Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Przeczytałam dziś wiele stron z tego co napisałyście...ale od początku! Wszystkiego dobrego z okazji świąt, najbardziej jednak Wam życzę Zajączka z jednym najważniejszym podarunkiem :) wiecie z jakim ;) Imieniem wolę sie nie przedstwawiać, mówcie mi po prostu Mawika. W lipcu skończę 25 lat (84 to mój rocznik), podobnie jak Babusia i jeszcze jedna z brzuchatych (przepraszam, wyleciał mi nick z głowy). Jesteśmy z M 6 miesięcy po ślubie i od dwóch cykli usiłujemy zajść w ciążę :) Chętnie się do Was przyłączę. Wiem że mnie przygarniecie, dlatego nie pytam czy mogę :) Już troszkę Was poznałam, wiem że jesteście spoko babeczki :) Zaraz też dopiszę się do tabelki, jeśli tylko ją gdzieś odnajdę. Ewentualnie proszę, aby któraś w Was mnie dopisała. Jestem z lubuskiego (miejscowości wolałabym nie podawać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Babusia: Pisałaś, że bierzesz Meridię - ja brałam zelixę (polski odpowiednik). Ładnie zgubiłam 12kg w 1,5 miesiąca. Po roku 10kg wróciło :( Nadal mam 20kg nadwagi... Teraz od kilku miesięcy nic nie biorę, poza lekami na tarczycę (mam niedoczynność). Jakiś czas temu wyczytałam że kobiety planujące ciążę mogą śmiało łykać witaminy dla ciężarnych, dlatego już drugi miesiąc biorę takie witaminki Vibowit, a męża faszeruję kwasem foliowym :) Ponoć mężczyzna również powinien go brać, jeśli nie pomoże to nic, a na pewno nie zaszkodzi. Gdyby ktoś mnie zechciał dopisać do tabelki to: mawika84................cykl 2...............20-04-09.................lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć mawika witam cię serdecznie w naszym "kąciku łakomczuchów" mam nadzieje, ze z nami będzie ci przyjemniej czekać na dzidziusia Co do kw. foliowego dla faceta-nie zaszkodzi mu, ale nie ma wpływu na przebieg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chwilowo wszystkie staraczki i brzuchatki zajęte świętowaniem :) No cóż, tylko ja jedna chyba siedze w pracy do 20ej...taka praca :( Zamiast z rodzinką na spacerku to z mężem w pracy. Dobrze, że chociaż razem pracujemy i udało się, że dzisiaj razem na zmianie jesteśmy ;) No nic dziewczynki, w takim razie może później sie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta No wpływu na ciąże nie ma, ale ponoć plemniczki zdrowsze i żywotniejsze są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jakieś mam dziwne przeczucie, że nie będę mogła zostać mamą...to przeczucie mnie nie opuszcza od 5 lat :( Zastanawiam sie też nad śluzem, trochę o nim pisałyście - u mnie na bieliźnie zostają jego tak znikome ilości, że nie jestem w stanie nawet określić jaki on jest - płodny, niepłodny...Jak Wy prowadzicie obserwację, tylko na podstawie tego co pozostaje na bieliźnie/wkładce czy wkładacie palec do pochwy? Może głupie pytanie, ale dla mnie dość istotne. Czy któraś z Was podzieli się ze mną spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie obserwuje śluzu, bo to wymaga systematyczności, a umnie z tym kiepsko. Możesz łykać olej z wiesiołka, będzie więcej sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z obiadu u mamy. Przejadłam się :P Cześć Mawika, jeśli chodzi o tabelkę, to poczekaj na Kamilkę, ona cię dopisze, ja nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynk? O proszę, nie wiedziałam, przy najbliższej okazji zajrzę do apteki :) Dziękuję za radę. No i oczywiście dziękuję za powitanie mnie w Waszym interesującym gronie :) Podaję łapkę Wszystkim kobietkom tu obecnym na powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się marzą bliźniaki...mmmm...fajnie by było za jednym zamachem mieć dwójkę. Ale jak na razie zadowolę się choćby jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Czyli mam rozumieć że sama przeprowadzasz "badanie"? Poprostu wkładasz paluszka i sprawdzasz jak się sprawy mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dodanie mnie do tabelki :D ale nie ma tam Anuli, przeoczyłam coś? Wiem, że wydarzyło się u niej coś niedobrego (z całego serca współczuję), ale teraz chyba powróciła do towarzystwa? Może niekoniecznie jako staraczka na chwilę obecną, ale za jakiś czas...może nie powinnam się wtrącać, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo !! U mnie swięta smutne ,bo bez M ;(:( Wieczorem idę do siostry i się normalnie chyba uchleję z tej tęsknoty !!! Byłam dzisiaj u teściów, trochę się bałam tej wizyty, bo nie lubię samemu do nich jeździć, ale nie było tak źle. Nawet 2 godzinki wysiedziałam :D Tylko smutno mi było bo wszyscy się pytali czy tęsknię i takie tam. Ale wolę to niż mieliby się pytać kiedy w ciąże w końcu zajdę :D Buziam Was Laski !!!! Ps. mam nadzieję ,ze o mnie jeszcze nie zapomniałyście ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?................03.03...........UK 4) natanielka.25..........7................22.04...........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04...........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29......1................23.04...........Niemc y 7) Milka..31................2...............24.04....... ....Płock 8)Berta ..29...............2................14.04...........Lublin 9)mawika84................2...............20.04...........lubuskie Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..............5.............listopad...........Grecja 2) zenek897 (aga... 27.... 6........... listopad........... Gdańsk 3)pumka27...................5.............grudzien..........Dolny Ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................23.04.........Niemc y 7) Milka..31...............2...............24.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin 9)mawika84.............2..................20.04........lubuskie Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5...........listopad...........Gre cja 2) zenek897 (aga27... 6........... listopad.......... Gdańsk 3)pumka27.................5.........grudzien....... ..dolnys lask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natanielka, kiedy wyjeżdżasz do swojego M? Mawika- Anulka sama się wykreśliła z tabelki, jak będzie już gotowa żeby się znowu starać to się na pewno dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino masz chyba rację. Wypada zaczekać, Anula na pewno niedługo wróci. Usiłowałam naprawić tabelkę, ale chyba mi nie wyszło...juz więcej nie będę dotykała, obiecuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwy???? Nie, siedzę w pracy od 8 rano, mój m też. Czy ja nie mogłabym zyć jak normalny biały człowiek? Ale powtarzam sobie, że to już niedługo :D Jutro przyjeżdza do nas znajomy z Indii. Mieszka teraz w Stanach. Poznaliśmy się na studiach i znajomość trwa do dziś. Zabieramy go do moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałam poprawić ale wyszło huju muju :D ALe widzę że Mawika ładną tabeleczke wstawiła. Kamilciu ja jak miałam praktyki na bloku operacyjnym to byłam przy cesarce. Dziewczyna była w ciąży trojaczej ,z czego dwoje dzieci już od miesiąca było martwych i ona wiedziała o tym. Ale to trzecie żyło i chcieli jak najdłużej wytrzymać, żeby można było je uratować. No i poród był w 5 miesiącu. I ja to wszystko widziałam. Jak wyjmują te maleńkie nieżywe juz dzieciątka i to trzecie ,które było takie malusie i nie oddychało. Reanimowali je przy mnie. Ty oglądasz to w Tv i płączesz a ja widziałam to na żywo i tego widoku nie zapomnę już do końca życia !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam wszystkiego po trochu Kamilka- wytrzymaj do piątku. A Berta to mogłaby dzisiaj w pracy zrobić test to od razu by nam powiedziała jaki wynik. Co ty na to Berta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, już nie bedę wracała do tematu Anuli. Musiałam gdzies przeoczyć tą istotną informację o jej decyzji. Wybaczcie, nie chciałam nikogo urazić. Samą Anulę również przepraszam, nie powinnam wtykac nosa tak gdzie nie trzeba. Dziewczyny, powiedzcie, czy Wy jakoś szczególnie przygotowujecie się do ciąży? Ćwiczycie, uważacie na to co jecie, łykacie jakieś mikstury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawika śliczna tabeleczka Ci wyszła !!! Kochane no właśnie najgorsze jest to że nie wiem jeszcze kiedy pojadę do M. Wciąż czekam na telefon z tej pracy, do której miałabym chodzić. Dzwonili raz w zeszłym tyg ale cos nas rozłączyło i do tej pory nie dzwonili. Mam nadzieję że zadzwonią w tym tyg. Bo M już mieszkanko dla nas dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×