Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hej dziewuszki :) ja dopiero do domciu wróciłam bo byłam w hurtowni. natanielko- ja obecnie mam przepisane propranolol, xanax, belergot no i oczywiscie codziennie magnez i dużo soku pomidorowego. u mnie to róznie bywa. czasami tygodniami potrafie zyc normalnie, nie brac leków itd. a jak mnie dopadnie to cos strasznego nie potrafie tego opisac. w ostatniej fazie kłade sie do łózka, kołysze sie, czuje jak cała drże, a pod nosem jęcze bo nie chce zeby maż widział ze płacze. trzymam sie za klatke piersiowa w obawie że zaraz serce mi wyskoczy albo dostane zawału :( ostatnio podczas ataku chciałam wezwac pogotowie ale powstrzymał mnie wstyd przed sasiadami bo zaraz by sie rozniosło. w sumie wszyscy znajomi wiedza ale nie zdaja sobie sprawy jak to czasami wyglada- mysla sobie ze zwyczajnie jestem nerwowa! mąż tez niby rozumie ale czasami przychodzi i mówi- no ale o co ci chodzi, co ci jest, czym sie martwisz, co ci dolega??? i wtedy wiem że ktos kto przez to nigdy nie przeszedł tego nie zrozumie. moaj nerwica bardzo czesto tez tyczy sie obawy przed choroba( złe wspomnienia z przeszłosci). jesli chodzi o długotrwały stres to czasami skutki sa mniej uciazliwe choc czesto wk.... mnie ze szok- drży mi powieka bardzo czesto no i dusznosci - momentami wydaje mi sie ze kolejnego oddechu juz nie złapie- i to chyba jest najbardziej uciążliwe! na szczescie na to tabsy pomagaja bo juz bym chyba sei przekreciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zaczełam sie zastanawiac co zrobie jesli dopadnie mnie w ciązy i nie bede mogła wziac leków :( ale co tam wierze ze bedzie dobrze! anulka- ja widze że Ty jestes silna kobietka! my tu czekamy aż wszystko sie poukłada( w miare ) w twoim serduszku i główce i bedziesz gotowa do nas wrócic! buziaczek dla Ciebie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek- miło mi! fajnie tak wiedziec z kim sie pisze. od razu jak pisze do tej osoby to mam ja przed oczyma :) tak jak bym z nia rzeczywiscie rozmawiała :) a dziewczyny kto z was jest jeszcze na nk- ja mam kamcie, natanielke, pumke i zenka, a Mathea przysłała nam fotki- jest ktos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę, wyżarło mi to, co napisałam. Chciałam tylko napisać, że są leki uspokajające, które można brać w ciąży. Niektóre nawet standardowo są pisane p-wymiotnie. Ale niestety bellergot raczej się do nich nie zalicza. I xanax też tylko w sytuacji, gdy jest ścisła konieczność. Ważne jest, czy to jest na pewno nerwica, bo depresja ma podobne objawy a leczy się ją zupełnie czym innym. Dlatego ważna jest konsultacja z lekarzem specjalistą. Aha i niestety nie mam konta na nk i chyba mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wróciłam właśnie z usg. No niby jestem w ciąży :) Niby, bo na razie za wcześnie, aby usłyszeć bicie serducha (od 6 tyg słychać, a ja jestem w 5tyg i parę dni :)) Następne usg mam 2 kwietnia i wtedy już będzie wszystko słychać i więcej widać. Na razie była czarna plamka, zwana przez panią doktor pęcherzykiem ciążowym. No i na razie ogólnie wszystko dobrze. Cieszyć się będę już tak naprawdę na maksa jak serducho usłyszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! kamilka - Ty widzisz tu jakies pomarańcze???? kurcze ja nie widze bo mój komp smieci sam segreguje :) :) :) zenek- ciesze sie razem z Tobą! serduszko pewnie nastepnym razem bedzie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję. Co ma nie być - musi być dobrze u każdej z nas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka! zepsuł mi sie komp! śmieci nie wywala! i widze te pomarancze! wez spadaj babo wstretna! co za śmieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od poniedziałku tygodniowy urlop to sobie odpocznę i będę pozytywnie myśleć. A póki co muszę przeżyć cały weekend w pracy (niestety w sklepie pracuję w piątki świątki i niedziele :) ) ale już od poniedziałku odpoczywam, nie przemęczam się i czekam do 2 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi szkoda tych pomarańczy- bo słyszałam że to ludzie którzy są w zyciu zerami i nic nie osiągnelii dlatego musza zyc zyciem innych :( przykre, no ale jak juz pisałysmy zycie jest niesprawiedliwe. bedziemy sie modlic za pomarańcze aby ktokolwiek zechciał na nie zerknać, zainteresowac sie ich losem :( biedni opuszczeniu ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi. Kamcia ja jużim dawno pisałam że mogą mnie pocałowac- tam ujrza swoje odbicie- bo ja własnie tam jej mam! zenek- urlop sie przyda, wypoczniesz sobie, poleniuchujesz i do nas zajrzysz cześciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój męzus własnie w domciu koncert robi! puszcza jakies stare hity i tańczy przede mna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem, juz sie powoli pogadzam z tym co sie stalo, trudno, musialo tak byc, teraz bedzie juz tylko lepiej, mam przynajmniej taka nadzieje, bede od czasu do czasu Was odwiedzac, ale jeszcze troszke czasu niech minie, nie czytalam tej stronki o ktorej ktoras z Was pisala, balam sie ze jeszcze bardziej siepo tym zalamie, narazie nie chce o tym myslec , poprostu staram sie to wyrzucic z pamieci i wierzyc ze bedzie lepiej pozdrawiam goraco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę pozytywnie :-) Byłam u kosmetyczki, zrobiłam sobie paznokietki, w poniedziałek idę do fryzjera zmienić fryzurę :-) I strasznie się niecierpliwie, a muszę czekać do poniedziałku, wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam konta na nk, a chętnie wymienię się zdjęciami, ale na pewno nie dzisiaj. Bo trzeba zdjęcia "przenieść" z aparatu na kompik- a to dla mnie zbyt skomplikowane ;P i nie wiem gdzie mam odpowiedni kabelek do tej czynności ;P a mój M w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kamilka, pani doktor kazała się starać, więc co pumka robi?? Stara się ;-) oby były efekty. Miejmy nadzieję że mąż też zadowolony ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie może go wykończyć, bo z kim będzie dalej się starać? ;-) Dałaby mężowi trochę odpocząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zapalę. Mam nadzieję, że niedługo będziemy musiały rzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja troszke w domku posprzatałam bo jutro musze towar metkowac i takie tam pierdoły. ale padnieta jestem! anulka- bardzo sie ciesze ze zagladasz tu do nas! mam nadzieje że wkrótce znowu wskoczysz do tabeleczki :) a może wrócisz odrazu do tej dolnej? zyczę Ci tego kochana! ale daj sobie choc pare dni na odpoczynek bo zpewnościa dobrze Ci zrobi! caqłuje Cie mocno kochaniutka! a nasza Pumcia to męża zajedzie teraz :) :) :) ale co tam- od przybytku głowa nie boli a od seksu to już na pewno! :) :) :) uciekam kochaniutkie! bede jutro! wszystkim dobrej nocki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczyki do mieszkanka sa w domku od wczoraj, ale przeprowadzka bedzie kolo srody dopiero, ja narazie nie moge dzwigac, musze sie oszczedzac i bedziemy powoli tam najpierw sprzatac zanim sie wprowadzimy wiec na srode to powinno przypasc, wroce do tabelki, ale dopiero za 3 tyg, jak lekarz mi powie co mam dalej robic, bo beda dopiero wyniki histopatologiczne tegoco mi wylecialo we wtorek z macicy, i dowie sie byc moze co bylo przyczyna poronienia, i na przyszlosc tego unkniemy, wiec do \"uslyszenia\" na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaaaa... Ja jestem. Miałam wczoraj gości, to i wstawało mi się trochę gorzej ;) Przede mną kolejny samotny weekend. M pojechał na konferencję. Dobrze, że dziś i jutro idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :-) Ale super pogoda :-) Jak widzę to słoneczko to aż się lepiej czuję... Zrobię dziś wiosenne porządki i wielkie pranie. A i tak co 10 min biegam do łazienki, bo wydaje mi się że @ dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho to już moja druga kawa. Gdzie ta energia obiecywana na pudełku??? Nooo, sloneczko niczego sobie. Nawet ptaki się wydzierają, jak na wiosnę przystało. W końcu dzisiaj jest jej pierwszy dzień :) :) :) Ja idę do pracy na 15, ale muszę zaraz jechać do banku, do pralni i uprać samochód, bo mój M wczoraj mnie zawstydził, powiedział, że jego jest czystszy :/ No to teraz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn umyć samochód :) Milka- nie czekaj na małpę-sama przylezie. Ale to już jedna z ostatnich :) Kamila, a ten koncert to zupełna niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta, ja wcale na nią nie czekam... niech nie przychodzi najlepiej ;-) Niech spada i już :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×