Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Pumka- owocnych starań życzę :P Berta, nie przejmuj się :P Skarpetki mniejszy obciach niż wąsiki z barszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, no może.... Ja mam pytanie. Czy miałyście kiedyś tak, że @ minęła, wy dalej macie jej objawy (boli brzuch, piersi). Coś jest ze mną nie tak...Normalnie pomyślałabym, że zaskoczyłam. Cały czas mnie mdli, ale to raczej dlatego, że lekarz kazał mi odstawić leki na żołądek. przed samą @ byłam u gina. Mówił, że nic się nie dzieje, ale chyba pójdę jeszcze raz. Sama nie wiem. czy miała któraś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie zakończyłam weekend w pracy i od jutra urlop. 2 dni mnie tu nie było. Myślałam, że jak zajrzę to same dobre nowiny zobaczę, a tu... Madusiak nie wiem co powiedzieć. Najlepsze chyba będzie jak powiem, że musisz się wziąć teraz w garść. Nie załamywać się. Musisz myśleć teraz tylko o sobie. Jak mówią \"co nas nie zabije, to nas wzmocni\". Czuję, że będziesz silna i pokonasz te przeciwności losu. Zaświeci dla Ciebie słonko wkrótce :) I nie pisz, że masz już 30 lat. Wszystkie praktycznie w tym samym wieku jesteśmy a na stare się nie czujemy :) Nie będę się tu rozpisywać, bo dziewczyny wcześniej napisały wszystko za nas wszystkie. Pamiętaj tylko, że jak będziesz chciała pogadać to masz nas!!! Trzymaj się babka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu umówiłam się z koleżanką. Miałyśmy się gdzieś wybrać. Nie sądziłam, że będziemy u niej siedzieć (a tym bardziej ściągać buty) więc ubrałam pierwsze lepsze skarpetki. Wszyscy mieli niezły ubaw z moich mega zielonych skarpetek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta, ja nie wiem :-( Lepiej idź do lekarza. Obiecałam że zrobię test w środę, obiecanki-cacanki- zrobiłam dzisiaj- i oczywiście negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kamila, bo ja jestem gwiazda ;) Jola Rutowicz tak się ubiera, to ja też, no nie? A kiedy miałam się wystroić, jak nie w niedzielę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka! Pała za cierpliwość, szóstka za pomysł. Też bym tak zrobiła :p Uwielbiam ten dreszczyk emocji-wyjdzie, czy nie....Oczywiście ku*wa nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem. Pierwszy raz mam coś takiego, ja nigdy nie miałam żadnego stanu zapalnego w niczym (tam). Nie wiem, może panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze mogę się łudzić, że za wcześnie zrobiłam i dlatego jedna krecha wyszła. Tak????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta, to chyba nie stan zapalny. Tak mi się wydaje. Może twój sen się spełnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak milka, do środy jeszcze może coś się wykluć i zagnieżdżając się-wypluć drugą kreseczkę. no to dalej czekamy, jak czekałyśmy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nie ma co się spieszyć z tymi testami. Robi się za wcześnie i dupa :) lepiej poczekać tak tydzień jak się okres spóźnia (no dobra kilka dni dla mniej wytrwałych) i wtedy ma się pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, najgorzej właśnie jak są w domu- to wtedy łatwo zrobić :-) bo kuszą, tylko nie fajnie jest się rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaję testy od kolegi-przedstawiciela, mam ich dużo i będę miała i dlatego mogę sobie na to pozwolić. Kamila, CUDA SIĘ ZDARZAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, ty nie popadaj w paranoję...Zmarnowaliście nasienie? Facet to niezła fabryka, nie ma weekendów i świąt. a swoją drogą, to odważna jesteś. Ja te wszystkie rzeczy obejrzałam dopiero jakieś dwa tygodnie temu. Mam jeszcze w zestawie książeczki i próbki, które dostałam leżąc w szpitalu. Ale się wtedy zryczałam. Widocznie tak się musiało stać. Nie mam już siły rozpamiętywać tego wszystkiego. Ja już przeszłam swoją żałobę. Ty też musisz dać sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepiej zacząć pościć jak się @ dostanie. Ja tak zrobiłam z moim mężem. Ostatnią @ dostałam w pon, a zaczęliśmy staranka w piątek w następnym tygodniu, czyli tak 12 dni. I potem co 2 dzień i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila spokojnie. Najlepiej poczekać aż się pojawi ta pierwsza @ i wtedy wszystko wróci do normy. Ja po zabiegu, jak dostałam @, miałam normalne cykle jak zwykle, więc trzeba było trochę czasu aby trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek, robaczku, idziemy jednym cyklem. Kamilciu, wiem. Najgorsze, że człowiek nie wie, co się z nim dzieje. Ja po powrocie ze szpitala przez trzy tygodnie miałam krwawienia.byłam tak zanemizowana, że nie byłam w stanie przejść z kuchni do łazienki, musiałam usiąść na korytarzu. A na koniec, potrzech tygodniach dostałam taką @, że chodziłam na czworaka. Nawet mój doktor, spokojny człowiek, się wystraszył tymi krwawieniami. Ale potem było już normalnie. A teraz mi powiedział, że wszystko, wszystko jest ok. Wiem, że mnie nie zrozumiesz, ale to dobrze, ze jeszcze nie zaszłaś. Ja to mówię z perspektywy czasu, który minął. A przecież też chciałam jak najszybciej. Tak, jak Ty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie powinnaś niedługo dostać. Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale u mnie @ przyszła nagle, niespodziewanie :) tzn. bez żadnego bólu i objawów. Nagle patrzę a tu czerwono . Właśnie na national geographic leci seria jak wygląda zapłodnienie :) zmykam, bo rano na badanie krwi lece buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×