Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

czesc dziewczyny przepraszam ze mnie tak długo nie bylo ale wolne dni tak szybko leca troszke mialam gosci zaraz tez rodzice mnie odwiedza wiec tylko na chwilke jestem i zycze wam milego popoludnia trzymam kciuki za was wszystkie pozdrawiam papa PS u mnie dni plodne i staranka rozpoczete - musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNICZY WIELBICIEL Madusiak
jakich jaj?dziewczyno czy ja tu coś złego pisze madusiak same serduszka i kwiatki wysyłam i ona nawet sie z tego cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNICZY WIELBICIEL Madusiak
oj kamilko zazdosc z ciebie pryska co ja poradze ze nie jestes tak adorowana na tym topiku DLA MADUSIAK👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki! wróciłam dzisi wczesniej, bo pogoda chyba nie składnia do zakupów! Madusiak Kochanie mam nadziej ze czujesz sie choc odrobine lepiej! Daj sobie jeszcze kilka dni, może tygodnie a potem do dzieła! kamcia ma racje! Kochana cały swiat nalezy do Ciebie! Ja zycze Ci żebys spotkała taka życzliwą dusze, kochajaca, uczciwą - która pokocha cie z całego serca! Na pomaranczki radze Ci nie zwracac uwagi bo w wiekszosci to obłudni ludzie a Ty zasługujesz Kochana na wszystko co najlepsze! Kamcia- widze że Ty tez nie mało przeszłas! ale własnie takie jest to zycie zasrane... :( witam nowe dziewczynki! dziewczyny wielka prosba- zaczernijcie sie jesli macie ochote z nami zostac, bo my tu nie lubimy pomaranczków bo to w większosci obłudni ludzie!!! a z was pewnie równe babki! pomaranczkom juz dziekujemy! wypadówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamcia! a nie było tak źle, choc bywało lepiej ale nie tow i życiu najwazniejsze! :) Własnie Kamilko- jest tak jak mówisz- raz lepiej, raz gorzej! Mój zwiazek też nie jest idealny! Ba! do ideału mu jak do nieba! Ja jak nieraz jape wydre to za dwie minuty dzowni tesciowa( mieszka brame obok) i mówi do mojego meza- Ty jestes niewychowany że musisz sie tak wydzierac na całe osiedle! hihi! tylko że to ja zawsze głosniej krzycze - ale ona zawsze na niego! i mówi przestań krzyczec na żone nie tak Cie wychowywałam! a on sie wk... i mówi ale to nie ja! a ona! dobra dobra! ja swoje wiem! i wiem jaki potrafisz byc nieznosny! :) :) :) az mi go zal czasem! a tak na powaznie to rozmawiałam wczoraj o Madusiaku z mezem! i mówie mu jakie to życie jest posrane! że facet mówi że kocha, że zrobi wszystko a potem sie odwraca i spierdziela! niby madrze mówił; powiedział ze w kazdym zwiazku sa gorsze i lepsze dni, przychodza kryzysy, czasami wydaje sie ze sie wszystko wypaliło, wygasło! i dodał- ważne żeby walczyc o miość, bo przeciez wiadomo że po 10 latach bywaja załamania i zwatpienia ale jesli ktos mysli że sie zabierze i pójdzie, że pozna kogos lepszego to sie mysli, bo w tym nastepnym zwiazku po kilku latach bedzie to samo a potem siądzie i powie - kurcze zmarnowałem sobie zycie! madrze mówi czasem ten mój chłop! ale tylko czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak, wiem że ci bardzo źle. Musisz to przetrzymać. Po prostu musisz. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale poczekaj- minie trochę czasu i naprawdę będzie lepiej... Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wszyscy to powtarzają. Sama tak mówiłam, gdy ktoś miał takie problemy... Tylko tak ciężko myśleć co będzie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisał na mojego smsa. Ja napisałam, że nie powinien nazywać siebie człowiekiem. A on, że przeprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dadzą te przeprosiny? Nic, w niczym ci nie pomogą. On chyba nie ma w ogóle serca, że coś takiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mu odpowiedziałam. Że nie ma mnie przepraszać takich rzeczy nie robi się nawet obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, madusiak nie wiem co ci powiedzieć. To co on zrobił to nawet nie świństwo, tylko gorzej. Nie wiem nawet jak to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ile musi miec ten pecherzyk zeby peknol???? mam dzis 13 dzien cyklu boli mnie nisko brzuch 10 dnia cyklu bylam u ginia i mialam pecherzyk 14 mm niby lekarka mowila ze musi miec okolo 20 mm czyli jeszcze 3 dni dzis własnie jest 3 dzien i boli mnie brzuch na dole , ostatnio mialam 28 cykl jak myslicie to juz by byla owulacja??? sluz plodny mam bardzo rozciagliwy przezroczysty juz od 4 dni co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, ja myślę że to właśnie ten moment ;-) Znawczynią wprawdzie nie jestem, ale wszystko pasuje. Pęcherzyk musi mieć ok.20 mm- tak samo powiedział mi lekarz. Także do dzieła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pumka, owulację najlepiej liczyć od dnia następnej @. Prawie zawsze jest 14 dni przed nią. Czyli, chyba tak. Tak myślę. Działaj Pumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ale jaja. Latałam rano po domu w dresiku. Idąc do pracy oczywiście się przebrałam. Zapomniałam tylko o...skarpetkach. Wyobraźcie sobie-p. mgr w aptece: "ą" "ę" biała koszulka, okularki, fartuszek, czarne spodnie w kancik i..... różowe (za*ebiście różowe) skarpetki. Lalunia, no nie???? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialam juz od wczoraj ;) ale dzis ten bol sie pojawil boli mnie podbrzusze od 2 godzin nie jest to bardzo dokuczliwy bol ale wyrazny i na samym dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, tak mi było wstyd, ze najchętniej bym dziś na kolanach chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka- dzisiaj też działaj i jutro też :P Powodzenia :-) Berta, no nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, nie myśl o tym, że boli i dlaczego.. Spokój grabarza ;) Zapal świeczkę, zrób klimat i na luzaka wskakuj pod kołderkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki papa zmykam bo rano wstaje wczesnie papa dzieki dziewczynki :) berta pamietaj zeby zmienic skarpetki :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku chodzę w drewniakach. I tak sobie maszerowałam, waliłam tymi buciorami o podłogę. Nie dało się nie zauważyć. Ale co tam...Liczy się, co w głowie. Dziewczyna ode mnie z pracy kiedyś pół dnia chodziła z wąsami z barszczyku :) To już wolę moje skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×