie nawet nie mialam jak nawet hihi :0 bo fotke dostałam ale nie mogłam jej otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) wpadłam tylko na chwilę by życzyć wszystkim miłego dnia:):) ja teraz ostro zabieram sie za pisanie podrozdziału do mgr a o 15 jadę do pracy:( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-). Jak samopoczucie dzis? Pumka,to mam wysylac jeszcze raz czy udalo ci sie dzis otworzyc? W razie czego powysylam jeszcze inne. Kamila,juz sle pozostale fotki. To co napisalas bylo piekne. ?tak musimy myslec dziewczyny! Natanielka,a i do ciebie ida foty. Milego dnia wam zycze,wpadne pozniej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mathea niestety dzis mi tez sie nie udałčo otworzyc tej foteczki wiec jak mozesz wyslij inne lub jeszcze raz tamta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj przed zasnięciem dostałam @ nie wiem jak to mozliwe! cykle miałam 32-34, a wczoraj był 24 dzien cyklu. może ten castagnus tak na mnie zadziałał. smutno mi było i oczywiscie nie wytrzymałam, popłakałam sobie- mąż sie obudził i zaczął pocieszac- mimo to było fatalnie- dzis od rana boli mnie głowa przez to wszystko! uffff! i po co to byo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea otworzylam przed chwilka fotke nie wiem jakim cudem ale sie udało fiu fiu blondi laseczka z ciebie :) U lala :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia przykro mi ale cos szybko ta @ do ciebie przyszla :( moze to przez te leki co bierzesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,przykro mi... Ale rzeczywiscie moze to przez leki nastapilo jakies rozregulowanie... Pocieszenie jedno, im szybciej przyjdzie @ tym szybciej rozpoczniecie nowe starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo kamilka
wróciła wszystko z toba o.k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo kamilka
jakie zaległosdci kamilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke mi przeszło! dziekuje dziewczynki- kochane jestescie że tak mnie pocieszacie! chciałam wam wysłac zdjęcia ale na kompie nic nie mam!!! skopiuje chociaz jedno z nk i wam powysyłam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze kilka ze ślubu- koleżanka mi na maila wysłała ale komórką robionę więc nie wyraźne! u męża na kompie mam moje z sesji- ale na złośc hasła nie mam! wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam maila do studentki! a tak zerkam do tabeleczki to jeszcze madusiak, myszorek, lilii... hm dzie dziewczynki si epodziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie kamilka! ja własnie doczytałam i juz wiem skąd ten humorek u Ciebie i nie mydlij mi tu oczu wiosną za oknem!!! przytulanki wczoraj były!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,moze tak to sie w Niemczech mowi ;-)...-wiosna,sloneczko,a znaczy cos innego... Haha...Dostalam twoje fotki,sliczna z ciebie dziewczyna... Z tego co widze to same brunetki na naszym topiku,tylko ja farbowany blond leb ;-). Juz ida do ciebie moje. Dziewczyny,reszte fotek wysle do was wkrotce,bo cos mi usb nie chce sciagac fotek na kompa i musze troche pokombinowac. Wiekszosc fotek mam niestety na kompie w Polsce,ale w przyszlym tygodniu wybieramy sie z malzem do kraju wiec bede wam wysylac na biezaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolkapolka
Cześć Dziewczyny. Jestem mężatką i niestety też w perspektywie nie tak odległego czasu będę musiała pomyśleć o dziecku. Ze względu na męża,ktory ma 36 lat i ponagla (ja mam 31). Wg , mnie nie trzeba argumentować dlaczego nie chce się dzieci, bo to iczywiste, bardziej argumenty za "chceniem" są istotne. Z moich obserwacji wynika , ze 30 lat dla faceta to jest za wcześnie . Dlaetgo Mathea nie jestem zaskoczona, że Twój jeszcze się waha. Faceci dopiero ok 33-35 lat chcą na serio dziecka. Wcześniej wychodzi raczej albo że "tak wypada", taka kolej rzeczy albo partnerki duszą. Oczywiście spośród znajomych z dziecinstwa , z ktorymi chodzialm do szkoly a ktorzy pokonczyli pozniej jakies zawodowki czy licea, poszli szybko do pracy i szybko wzieli sie za zeniaczke to nawet 20stoparolatkowei pozakladali rodziny. W moim obecnym środowisku znajomi dopiero teraz zaczynają się "rozrastać" . Większość ma inne ambicje. Jedna koleżanka (starsza ode mnie) jest w ciaży niechcianej, dwie inne zaszły tylko ze względów na straszonka ginekologow, bo miały jakieś tam problemy ginekologiczny i zeby zmiejszyc ryzyko ze w ogole nie beda miec dzieci zdecydowaly się szybciej. Ogolnie jeśli ludzie mają ambicje, duzo zajęc i pomysłów na życie to nei maja takiego parcia na dzieci, wiec nie dziwcie się swoim partnerom i nei miejcie im tego za złe, bo to dobrze świadczy o nich i jednoczesnie o was, bo jesteście z ciekawymi ludźmi , ktorym w życiu nie nudzi się. Oczywiście jak pojawi się dziecko na pewno nie bedą żałować. Więc wszystko co najlepsze przed wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea- hihi - może! to teraz jak będą przytulanki to bedziemy mówic -wiosna za oknem :) :- i nic sie nie martw moja droga bo ja po slubie sciełam włoski- czekałam na swój naturalny kolor i mam teraz pasemka blond -wiec nie jestes sama! tylko fotki w nowej fryzurce nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolkapolka- widzisz to zależy- ja mam 24 lata-mój mąż 28 i oboje dziecka pragniemy! myśle że to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wiecej! nie potrzebuje dziecka bo tak wypada- tylko zwyczajnie pragnienie zostania rodzicami jest w nas tak silne że ni eda sie tego opisac! oboje skonczylismy studia, mamy dobra sytuacje i chcemy zwyczajnie miec prawdziwą rodzinę! mysle że to nie to że ja nie mam co z soba zrobic! bo prowadze własny mały biznes i jest mi dobrze! duzo przeszlismy z meżem i wiemy czego oczekujemy od zycia. mysle że ni emożna wszystkich wkładac do jednego wora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolkapolka- moj maz nie mysli,ze to za wczesnie. Sadze ze to obawa przed nieznanym spowodowala ze zaczal miec watpliwosci... Ostatnio kiedy rozmawialismy padlo z jego strony stwierdzenie,ze boi sie,ze po urodzeniu dziecka wszystko sie zmieni,nasze malzenstwo i uczucia, i ze maluch bedzie nam przyslanial wszystko. Widzisz,taki podrecznikowy przyklad z niego...Teraz jednak,kiedy okazalo sie,ze chciec to nie znaczy moc, sadze ze to ona pragnie bardziej dziecka niz ja... I nie zgadzam sie z toba, ze jezeli "ludzie mają ambicje, duzo zajęc i pomysłów na życie to nei maja takiego parcia na dzieci", bo my jestesmy typowym przykladem,ze prowadzac bardzo intensywne zycie-zarowno na polu zawodowym jak i towarzyskim, moze pojawic sie pragnienie posiadania dziecka. Najwazniejsze jednak,aby te gotowosc do zostania rodzicem wraz ze wszelkimi tego konsekwencjami,osiagnac razem z partnerem...Pozdrawiam serdecznie "-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×