Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Berta, z nami na pewno bedzie łatwiej :-) W odstępie 2-3 dni już dwie dziewczynki zobaczyły dwie kreseczki ;-) I spodziewamy się oczywiście tendencji wzrostowej, teraz czas na kolejne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę, że to chyba jakieś szczęśliwe miejsce dla starających się o dzidziusia. Mam nadzieję, że faktycznie tak jest. Widzę, że czasem pojawiają się tu problemy dotyczące niektórych tabletek. Może będę umiała czasem pomóc. Jestem farmaceutką, a mąż lekarzem. No, jak widzicie nikogo nie omijają przykre sytuacje. Poprzednim razem lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości twierdząc, że powinniśmy wiedzieć, co robić. No to zmieniłam gina i mam nadzieję, że teraz już będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, fajnie, bedziemy mieć koleżeńską pomoc medyczną :-) Może dopiszesz sie w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta to fajnie !! ... a ja jestem pielęgniarką :):) zaraz nam sie zrobi cała kadra medyczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Tylko pewnie nie będzie łatwo :) Jestem tzw. "głąbem informatycznym" i generalnie nie dogaduję się z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta to zaden problem. Podaj tylko wiek, który cykl staran, przypuszczalna date @, i skad jestes i zaraz Ciędopiszemy w tabeleczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo tak to ja się mogę wpisywać w każdą tabelkę świata. Więc: Lublin, 1 cykl, wiek? jutro już niestety 29, @ właśnie wczoraj się zaczęła ( mam nadzieję że to paskuda jedna z ostatnich) To chyba wszystko, no to wio tabelko-uzupełniaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za to "wio", ale od lat namiętnie jeżdżę na koniach i generalnie wszystko jest u mnie "wio",mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam. Moi znajomi już się przyzwyczaili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie Może ja też opiszę swoją sytuację. w kwietniu będę miała 27 lat.. w zeszłym roku w maju wyszłam za mąż. bardzo chciałam mieć dzieci od razu ale mój mąż początkowo niby chciał ale jeszcze nie teraz bo chciał się mną nacieszyć. w końcu dał się przekonać i zaczęliśmy starania od czerwca ale niestety w lipcu dostałam okres. No cóż za pierwszym razem ciężko trafić :) próbowaliśmy dalej i w sierpniu już nie dostałam okresu (test wskazywał 2 kreski - jedna bledsza); koleżanka z pracy też w tym samym czasie zaszła. No i się zaczęła radość. U lekarza wszystko się potwierdziło - jest 7/8 tydz ciąży. radość wielka. Niestety w 13 tyg. ciąża obumarła - jednym słowem tragedia. Myślałam że po zabiegu szybciej zajdę w ciążę a tu czekanie czekanie i cały czas okres. Ostatni cykl postanowiłam, że po okresie przez tydz z mężem nic nie będziemy robić, zeby plemniki się wzmocniły i takie tam, co 2 dzień seks i słuchajcie udało się :)) Zrobiłam w sobotę test (tydz po okresie, który miał być 8 marca) i 2 kreski mega czerwone :) w czwartek ide do lekarza potwierdzić to wszystko w 100 %. Wam też się uda - tylko co 2 dni seks bo za często też nie można i powiem wam że to działa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowfcia
oj kamilko kamilko alez ty dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) pumka27................2...............10.04..........dolnys lask 3) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 4) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 5) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 7) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 8) kamila250579.29.....1................07.03?..........Niemc y 9) Milka..31...............1...............24.03........ ...Płock 10)Berta ..29.............1...............14.03...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5................listopad...........Gre cja 2) anulka-84, 24.........4............... listopad..........Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak mnie dzisiaj piersi zaczęły boleć ! Tak bolały, ćmiły, drażniły, nie wiem jak to nazwać. I nadal mnie tak "denerwują"... Moja nadzieja wzrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) pumka27................2...............10.04..........dolnys lask 3) Madusiak ...............9...............przerwa.......Trójmiasto 4) mysztorek.28..........?..................????...........UK 5) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 6) studentka 23...........?.................????...........Wrocław 7) Lili80.....................3................28.03...... ....Katowice 8) kamila250579.29......1.................07.03?..........Niemc y 9) Milka..31................1................24.03........ ...Płock 10)Berta ..29..............1................14.03...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5................listopad...........Gre cja 2) anulka-84, 24.........4............... listopad..........Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Natanielka, że masz jakieś objawy... u mnie nic, czuję się dobrze, żadnych zachcianek, żadnych bóli, nadwrażliwości... czasami tylko mnie kłuje coś w brzuchu. Czyli nie ma nadziei :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natanielko, myślałam, że jeszcze się załapię na 28 ;) Mam na imię Majka. Muszę teraz niestety gonić do pracy. Trochę mi trudno, bo właśnie jestem po urlopie w górach. Wczoraj wróciliśmy z nart. Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i wziąć się do roboty. Dosłownie i w przenośni ;D Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berta
to ty jestes klaudia p no pieknie pieknie ale jajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny(te które się starają )może dorzucę swoje 5 groszy... Znam ten ból, kiedy się chce-wtedy nie wychodzi. Człowiek co miesiąc sie nakręca, traktuje sex z mężem jako obowiazek i go "poniewiera" na siłę...pamiętam to jak dziś, gdy robiłam po 3 testy dziennie i wypatrywałam z tęsknotą 2 czerwonych kresek. Poszłam do lekarza...Powiedział mi, abym:Witamina E dla siebie i męża sex w dni płodne co drugi dzień, luz (wiem łatwo się mówi...) i meliska na uspokojenie. Piłam też ( z własnej woli) napar z ziół o.Sroki(takiw coś : http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item =259230 ).I się udało po dwóch cyklach. "zaskoczyłam " w maju 2008 roku , po rocznym staraniu... Teraz mam śliczną miesięczną córeczkę, czego i wam dziewczynki życzę.Kreski na teście były bladzieńkie a raczej (na wszystkich trzech , więc jeżeli którejś z was wyjdzie ta druga kreseczka baaardzo blada, to znak,że jest fasolka A tu link na mój skarb: http://www.rosniemyrazem.pl/competition_deta ils.php?id=1000&cat=nb Proszę o głosiki, można nawet raz dziennie za co wielkie dzięki. Pozdrawiam i życzę szybkiego "zatrybienia" , a brzuchatkom-szczęśliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! :) :) :) :) :) - nie uwierzycie mi ale śniło mi sie dzisiaj że nasza tabeleczka z brzuchatkami jest coraz większa!!! masakra! wchodzę a tu nasza anulka w ciąży!!!!!! jeju! anula!!! hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale bym cię wysciskała!!!- buzi, buzi , buzi! ale ja sie ciesze! witam nową koleżankę!!! berta- cieszee sie ze do nas dołączyłas! dziewczyny tu są super! zobaczysz że nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babusia
natychmiast rzuc ta meride-TO JEST TRUCIZNA!!!!!!!!!!!! sama piszesz ze masz skutki uboczne bo nie mozesz spac! to tylko jeden z nich a co dzieje sie w twoim organizmie to sama nie wiesz-TRUJESZ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA CI ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLATEGO CI O TYM PISZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia 24 kamilcia listonosz mnie obudził! przyniósł dobre wiesci a potem na forum takie wieści! dzien zaczął sie super! do pomarańczki- bardzo dziękuje za rade i troskę. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa42
Meridia (sibutramine), lek przeciw otyłości, może być przyczyną poważnych kłopotów ze zdrowiem. Sibutramina może powodować objawy uboczne, m.in. suchość w ustach, bezsenność, zaparcia, utr atę apetytu, kołatanie serca, wzrost ciśnienia tętniczego Od czasu wprowadzenia na rynek w 1997 r. przyjmowanie sibutraminy powiązano z 32 przypadkami zgonów i niemal czterystoma poważnych działań ubocznych. - To naprawdę znikomy promil - bronią się eksperci Abbott Laboratories (producenta leku). - Na całym świecie sibutraminę przyjmuje ponad 8,5 mln osób. Odsetek działań niepożądanych jest więc mniejszy od tysięcznej promila. Poza tym żadnego zgonu nie można z pewnością powiązać z zażywaniem naszego preparatu - twierdzi dr Eugene Sun, wiceprezes Abbotta. Z jego obliczeń wynika, że nawet gdyby lek rzeczywiście był przyczyną śmierci, to ryzyko wynosi zaledwie 2,1 na każde 100 tys. osób zażywających Meridię. Tymczasem z badania Nurses Health Study, które objęło ponad 100 tys. kobiet wynika, że sama otyłość jest związana z ryzykiem zgonu równym 400 / 100 tys. Otyli częściej chorują na serce, cukrzycę czy nadciśnienie. Zmniejszenie masy ciała to dla nich często jedyna szansa na uniknięcie poważnych kłopotów ze zdrowiem. Przeciwnicy leku argumentują, że ryzyko związane z przyjmowaniem sibutraminy jest niedoceniane, a sam preparat nie gwarantuje trwałej utraty kilogramów. Głównym zarzutem pod adresem leku jest to, że podnosi ciśnienie krwi, a tym samym zwiększa ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Zwolennicy ripostują, że otyli nie mają zbyt wielu możliwości farmakologicznego wspomagania odchudzania. Twierdzą, że wystarczy właściwie dobierać pacjentów i nie zapisywać leku osobom z podwyższonym ciśnieniem tętniczym. - U ludzi otyłych wystarczy niekiedy utrata 5-10 proc. wyjściowej masy ciała, by znacznie poprawić ogólny stan zdrowia - mówi prof. Donald Hensrud z Mayo Medical School w Rochester. - Meridia pozwala im zaś zrzucić przeciętnie o 5 kg więcej niż placebo (substancja nie mająca działania leczniczego). To zaleta nie do przecenienia. Trzeba jednak pamiętać o wpływie leku na ciśnienie - dodaje profesor. - Nawet niewielki wzrost rozkurczowego (dolnego) ciśnienia tętniczego zwiększa ryzyko choroby serca o 6, a udaru mózgu aż o 15 proc. - ostrzega Hensrud. Źródło: gazeta.pl - 20.03.2002r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia- listonosz przyłazi codziennie ale może to dobrze bo tak bym wstawała 0 13 stej :) -dzis przyniósł pismoz banku że zmniejszaja nam kredyt o 70 zł( mamy w złotówkach) :) ale tu sie wszyscy o mnie martwią :) genowefa- to jest topic ciążowy a nie o dietach- o meridii jest mnóstwo topiców na kafe ja tez tam pisze jak masz ochote to zparaszam możemy podyskutowac- poza tym powtarzasz sie niestety- poczytaj najpierw nasz topic jak sie chcesz wypowiedziec bo piszesz cos co ktos juz tu wklejał- jak masz cos jeszczde do dodania to idz na topic o dietach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia to współczuje- ja dzis labe mam! zaraz obiadek gotuje- moją ulubiona zupke :) fasolową- hihi- wszedzie mysle o fasolkach!! :) :) :) uciekam kochane! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia ;) A może i Tobie się udało :):) A może ja już sobie wkręcam :) Nie wiem, okaże się za tydzień. Najgorzej, że mój M w niedzielę leci już do Anglii, a ja jak będę musiała czekać na te papiery to dopiero w maju do niego dolecę, no i na ten czas też będziemy musieli zawiesić nasze starania. A jak dolecę już do niego, to też będę musiała najpierw pracy poszukać, później trochę popracować i dopiero wznowić starania... ech... a jak teraz by się okazało. że sie udało to już życie jakoś by się dalej potoczyło ;) Mnie cały czas podbrzusze pobolewa. Kurcze ale się znów nakręcam. Ale w tym tyg czeka nas wyprowadzka i załatwianie wszystkiego do soboty, bym sama z niczym nie została jak M wyjedzie. Dzisiaj juz co nieco popakowaliśmy i trzeba będzie do rodziców wywieźć. Najlepsze jest to że ja mam 6 pudeła mój M tylk odwa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiahj na łatwizne poszliśmy i zamówiliśmy pizze :) mmmm teraz czekamy aż przywiozą. Mój M już do pracy nie chodzi od dzisiaj wiec cąły tydzien bedzie w domu, a w niedziele już Leci :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×