Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Milka, zobaczyłam jedną kreskę. MILKA MILKA jogurtowa.....Milka jak Ty możesz się nazywać milka, jak ja mam ochotę na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol roku temu ważyłam 73 kg i starałam się zejść poniżej 70, a 2 mce temu ważyłam 84. dacie wiarę?? nie wiem jak to się stało :P ale już jest lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nigdzie nie spadaj, bo zostanę jedyną tutaj testoholiczką... Ja naprawdę robię wszystko, czego nie wolno, zeby nie utyć. Chyba te konie mnie ratują. Mój M to nawet mówi, ze mnie łatwiej ubrać, niż wyżywić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tak dużo przytyłam i pojechałam do babci w odwiedziny, to wiecie co mi powiedziała- no w końcu dobrze wyglądasz- taka porządna kobita z ciebie dobiła mnie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w aptece furrorę robi linea. Podobno nie chce się po niej jeść. Idzie, jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ładniej niż pyaza, nie zmieniaj :) berta, dobrze masz- konno jeździsz- pode mną koń by padł :P za dyży ciężar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie jest kolorowo. Noszę rozmiar 36 ale mam wielkie cycory, które się w ten rozmiar nie mieszczą. Hi hi i też jestem udupio*a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko a wy co powariowałyscie! ile naskrobały! a ja sobie właczyłam swój slub i wesele- 4 godziny..... fajnie było... szkoda że nic dwa razy sie nie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee mój M ma 196 cm i waży ponad stówę i nawet ona znalazł takiego konia, co go niesie. A czasem nawet ponosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta- nie denerwuj mnie !!!!! Nie dosyć że szczupła i zgrabna i duże piersi ma- to jeszcze narzeka- no koniec świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też s*am na to. jak kiedyś przytyję, to wymienie całą szafę i dalej będę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matako ! toscie temat rzuciły! ja na razie nie przyznam sie ile waze :) bo mam tylko 164 i przy was to jestem tłuścioszek! ale uwaga! w tym miesiacu schudłam 8 kilo! ale już nic więcej nie powiem bo zaraz sie tu zleca.... no! a i byłam dzisiaj po południu w szpitalu na usg serca! i pani doktor mi powiedziała że aż miło ogladac takie serduszko! ma pani bardzo dobre serduszko powiedziała! a ja na to -wiem wiem! zawsze to męzowi powtarzam! :):) :) a ona w smiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest fajnie. Od liceum jestem Cycory-bufory. Ale na to też s*am

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym- pulchcniejsze kobiety mniej tyją w ciąży, więc nie będę się łamać, bo jak już zaciąże to może tylko 5 kg mi przybędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam niestety małe piersi! wszedzie za duzo a tam gdzie trzeba za mało! kuźwa! zawsze pod górke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn temat, jak temat. Tylko dla mnie naprawdę nie liczy się rozmiar.Jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta - wesele 9 miesiecy temu- hehe- własnie powinam rodzic! niestety nie byłam w stanie nic dzziałac w noc poslubna! :( to długa historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chrupki kukurydziane niedobre :( mogłyby być w czekoladzie ... mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, nam rodzice wynajęli pokój w hotelu na noc poslubną. Wchodzimy, a tam szampan i winogrona. No to się poszłam wykąpac, wracam, a tam... mój M przegląda koperty, liczy kase i nawet mnie nie widzi....:D :D Śmiejemy się z tego do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mdleję na widok igły, na pewno nie zrobiłabym sobie żadnej operacji- ani powiększenia piersi (a wsumie mam c- więc nie narzekam) ani odsysania tłuszczu- chociaż to by się przydało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, a ja zawsze marzyłam o takich małych, żeby można było nałożyć bluzkę bez ramiączek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×