Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

czesc dziewczynki :) witam z rana ;) ale zescie natrzaskaly wczoraj stron ha:) kurcze musze teraz wszystko doczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea natanielka co z wami ? nie ma was od paru juz dni ???? co sie dzieje ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Miłego dnia :-) Pumka- jak było? Starania udane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba udane narazie głupieje ale pobolewa mnie dzis podbrzusze tak leciutko a sluz taki wodnisty mam nie wiem co ze mna sie dzieje ach zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja właśnie rozpoczęłam urlop i się wyleguję :) :) Ale lipna pogoda za to. W 3mieście śnieg rano padał i strasznie wieje. Mam nadzieję, że u Was ładnie :) Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda paskudna normalnie jesien a nie wiosna :( zimno szaro deszczowo bleeeeeeee zero słonca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuska mowia mi
o nie jest wart jednej łzy oj głupia ty głupia ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko u ciebie to juz chyba niedługo wszystko sie unormuje i bedziesz tylko wyczekiwac na bobasa:) Miłego dnia i przyjemnej pracy kamilko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkkkk kamilkko
przyjemnej pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!11buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow mi nic o spaniu wstalam o 5 rano :( ale jutro biore urlop i pospie sobie na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede w ciazy to sie wyspie ;) bo od razu ide na L4 bo mam tu ciezkie warunki na terenie Huty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo. Mogę spać i spać :) Niby dzis wolne, ale musiałam wstać i jechać na badanie krwi. Niewyspana, bez jedzenia tragedia :) No więc teraz tak trochę przysypiam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka w takiej sytuacji to na bank zwolnienie bierz. Tylko sobie znajdź jakąś rozrywkę na ten czas, żebyś się nie zanudziła. Moja koleżanka jest teraz w II ciąży (8 miesiąc), jej synek ma 2 latka więc od 3/4 miesiąca poszła na zwolnienie. I już ma dość. Tego siedzenia w domu. Fakt, że już jedno dziecko jest, a wiadomo przy 2-latku dużo uwagi trzeba poświęcić. Ale mimo wszystko ma dość. Wszystkie koleżanki w pracy, żadna w ciąży. Planowałyśmy razem iść na zwolnienie żeby raźniej było (bo zaciążyłyśmy wtedy razem, ale mi się nie udało). W każdym bądź razie staram się ją jak najczęściej odwiedzać, bo widzę, że jej ciężko i doła załapuje zamiast się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mja siostra za pare dni rodzi wiec nie bedzie mi sie nudzic na L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie też dzisiaj takie wiatrzysko ze szok! a dziewczynki sie z rana ładnie meldują!!! brawo! no własnie tylko nie ma naszej natanielki i Mathei!- dziewczynki co z wami! my tu czekamy! Mam nadzieje że Madusiak i Anulka czuja się juz lepiej- dziewczynki jestesmy z wami i pamietami, zagladajcie do nas! Kamcia a mi sie przypomniała historia! Jakies 4 lata temu tatus wrócił dziabniety z pracy i poszedł lulu! . siedzimy z mamą i siostra w salonie a tu tatus wybiega z sypialni! włos każdy w inna strone, oczy napuchniete i biegnie do łazienki! przemywa szybko twarz, zeby wylewa troche perfum na siebie, po czym chwyta teczke i wybiega z domu! patrzymy przez balkon a tato biegnie sciezka w strone zakładu pracy( a jego zakład był dosłownie rzut beretem od domu)... Było lato, - sciezka prowadziła przez boisko, na boisku dzieci grają w piłke nożną, wokół ruch jak w Rzymie a mój tatuś zawzięcie pedzi przed siebie! nagle zatrzymuje sie i rozglada- w tył zwrot i spokojnym spacerowym krokiem rusza w strone domu.... nie musze pisac chyba co sie działo u mnie w domu. siostre ze smiechu trzeba było prawie reanimowac tak sie zanosiła! :D :D :D była 18.30 a tatus myslał że jest 6.30 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaahhahahha
co za fantastyczna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam dzisiaj wcześniej z pracy- tak mnie brzuch napitala. Już 4 tabletki przeciwbólowe łyknęłam. Jak brałam tabletki anty to nie miałam takich objawów na okres, tylko mnie trochę brzusio bolał pierwszego dnia, ale zawsze 2 nospy wystarczały. A teraz- i brzuch i piersi już od kilku dni pobolewają. Organizm naprawdę inaczej pracuje jak się nie bierze tabsów anty. Już niech ta @ przychodzi i niech przesatnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
już wszystko wiem... po wizycie i po badaniu hcg... już wiem czemu test nie wychodził... beta spadała... dziś powinno być 250 a jest 31:( na usg żadnego pęcherzyka nie widac...zaczyna się plamienie czyli to co ostatnio :(poronienie samoistne... ja już sama nie wiem czy kiedykolwiek się uda... za 2 miesiące badania hormonalne...i potem w zależności od wyniku staramy się dalej...ale już brak mi sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi trzymaj się i się nie poddawaj!!! Co do okresu to ja jak brałam kiedyś dawno temu tabletki to okres spoko, brzuch mocno nie bolał i jakoś tak łatwiej go było znieść. Ale od tamtego czasu mam silne bóle tak raz na 2 miesiące. Wytrzymać nie mogę, nospa nie pomaga. Z bólu czasem mdleję i wymiotuje. Tak miałam z ostatnią @. Nad ranem mnie złapała (a już myślałam, że w ciąży jestem, bo mi się wtedy 4 dni spóźniała), od razu blada, spocona i od razu wymioty, bo nospę wzięłam na pusty żołądek. Tragedia. Kiedyś byłam sama w domu jak dostałam @. Zemdlałam w łazience, obiłam się wannę. Policzek spuchnięty, broda też. Masakra. Musiałam się tłumaczyć, że to nie mąż mnie bije :) Niestety my to mamy przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, zenek- to wstyd że ja tak narzekam, mnie tylko bolał brzuch, a ty takie jazdy miałaś no ale teraz ci się skończyły bolesne okresy na kilkanaście mcy :) fiajnie, też tak chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszła @ przylukałam na wkładce malutkie ślady krwi jutro się pewnie rozwinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×